Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

125: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
5 races

za 10:30 : voorwedstrijd 1

8.0 m/s, 320° (NW), 34% wind mee, 66% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[6]01:49,82(1)03:46,16(1)05:45,92(1)07:43,44(1)
  Merel Kraak01:56,3401:59,7601:57,52
2.PHOPhocas[5]01:52,55(2)03:52,24(2)05:52,20(2)07:49,07(2)
  Sophie Tooten01:59,6901:59,9601:56,87
3.OKEOkeanos[2]01:54,15(4)03:53,18(3)05:54,32(3)07:53,38(3)
  Aurianne Puts01:59,0302:01,1401:59,06
4.THEThêta[3]01:53,14(3)03:55,83(5)06:00,46(4)08:02,80(4)
  Maartje Hoogeveen02:02,6902:04,6302:02,34
5.NJONjord[4]01:54,59(5)03:54,96(4)06:00,46(4)08:03,01(5)
  Esther Peeters02:00,3702:05,5002:02,55

za 10:35 : voorwedstrijd 2

8.0 m/s, 320° (NW), 34% wind mee, 66% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[6]01:52,32(2)03:53,49(1)05:55,54(1)07:56,43(1)
  Sterre Bour02:01,1702:02,0502:00,89
2.VIDVidar[3]01:51,49(1)03:53,49(1)05:56,69(2)07:56,87(2)
  Myrna Berbers02:02,0002:03,2002:00,18
3.EUREuros/Tubantia[4]01:54,26(3)04:01,97(5)06:01,92(3)08:05,71(3)
  Anne Koning ter Heege02:07,7101:59,9502:03,79
4.ASOAsopos/Triton[1]01:55,69(4)03:56,58(3)06:03,56(4)08:06,51(4)
  Astrid Thuijs02:00,8902:06,9802:02,95
5.SKASkadi[5]01:58,34(5)03:58,25(4)06:06,61(5)08:08,93(5)
  Giulia Rolloos01:59,9102:08,3602:02,32
6.BORBoreas[2]02:02,11(6)04:12,75(6)06:24,86(6)08:31,91(6)
  Anne-Lique Weeren02:10,6402:12,1102:07,05

za 10:40 : voorwedstrijd 3

8.0 m/s, 320° (NW), 34% wind mee, 66% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[5]01:52,24(3)03:53,78(4)05:53,25(1)07:51,70(1)
  Katrin Heinzerling02:01,5401:59,4701:58,45
2.SKOSkøll[2]01:51,27(1)03:51,42(1)05:54,00(3)07:53,01(2)
  Anne-Sophie Enthoven02:00,1502:02,5801:59,01
3.LAGLaga[1]01:51,76(2)03:51,73(2)05:53,25(1)07:54,18(3)
  Pauline Verkaik01:59,9702:01,5202:00,93
4.GYAGyas[4]01:55,08(4)03:57,51(5)05:55,54(4)07:57,75(4)
  Esmée Oosterman02:02,4301:58,0302:02,21
5.NERNereus[6]01:55,08(4)03:52,49(3)06:00,07(5)08:03,19(5)
  Maike Knipscheer01:57,4102:07,5802:03,12
6.SAUSaurus/Maastrichtsche[3]01:55,96(6)03:59,28(6)06:02,92(6)08:03,88(6)
  Anne-Aime Dabekaussen02:03,3202:03,6402:00,96

za 16:05 : B-finale

8.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[5]01:50,97(4)03:46,26(2)05:43,06(2)07:37,31(1)
  Aurianne Puts01:55,2901:56,8001:54,25
2.GYAGyas[6]01:49,83(1)03:44,89(1)05:41,58(1)07:38,92(2)
  Esmée Oosterman01:55,0601:56,6901:57,34
3.LAGLaga[4]01:50,06(2)03:47,45(3)05:47,25(3)07:44,54(3)
  Pauline Verkaik01:57,3901:59,8001:57,29
4.EUREuros/Tubantia[3]01:53,82(5)03:48,85(4)05:49,32(4)07:45,92(4)
  Anne Koning ter Heege01:55,0302:00,4701:56,60
5.THEThêta[1]01:50,73(3)03:49,49(5)05:51,15(5)07:50,60(5)
  Maartje Hoogeveen01:58,7602:01,6601:59,45
6.ASOAsopos/Triton[2]01:55,13(6)03:53,87(6)05:56,81(6)07:55,87(6)
  Astrid Thuijs01:58,7402:02,9401:59,06

za 16:10 : A-finale

8.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[6]01:50,09(1)03:45,70(1)05:40,87(1)07:35,70(1)
  Myrna Berbers01:55,6101:55,1701:54,83
2.AEGAegir[5]01:52,55(4)03:47,55(2)05:42,75(2)07:36,24(2)
  Katrin Heinzerling01:55,0001:55,2001:53,49
3.TRITriton[4]01:52,36(3)03:48,63(4)05:44,17(3)07:37,92(3)
  Merel Kraak01:56,2701:55,5401:53,75
4.PHOPhocas[2]01:50,34(2)03:47,89(3)05:46,02(4)07:42,28(4)
  Sophie Tooten01:57,5501:58,1301:56,26
5.ARGArgo[3]01:52,81(5)03:49,72(5)05:46,74(5)07:43,93(5)
  Sterre Bour01:56,9101:57,0201:57,19
6.SKOSkøll[1]01:53,24(6)03:50,12(6)05:47,68(6)07:44,60(6)
  Anne-Sophie Enthoven01:56,8801:57,5601:56,92

Acties

Terug