Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

113: LG 4-

Lichte gevorderde vier-zonder
5 races

zo 10:50 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi/Skøll[4]01:47,09(4)03:39,58(4)05:31,07(3)07:16,69(1)
  Leander Geschiere01:52,4901:51,4901:45,62
2.OKEOkeanos[5]01:46,29(3)03:37,32(3)05:29,79(2)07:17,12(2)
  Willem Wijgergangs01:51,0301:52,4701:47,33
3.LAGLaga 1[7]01:47,52(5)03:36,61(2)05:28,19(1)07:18,02(3)
  Jelle Van Haasteren01:49,0901:51,5801:49,83
4.LAGLaga 3[6]01:43,87(1)03:36,24(1)05:32,35(4)07:28,17(4)
  Lukas Pragt01:52,3701:56,1101:55,82
5.ASOAsopos[8]01:45,91(2)03:40,80(5)05:39,37(5)07:37,91(5)
  Elwin Flaman01:54,8901:58,5701:58,54

zo 10:55 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord/Aegir[4]01:40,42(1)03:29,89(1)05:20,94(1)07:09,87(1)
  Wietse van Blitterswijk01:49,4701:51,0501:48,93
2.PROProteus 1[5]01:42,77(3)03:31,40(2)05:21,85(2)07:09,95(2)
  Hendrik Jan Kruijsse01:48,6301:50,4501:48,10
3.EUREuros[7]01:43,80(4)03:33,35(4)05:23,74(3)07:10,01(3)
  Tijmen van Rietbergen01:49,5501:50,3901:46,27
4.VIDVidar[6]01:41,09(2)03:31,83(3)05:25,31(4)07:13,35(4)
  Simon de Kruijff01:50,7401:53,4801:48,04
5.GYAGyas[8]01:45,87(5)03:40,29(5)05:35,08(5)07:30,04(5)
  Rob Nijmeijer01:54,4201:54,7901:54,96

zo 11:00 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[7]01:43,42(1)03:33,04(1)05:25,55(1)07:15,68(1)
  Bas de Ruijter01:49,6201:52,5101:50,13
2.ARGArgo[4]01:45,11(2)03:37,42(2)05:31,01(2)07:24,36(2)
  Joan Capella Pujol01:52,3101:53,5901:53,35
3.SKASkadi[5]01:47,11(3)03:40,45(3)05:36,44(3)07:30,04(3)
  Maarten Blok01:53,3401:55,9901:53,60
4.NJONjord[8]01:49,38(5)03:43,77(4)05:39,67(4)07:32,92(4)
  Casper Reinders01:54,3901:55,9001:53,25
5.PROProteus 2[6]01:49,07(4)03:44,28(5)05:41,23(5)07:36,45(5)
  Cas van Mierlo01:55,2101:56,9501:55,22

zo 15:40 : B-finale

5.0 m/s, 320° (NW), 40% wind tegen, 60% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[4]01:42,98(1)03:32,51(1)05:22,87(1)07:11,24(1)
  Tijmen van Rietbergen01:49,5301:50,3601:48,37
2.LAGLaga 1[3]01:46,29(2)03:39,07(2)05:34,52(2)07:27,67(2)
  Jelle Van Haasteren01:52,7801:55,4501:53,15
3.SKASkadi[5]01:47,51(3)03:42,14(3)05:37,98(3)07:31,55(3)
  Maarten Blok01:54,6301:55,8401:53,57
4.LAGLaga 3[7]01:48,62(4)03:45,32(4)05:41,53(4)07:38,36(4)
  Lukas Pragt01:56,7001:56,2101:56,83

zo 15:45 : A-finale

5.0 m/s, 320° (NW), 40% wind tegen, 60% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[3]01:41,28(1)03:31,48(1)05:19,89(1)07:08,04(1)
  Bas de Ruijter01:50,2001:48,4101:48,15
2.NJONjord/Aegir[4]01:41,49(2)03:32,07(2)05:20,61(2)07:10,41(2)
  Wietse van Blitterswijk01:50,5801:48,5401:49,80
3.PROProteus 1[7]01:47,13(4)03:39,63(3)05:29,45(3)07:22,12(3)
  Hendrik Jan Kruijsse01:52,5001:49,8201:52,67
4.ARGArgo[8]01:46,78(3)03:41,30(5)05:32,46(4)07:23,84(4)
  Joan Capella Pujol01:54,5201:51,1601:51,38
5.OKEOkeanos[6]01:47,45(5)03:40,48(4)05:35,51(5)07:27,02(5)
  Willem Wijgergangs01:53,0301:55,0301:51,51
6.SKASkadi/Skøll[5]01:47,75(6)03:43,40(6)05:37,08(6)07:28,26(6)
  Leander Geschiere01:55,6501:53,6801:51,18

Acties

Terug