Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

026: LDDev 2x (Development Klassement)

Lichte dames development dubbeltwee
5 races

za 11:05 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 3[5]02:03,76(1)04:13,46(1)06:23,80(1)08:38,91(1)
  Lieke Michielsen02:09,7002:10,3402:15,11
2.SKASkadi[6]02:08,35(3)04:22,83(3)06:35,67(2)08:50,24(2)
  Sanne van den Tol02:14,4802:12,8402:14,57
3.AEGAegir[4]02:07,58(2)04:22,19(2)06:36,38(3)08:53,15(3)
  Dionne Kliffen02:14,6102:14,1902:16,77
4.TRITriton 2[2]02:11,73(5)04:27,75(4)06:44,03(4)09:00,28(4)
  Lisette Quirijns02:16,0202:16,2802:16,25
5.EUREuros[3]02:11,38(4)04:31,44(5)06:51,79(5)09:15,88(5)
  Hanneke van Vledder02:20,0602:20,3502:24,09

za 11:10 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[1]02:05,02(1)04:14,54(1)06:26,77(1)08:40,21(1)
  Jolien Heddes02:09,5202:12,2302:13,44
2.NERNereus 1[5]02:10,14(2)04:23,50(2)06:35,48(2)08:47,28(2)
  Floor van Lieshout02:13,3602:11,9802:11,80
3.LAGLaga 1[6]02:11,29(4)04:23,80(3)06:35,86(3)08:50,24(3)
  Annelinde van Bergen02:12,5102:12,0602:14,38
4.GYAGyas[4]02:10,81(3)04:24,87(4)06:39,55(4)08:55,40(4)
  Guyonne Schuch02:14,0602:14,6802:15,85
5.NERNereus 2[2]02:14,00(5)04:32,88(5)06:50,82(5)09:09,82(5)
  Willemijn Schonck02:18,8802:17,9402:19,00
6.OKEOkeanos[3]02:18,64(6)04:39,56(6)07:00,11(6)09:22,87(6)
  Meaghan Polack02:20,9202:20,5502:22,76

za 11:15 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[1]02:06,49(2)04:16,54(2)06:31,78(2)08:43,12(1)
  Floor Steenvoorden02:10,0502:15,2402:11,34
2.TRITriton 1[5]02:05,11(1)04:15,37(1)06:31,34(1)08:45,07(2)
  Renée Klein Schaarsberg02:10,2602:15,9702:13,73
3.NJONjord[6]02:08,54(3)04:19,30(3)06:34,70(3)08:48,29(3)
  Wieke van Oostveen02:10,7602:15,4002:13,59
4.LAGLaga 2[2]02:13,50(6)04:27,14(5)06:44,68(4)08:59,62(4)
  Silke Tas02:13,6402:17,5402:14,94
5.ORCOrca[3]02:10,72(4)04:25,95(4)06:47,65(5)09:09,50(5)
  Pauline Lobbezoo02:15,2302:21,7002:21,85
6.PHOPhocas/Vidar[4]02:12,69(5)04:27,37(6)06:51,86(6)09:12,24(6)
  Vera Arntzen02:14,6802:24,4902:20,38

za 15:35 : B-finale

5.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[5]02:15,58(1)04:32,79(2)06:58,30(1)09:15,11(1)
  Wieke van Oostveen02:17,2102:25,5102:16,81
2.GYAGyas[3]02:15,97(2)04:32,54(1)06:59,85(2)09:17,72(2)
  Guyonne Schuch02:16,5702:27,3102:17,87
3.LAGLaga 1[4]02:17,08(3)04:36,29(3)07:02,48(3)09:22,04(3)
  Annelinde van Bergen02:19,2102:26,1902:19,56
4.LAGLaga 2[2]02:20,99(6)04:40,36(5)07:10,54(5)09:27,48(4)
  Silke Tas02:19,3702:30,1802:16,94
5.AEGAegir[6]02:17,52(4)04:38,95(4)07:08,44(4)09:28,85(5)
  Dionne Kliffen02:21,4302:29,4902:20,41
6.TRITriton 2[1]02:19,08(5)04:41,74(6)07:14,32(6)09:38,70(6)
  Lisette Quirijns02:22,6602:32,5802:24,38

za 15:40 : A-finale

5.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[5]02:08,19(1)04:22,35(1)06:43,08(1)08:59,52(1)
  Jolien Heddes02:14,1602:20,7302:16,44
2.LAGLaga 3[4]02:12,94(3)04:29,16(3)06:51,63(3)09:07,59(2)
  Lieke Michielsen02:16,2202:22,4702:15,96
3.ARGArgo[6]02:10,44(2)04:27,22(2)06:50,67(2)09:09,74(3)
  Floor Steenvoorden02:16,7802:23,4502:19,07
4.TRITriton 1[1]02:16,27(4)04:34,99(4)06:57,99(4)09:13,70(4)
  Renée Klein Schaarsberg02:18,7202:23,0002:15,71
5.NERNereus 1[3]02:17,51(6)04:36,46(5)07:00,74(5)09:16,65(5)
  Floor van Lieshout02:18,9502:24,2802:15,91
6.SKASkadi[2]02:17,17(5)04:41,81(6)07:14,04(6)09:40,39(6)
  Sanne van den Tol02:24,6402:32,2302:26,35

Acties

Terug