Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

129: LDG 2x

Lichte dames gevorderde dubbeltwee
6 races

zo 12:25 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta/Proteus[7]01:57,23(1)04:04,15(1)06:12,74(1)08:20,41(1)
  Ellen de Boer02:06,9202:08,5902:07,67
2.NJONjord[6]02:02,51(2)04:11,05(2)06:20,15(2)08:27,27(2)
  Heleen Middelkoop02:08,5402:09,1002:07,12
3.EUREuros[8]02:05,34(4)04:18,53(4)06:33,99(4)08:43,95(3)
  Hanneke van Vledder02:13,1902:15,4602:09,96
4.AEGAegir[5]02:02,69(3)04:13,31(3)06:30,43(3)08:44,40(4)
  Dionne Kliffen02:10,6202:17,1202:13,97
5.ARGArgo 3[4]02:10,97(5)04:28,94(5)06:48,59(5)09:06,20(5)
  Marije Kea02:17,9702:19,6502:17,61

zo 12:30 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[8]02:01,19(1)04:08,45(1)06:18,21(1)08:23,37(1)
  Silke Tas02:07,2602:09,7602:05,16
2.NERNereus[6]02:01,79(2)04:10,10(2)06:19,89(2)08:25,21(2)
  Floor van Lieshout02:08,3102:09,7902:05,32
3.GYAGyas[7]02:05,75(3)04:16,42(3)06:29,65(3)08:43,64(3)
  Guyonne Schuch02:10,6702:13,2302:13,99
4.OKEOkeanos[5]02:08,66(5)04:21,47(4)06:37,70(4)08:52,42(4)
  Meaghan Polack02:12,8102:16,2302:14,72
5.ARGArgo 2[4]02:07,26(4)04:26,37(5)06:46,66(5)09:04,26(5)
  Sterre Bour02:19,1102:20,2902:17,60

zo 12:35 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas/Nereus[8]01:57,34(1)04:00,58(1)06:04,93(1)08:09,21(1)
  Martine Veldhuis02:03,2402:04,3502:04,28
2.ARGArgo 1[4]01:58,06(2)04:04,25(2)06:11,83(2)08:17,55(2)
  Floor Steenvoorden02:06,1902:07,5802:05,72
3.SKASkadi/Saurus[5]02:00,86(3)04:10,23(3)06:20,29(3)08:27,75(3)
  Sanne van den Tol02:09,3702:10,0602:07,46
4.ASOAsopos[6]02:03,19(4)04:12,75(4)06:24,81(4)08:33,24(4)
  Pip Vlaanderen02:09,5602:12,0602:08,43
5.ORCOrca[7]02:05,87(5)04:19,67(5)06:31,81(5)08:44,95(5)
  Pauline Lobbezoo02:13,8002:12,1402:13,14

zo 12:40 : voorwedstrijd 4

4.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga/Proteus[5]01:57,30(1)04:02,44(1)06:11,77(1)08:20,19(1)
  Anouk van Leeuwen02:05,1402:09,3302:08,42
2.TRITriton 1[4]01:58,32(2)04:05,55(2)06:17,30(2)08:24,31(2)
  Renée Klein Schaarsberg02:07,2302:11,7502:07,01
3.LAGLaga 1[8]02:02,96(4)04:12,61(3)06:23,80(3)08:32,34(3)
  Annelinde van Bergen02:09,6502:11,1902:08,54
4.TRITriton 2[6]02:02,78(3)04:14,94(4)06:30,10(4)08:40,50(4)
  Lisette Quirijns02:12,1602:15,1602:10,40
5.DDSDDS[7]02:09,61(5)04:21,49(5)06:36,99(5)08:51,56(5)
  Mareike Aehle02:11,8802:15,5002:14,57

zo 17:15 : B-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi/Saurus[6]02:06,05(1)04:14,23(1)06:26,64(1)08:36,95(1)
  Sanne van den Tol02:08,1802:12,4102:10,31
2.NERNereus[3]02:08,96(2)04:17,46(2)06:30,92(2)08:41,09(2)
  Floor van Lieshout02:08,5002:13,4602:10,17
3.GYAGyas[4]02:10,35(3)04:20,08(3)06:35,77(3)08:51,50(3)
  Guyonne Schuch02:09,7302:15,6902:15,73
4.EUREuros[5]02:11,50(4)04:24,32(4)06:42,66(4)09:00,99(4)
  Hanneke van Vledder02:12,8202:18,3402:18,33

zo 17:20 : A-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas/Nereus[3]01:58,70(1)03:58,55(1)06:05,92(1)08:09,87(1)
  Martine Veldhuis01:59,8502:07,3702:03,95
2.THEThêta/Proteus[6]01:59,39(2)04:04,64(2)06:14,27(2)08:21,37(2)
  Ellen de Boer02:05,2502:09,6302:07,10
3.ARGArgo 1[8]02:04,51(4)04:10,41(4)06:21,12(4)08:25,97(3)
  Floor Steenvoorden02:05,9002:10,7102:04,85
4.LAGLaga/Proteus[4]02:02,26(3)04:08,79(3)06:19,42(3)08:26,87(4)
  Anouk van Leeuwen02:06,5302:10,6302:07,45
5.TRITriton 1[7]02:06,96(5)04:16,03(5)06:30,04(5)08:37,62(5)
  Renée Klein Schaarsberg02:09,0702:14,0102:07,58
6.LAGLaga 2[5]02:09,17(6)04:19,14(6)06:30,60(6)08:38,89(6)
  Silke Tas02:09,9702:11,4602:08,29

Acties

Terug