Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
5 races

za 10:50 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos/Triton[6]02:06,18(2)04:12,39(1)--08:33,36(1)
  Aurianne Puts02:06,21
2.AEGAegir[4]02:08,50(3)04:17,96(2)--08:43,09(2)
  Katrin Heinzerling02:09,46
3.ARGArgo[2]02:04,34(1)04:18,34(3)--08:49,75(3)
  Sterre Bour02:14,00
4.NJONjord[5]02:12,16(4)04:23,33(4)--08:57,95(4)
  Lisanne den Toom02:11,17
5.BORBoreas[3]02:12,85(5)04:32,39(5)--09:20,68(5)
  Anne-Lique Weeren02:19,54

za 10:55 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[3]02:03,71(1)04:16,24(1)--08:44,15(1)
  Merel Kraak02:12,53
2.LAGLaga[6]02:07,37(2)04:18,95(2)--08:48,09(2)
  Pauline Verkaik02:11,58
3.THEThêta[2]02:07,75(3)04:26,74(3)--09:04,79(3)
  Manouk Groels02:18,99
4.EUREuros/Tubantia[4]02:10,94(4)04:29,08(4)--09:07,31(4)
  Anne Koning ter Heege02:18,14
5.SKASkadi[5]02:13,60(5)04:34,03(5)--09:18,53(5)
  Giulia Rolloos02:20,43

za 11:00 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[4]02:01,54(1)04:07,38(1)--08:27,28(1)
  Anne-Sophie Enthoven02:05,84
2.VIDVidar[3]02:01,78(2)04:10,78(2)--08:33,90(2)
  Myrna Berbers02:09,00
3.GYAGyas[2]02:02,02(3)04:14,75(3)--08:40,57(3)
  Esmée Oosterman02:12,73
4.PHOPhocas[6]02:18,00(5)04:26,88(5)--08:42,98(4)
  Sophie Tooten02:08,88
5.NERNereus[5]02:09,51(4)04:24,94(4)--08:55,59(5)
  Maike Knipscheer02:15,43

za 15:20 : B-finale

5.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[4]02:08,82(1)04:25,84(1)06:42,03(1)08:53,04(1)
  Sterre Bour02:17,0202:16,1902:11,01
2.PHOPhocas[3]02:09,81(3)04:29,17(3)06:46,66(3)08:57,15(2)
  Sophie Tooten02:19,3602:17,4902:10,49
3.GYAGyas[5]02:11,17(4)04:28,43(2)06:46,17(2)08:58,33(3)
  Esmée Oosterman02:17,2602:17,7402:12,16
4.EUREuros/Tubantia[1]02:09,26(2)04:32,04(4)06:51,04(4)09:06,33(4)
  Anne Koning ter Heege02:22,7802:19,0002:15,29
5.THEThêta[6]02:13,12(5)04:35,84(5)07:03,28(5)09:21,60(5)
  Manouk Groels02:22,7202:27,4402:18,32
6.NJONjord[2]02:16,16(6)04:41,87(6)07:08,51(6)09:25,78(6)
  Lisanne den Toom02:25,7102:26,6402:17,27

za 15:25 : A-finale

5.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[6]02:14,65(4)04:28,76(2)06:38,67(2)08:41,52(1)
  Merel Kraak02:14,1102:09,9102:02,85
2.OKEOkeanos/Triton[5]02:13,80(2)04:27,36(1)06:37,76(1)08:43,80(2)
  Aurianne Puts02:13,5602:10,4002:06,04
3.SKOSkøll[4]02:14,02(3)04:30,14(4)06:43,04(4)08:50,44(3)
  Anne-Sophie Enthoven02:16,1202:12,9002:07,40
4.VIDVidar[1]02:11,74(1)04:29,02(3)06:41,16(3)08:54,53(4)
  Myrna Berbers02:17,2802:12,1402:13,37
5.LAGLaga[3]02:16,96(5)04:37,40(5)06:50,76(5)08:57,75(5)
  Pauline Verkaik02:20,4402:13,3602:06,99
6.AEGAegir[2]02:20,54(6)04:41,67(6)06:58,43(6)09:14,88(6)
  Katrin Heinzerling02:21,1302:16,7602:16,45

Acties

Terug