Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

113: LEj 8+

Lichte eerstejaars acht
5 races

za 10:45 : voorwedstrijd 1

8.0 m/s, 320° (NW), 34% wind mee, 66% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[2]01:34,05(1)--04:53,48(1)06:34,39(1)
  Bram den Dekker01:40,91
2.ARGArgo[3]01:35,68(3)03:14,50(2)04:57,24(3)06:37,31(2)
  Janhenk Boekeloo01:38,8201:42,7401:40,07
3.AEGAegir[5]01:35,31(2)03:13,28(1)04:55,27(2)06:37,43(3)
  Vincent Walinga01:37,9701:41,9901:42,16
4.OKEOkeanos[4]01:36,18(4)03:16,63(3)04:59,63(4)06:43,15(4)
  Mark Wessels01:40,4501:43,0001:43,52

za 10:50 : voorwedstrijd 2

8.0 m/s, 320° (NW), 34% wind mee, 66% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[4]--03:07,95(1)04:46,87(1)06:25,24(1)
  Tom Kosse01:38,9201:38,37
2.SAUSaurus[2]--03:10,83(2)04:49,88(2)06:29,44(3)
  Till Wichmann01:39,0501:39,56
3.TRITriton[3]--03:11,82(3)04:53,46(4)06:34,20(4)
  Luuk van den Boomen01:41,6401:40,74
4.SKOSkøll[6]--03:13,82(5)04:56,71(5)06:39,69(5)
  Willem Crul01:42,8901:42,98
5.PROProteus/Phocas[5]--03:12,38(4)04:50,44(3)06:28,08(2)
  Tom van der Sande01:38,0601:37,64

za 10:55 : voorwedstrijd 3

8.0 m/s, 320° (NW), 34% wind mee, 66% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:32,75(1)03:09,87(1)04:51,91(1)06:32,34(1)
  Lars van den Boom01:37,1201:42,0401:40,43
2.ASOAsopos[2]01:32,98(2)03:10,24(2)04:52,38(2)06:33,07(2)
  Victor Hakeboom01:37,2601:42,1401:40,69
3.LAGLaga[6]01:33,45(3)03:12,61(3)04:57,38(3)06:39,02(3)
  Koen van Remundt01:39,1601:44,7701:41,64
4.VIDVidar[3]01:33,88(4)03:14,59(4)05:01,65(4)06:48,86(4)
  Jozua Schep01:40,7101:47,0601:47,21
5.GYAGyas[5]01:33,88(4)03:17,06(5)05:05,37(5)06:51,46(5)
  Arjan van Vliet01:43,1801:48,3101:46,09

za 16:15 : B-finale

8.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[3]01:30,82(1)03:12,68(5)04:44,65(1)06:21,50(1)
  Luuk van den Boomen01:41,8601:31,9701:36,85
2.OKEOkeanos[6]01:31,36(3)03:05,50(1)04:45,54(2)06:22,48(2)
  Mark Wessels01:34,1401:40,0401:36,94
3.SKOSkøll[2]01:31,09(2)03:08,57(3)04:48,04(3)06:24,80(3)
  Willem Crul01:37,4801:39,4701:36,76
4.LAGLaga[5]01:32,94(4)03:07,02(2)04:49,00(4)06:25,40(4)
  Koen van Remundt01:34,0801:41,9801:36,40
5.AEGAegir[4]01:34,58(5)03:10,08(4)04:53,50(5)06:32,62(5)
  Vincent Walinga01:35,5001:43,4201:39,12

za 16:20 : A-finale

8.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:29,76(1)03:03,04(1)04:39,24(1)06:13,88(1)
  Lars van den Boom01:33,2801:36,2001:34,64
2.SKASkadi[2]01:31,31(2)03:05,47(2)04:41,47(2)06:15,83(2)
  Tom Kosse01:34,1601:36,0001:34,36
3.NJONjord[3]01:33,40(6)03:09,27(5)04:45,68(4)06:20,29(3)
  Bram den Dekker01:35,8701:36,4101:34,61
4.ARGArgo[5]01:33,18(5)03:07,13(3)04:44,77(3)06:21,57(4)
  Janhenk Boekeloo01:33,9501:37,6401:36,80
5.ASOAsopos[1]01:31,64(3)03:08,15(4)04:46,68(5)06:21,82(5)
  Victor Hakeboom01:36,5101:38,5301:35,14
6.SAUSaurus[6]01:32,96(4)03:09,87(6)04:46,68(5)06:25,34(6)
  Till Wichmann01:36,9101:36,8101:38,66

Acties

Terug