Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)

Dames eerstejaars acht
5 races

za 10:00 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:46,47(1)03:41,32(1)05:39,16(1)07:37,19(1)
  Floor Davids01:54,8501:57,8401:58,03
2.PROProteus/Skadi[6]01:49,61(2)03:46,68(2)05:47,77(2)07:47,74(2)
  Laura de Vries01:57,0702:01,0901:59,97
3.ARGArgo[5]01:52,72(3)03:50,55(3)05:51,88(3)07:52,42(3)
  Julia Brockherde01:57,8302:01,3302:00,54
4.GYAGyas/Skøll[3]01:55,23(4)03:56,12(4)06:01,50(4)08:04,39(4)
  Babette Rosman02:00,8902:05,3802:02,89

za 10:05 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[5]01:50,04(1)03:46,29(1)05:43,98(1)07:42,51(1)
  Maartje Duzijn01:56,2501:57,6901:58,53
2.SKOSkøll[3]01:53,39(4)03:50,35(2)05:49,08(2)07:46,43(2)
  Katinka Krom01:56,9601:58,7301:57,35
3.SKASkadi[6]01:53,01(3)03:51,94(4)05:49,64(3)07:48,44(3)
  Charlotte de Ruiter01:58,9301:57,7001:58,80
4.TRITriton[4]01:52,27(2)03:51,66(3)05:50,13(4)07:48,84(4)
  Rosalie Vlastuin01:59,3901:58,4701:58,71

za 10:10 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[5]01:47,05(1)03:42,44(1)05:38,94(1)07:35,44(1)
  Diana Spijkerman01:55,3901:56,5001:56,50
2.ASOAsopos[7]01:51,12(3)03:47,97(2)05:45,06(2)07:43,78(2)
  Fenna van Rossum01:56,8501:57,0901:58,72
3.THEThêta[3]01:49,76(2)03:49,24(3)05:48,79(3)07:49,13(3)
  Carijn Mulder01:59,4801:59,5502:00,34
4.NJONjord[6]01:52,36(4)03:50,68(4)05:50,91(4)07:52,72(4)
  Flora den Bieman01:58,3202:00,2302:01,81
5.VIDVidar[4]01:55,89(5)03:59,01(5)06:02,93(5)08:03,88(5)
  Ella Dingemans02:03,1202:03,9202:00,95

za 14:50 : B-finale

6.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[6]01:58,94(1)04:01,37(1)06:07,29(1)08:11,78(1)
  Carijn Mulder02:02,4302:05,9202:04,49
2.ARGArgo[5]02:02,95(4)04:06,51(2)06:10,94(2)08:16,45(2)
  Julia Brockherde02:03,5602:04,4302:05,51
3.SKASkadi[4]02:02,62(3)04:09,24(4)06:15,67(4)08:20,34(3)
  Charlotte de Ruiter02:06,6202:06,4302:04,67
4.TRITriton[2]02:01,00(2)04:07,58(3)06:13,98(3)08:21,75(4)
  Rosalie Vlastuin02:06,5802:06,4002:07,77
5.NJONjord[3]02:03,45(5)04:09,41(5)06:17,62(5)08:25,80(5)
  Flora den Bieman02:05,9602:08,2102:08,18

za 14:55 : A-finale

6.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[6]01:56,82(3)03:57,32(3)05:56,54(1)07:54,06(1)
  Maartje Duzijn02:00,5001:59,2201:57,52
2.OKEOkeanos[4]01:55,75(2)03:56,66(2)05:57,68(3)07:55,05(2)
  Diana Spijkerman02:00,9102:01,0201:57,37
3.NERNereus[5]01:55,10(1)03:54,69(1)05:56,77(2)07:57,22(3)
  Floor Davids01:59,5902:02,0802:00,45
4.ASOAsopos[3]02:00,91(4)04:04,53(4)06:07,83(4)08:09,31(4)
  Fenna van Rossum02:03,6202:03,3002:01,48
5.SKOSkøll[2]02:01,74(6)04:05,38(5)06:09,29(5)08:10,79(5)
  Katinka Krom02:03,6402:03,9102:01,50
6.PROProteus/Skadi[1]02:01,38(5)04:08,39(6)06:17,66(6)08:23,82(6)
  Laura de Vries02:07,0102:09,2702:06,16

Acties

Terug