Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

124: LDDev 2x

Lichte dames development dubbeltwee
5 races

za 13:30 : voorwedstrijd 1

8.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[3]01:50,62(2)03:48,24(1)05:48,12(1)07:46,39(1)
  Floor Steenvoorden01:57,6201:59,8801:58,27
2.NERNereus 2[6]01:49,90(1)03:49,42(2)05:52,59(2)07:50,62(2)
  Willemijn Schonck01:59,5202:03,1701:58,03
3.ASOAsopos[4]01:53,37(4)03:51,64(3)05:55,81(3)07:54,35(3)
  Iris van Teylingen01:58,2702:04,1701:58,54
4.EUREuros[5]01:53,65(5)03:55,01(5)05:57,80(4)07:56,25(4)
  Hanneke van Vledder02:01,3602:02,7901:58,45
5.AEGAegir[2]01:52,60(3)03:54,15(4)05:57,80(4)07:57,03(5)
  Dionne Kliffen02:01,5502:03,6501:59,23
6.ORCOrca[1]01:53,98(6)03:55,20(6)05:57,80(4)07:59,86(6)
  Pauline Lobbezoo02:01,2202:02,6002:02,06

za 13:35 : voorwedstrijd 2

8.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[4]01:52,83(3)03:52,12(3)05:53,40(2)07:51,01(1)
  Annelinde van Bergen01:59,2902:01,2801:57,61
2.TRITriton 2[3]01:50,20(1)03:49,88(1)05:52,61(1)07:51,26(2)
  Lisette Quirijns01:59,6802:02,7301:58,65
3.GYAGyas[6]01:52,60(2)03:51,94(2)05:54,62(3)07:54,73(3)
  Guyonne Schuch01:59,3402:02,6802:00,11
4.PHOPhocas/Vidar[1]01:56,00(4)03:59,75(4)06:06,99(4)08:12,05(4)
  Vera Arntzen02:03,7502:07,2402:05,06
5.OKEOkeanos[2]01:57,67(5)04:02,66(5)06:11,78(5)08:16,61(5)
  Manon van den Bogaart02:04,9902:09,1202:04,83
6.DDSDDS[5]01:58,49(6)04:04,25(6)06:13,67(6)08:17,56(6)
  Mareike Aehle02:05,7602:09,4202:03,89

za 13:40 : voorwedstrijd 3

8.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 1[6]01:48,52(1)03:44,30(1)05:43,42(1)07:43,69(1)
  Renée Klein Schaarsberg01:55,7801:59,1202:00,27
2.NERNereus 1[5]01:54,76(4)03:51,63(4)05:47,75(3)07:44,84(2)
  Judith Verberne01:56,8701:56,1201:57,09
3.NJONjord[4]01:52,29(2)03:48,05(2)05:47,45(2)07:48,30(3)
  Heleen Middelkoop01:55,7601:59,4002:00,85
4.LAGLaga 2[1]01:53,09(3)03:51,44(3)05:50,55(4)07:49,92(4)
  Silke Tas01:58,3501:59,1101:59,37
5.SKASkadi[3]01:55,19(5)03:52,89(5)05:54,72(5)07:55,71(5)
  Sanne van den Tol01:57,7002:01,8302:00,99
6.VIDVidar/Aegir[2]01:56,71(6)04:02,11(6)06:10,90(6)08:17,91(6)
  Saskia Triscos02:05,4002:08,7902:07,01

za 17:45 : B-finale

7.0 m/s, 330° (NNW), 23% wind mee, 77% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[6]01:54,43(1)03:52,59(1)05:52,87(1)07:50,17(1)
  Heleen Middelkoop01:58,1602:00,2801:57,30
2.ASOAsopos[4]01:54,80(2)03:59,21(4)05:57,90(2)07:56,42(2)
  Iris van Teylingen02:04,4101:58,6901:58,52
3.GYAGyas[5]01:56,93(4)03:54,67(2)05:58,69(3)07:58,76(3)
  Guyonne Schuch01:57,7402:04,0202:00,07
4.LAGLaga 2[3]01:56,26(3)03:56,11(3)06:02,48(4)08:00,63(4)
  Silke Tas01:59,8502:06,3701:58,15
5.EUREuros[2]01:58,01(5)04:01,99(5)06:08,33(5)08:09,31(5)
  Hanneke van Vledder02:03,9802:06,3402:00,98
6.PHOPhocas/Vidar[1]01:58,29(6)04:03,54(6)06:11,00(6)08:14,88(6)
  Vera Arntzen02:05,2502:07,4602:03,88

za 17:50 : A-finale

7.0 m/s, 330° (NNW), 23% wind mee, 77% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 1[6]01:51,24(1)03:48,04(1)05:45,11(1)07:40,14(1)
  Renée Klein Schaarsberg01:56,8001:57,0701:55,03
2.ARGArgo[4]01:53,77(3)03:50,74(3)05:48,79(2)07:44,81(2)
  Floor Steenvoorden01:56,9701:58,0501:56,02
3.LAGLaga 1[5]01:52,75(2)03:50,30(2)05:49,96(3)07:46,63(3)
  Annelinde van Bergen01:57,5501:59,6601:56,67
4.NERNereus 1[2]01:55,93(5)03:56,20(4)05:55,75(4)07:55,46(4)
  Judith Verberne02:00,2701:59,5501:59,71
5.NERNereus 2[1]01:56,13(6)03:58,28(6)05:59,60(5)07:57,19(5)
  Willemijn Schonck02:02,1502:01,3201:57,59
6.TRITriton 2[3]01:55,23(4)03:56,98(5)06:01,41(6)08:01,60(6)
  Lisette Quirijns02:01,7502:04,4302:00,19

Acties

Terug