Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

118: LB 8+

Lichte beginner acht
4 races

zo 10:10 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[4]01:39,58(2)03:24,81(1)05:14,16(1)07:04,31(1)
  Vincent Walinga01:45,2301:49,3501:50,15
2.PROProteus[7]01:39,35(1)03:27,22(2)05:17,08(3)07:05,79(2)
  Matthijs Bijman01:47,8701:49,8601:48,71
3.TRITriton[5]01:39,84(3)03:28,07(3)05:16,69(2)07:06,85(3)
  Luuk van den Boomen01:48,2301:48,6201:50,16
4.ASOAsopos[8]01:41,91(5)--05:18,95(4)07:08,16(4)
  Victor Hakeboom01:49,21
5.VIDVidar[6]01:40,14(4)03:29,55(4)05:19,66(5)07:08,41(5)
  Jozua Schep01:49,4101:50,1101:48,75

zo 10:15 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[3]01:36,83(1)03:22,55(1)05:11,38(1)06:59,28(1)
  Willem Crul01:45,7201:48,8301:47,90
2.GYAGyas/Triton[7]01:38,48(3)03:25,33(2)05:14,71(2)07:03,92(2)
  Arjan van Vliet01:46,8501:49,3801:49,21
3.NJONjord[6]01:40,89(5)03:26,81(3)05:16,76(3)07:05,22(3)
  Bram den Dekker01:45,9201:49,9501:48,46
4.LAGLaga[4]01:38,90(4)03:28,67(5)05:18,52(4)07:08,12(4)
  Ide Govers01:49,7701:49,8501:49,60
5.SAUSaurus/Triton[8]01:43,03(6)03:30,04(6)--07:09,28(5)
  Till Wichmann01:47,01
6.ARGArgo/Phocas[5]01:37,77(2)03:27,58(4)05:20,86(5)07:12,45(6)
  Janhenk Boekeloo01:49,8101:53,2801:51,59

zo 15:30 : B-finale

5.0 m/s, 320° (NW), 40% wind tegen, 60% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[3]01:40,40(1)03:27,76(1)05:19,42(1)07:10,01(1)
  Victor Hakeboom01:47,3601:51,6601:50,59
2.VIDVidar[6]01:41,12(2)03:28,67(2)05:22,90(2)07:14,36(2)
  Jozua Schep01:47,5501:54,2301:51,46
3.ARGArgo/Phocas[7]01:44,16(4)03:31,06(4)05:23,82(4)07:14,72(3)
  Janhenk Boekeloo01:46,9001:52,7601:50,90
4.LAGLaga[4]01:43,26(3)03:30,80(3)05:23,38(3)07:15,42(4)
  Ide Govers01:47,5401:52,5801:52,04
5.SAUSaurus/Triton[5]01:44,64(5)03:32,79(5)05:24,13(5)07:16,18(5)
  Till Wichmann01:48,1501:51,3401:52,05

zo 15:35 : A-finale

5.0 m/s, 320° (NW), 40% wind tegen, 60% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[4]01:39,13(1)03:24,53(1)05:13,45(1)07:02,96(1)
  Willem Crul01:45,4001:48,9201:49,51
2.AEGAegir[3]01:41,25(2)03:28,58(2)05:19,21(2)07:09,69(2)
  Vincent Walinga01:47,3301:50,6301:50,48
3.NJONjord[8]01:43,41(3)03:33,66(3)05:24,63(3)07:15,83(3)
  Bram den Dekker01:50,2501:50,9701:51,20
4.PROProteus[6]01:44,90(4)03:34,58(4)05:25,97(4)07:18,78(4)
  Matthijs Bijman01:49,6801:51,3901:52,81
5.GYAGyas/Triton[5]01:46,52(5)03:36,51(5)05:26,84(5)07:20,35(5)
  Arjan van Vliet01:49,9901:50,3301:53,51
6.TRITriton[7]01:46,98(6)03:38,33(6)05:33,41(6)07:30,08(6)
  Luuk van den Boomen01:51,3501:55,0801:56,67

Acties

Terug