ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

017: DG 1x

Dames gevorderde skiff
7 races

za 09:24 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 190° (Z), 30% wind mee, 70% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[2]01:56,66(1)03:57,30(1)06:00,15(1)07:58,54(1)
  Rianne Schoo02:00,6402:02,8501:58,39
2.SKASkadi 1[5]01:58,73(2)03:59,59(2)06:00,39(2)07:59,74(2)
  Crista Algie02:00,8602:00,8001:59,35
3.NERNereus 2[3]01:59,35(3)04:29,32(5)06:15,21(3)08:25,23(3)
  Fréderique de Vlam02:29,9701:45,8902:10,02
4.VIKViking[6]02:13,88(5)04:08,51(4)06:17,60(4)08:25,70(4)
  Margaux Seton01:54,6302:09,0902:08,10
5.NERNereus 1[4]02:01,27(4)04:07,51(3)06:48,79(5)09:07,00(5)
  Maike Knipscheer02:06,2402:41,2802:18,21

za 09:28 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 190° (Z), 30% wind mee, 70% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 1[4]01:57,14(2)03:58,89(1)06:01,15(1)08:03,25(1)
  Sanne Bruggink02:01,7502:02,2602:02,10
2.SKASkadi 2[6]01:59,64(4)04:01,58(2)06:04,19(2)08:07,87(2)
  Jara Verweij02:01,9402:02,6102:03,68
3.SILSilVia/Okeanos 2[3]01:56,47(1)04:01,82(3)06:10,57(3)08:22,00(3)
  Tinka Offereins02:05,3502:08,7502:11,43
4.LAGLaga 1[5]01:58,53(3)04:07,92(4)06:19,79(4)08:31,07(4)
  Rosalie Rietjens02:09,3902:11,8702:11,28
5.RICRIC 2[2]02:04,16(5)04:16,35(5)06:31,94(5)08:49,28(5)
  Merel van Loenen02:12,1902:15,5902:17,34

za 09:32 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, 190° (Z), 30% wind mee, 70% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III[5]01:53,61(1)03:57,86(1)--08:12,10(1)
  Lotte Pronk02:04,25
2.RICRIC 1[2]01:58,37(2)04:05,13(2)06:13,54(1)08:21,25(2)
  Emma Boswinkel02:06,7602:08,4102:07,71
3.SILSilVia/RIC[4]02:02,12(4)04:09,99(4)06:23,25(3)08:22,11(3)
  Jessica Drost02:07,8702:13,2601:58,86
4.SILSilVia/Okeanos 1[3]02:00,62(3)04:09,08(3)06:14,95(2)08:35,78(4)
  Daniëlle Willemsen02:08,4602:05,8702:20,83
5.SKOSkøll 3[6]02:05,25(5)04:15,74(5)06:26,58(4)08:36,95(5)
  Rianne der Weduwe02:10,4902:10,8402:10,37

za 09:36 : voorwedstrijd 4

2.0 m/s, 190° (Z), 30% wind mee, 70% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SILSilVia/Okeanos 3[5]01:55,02(1)03:59,95(1)06:06,61(1)08:13,00(1)
  Benita de Man02:04,9302:06,6602:06,39
2.ORCOrca[3]01:56,63(2)04:03,63(2)06:10,76(2)08:17,05(2)
  Myrna Brandt02:07,0002:07,1302:06,29
3.LAGLaga 2[4]02:00,68(4)04:07,88(4)06:13,58(3)08:20,25(3)
  Marieke Mulder02:07,2002:05,7002:06,67
4.SILSilVia[6]01:59,63(3)04:07,43(3)06:17,68(4)08:26,47(4)
  Anna de Boer02:07,8002:10,2502:08,79
5.AEGAegir[2]02:02,32(5)04:08,42(5)06:20,55(5)08:34,29(5)
  Juliette van Beek02:06,1002:12,1302:13,74

za 09:40 : voorwedstrijd 5

2.0 m/s, 190° (Z), 30% wind mee, 70% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ODIOdin[6]01:54,88(1)04:00,45(1)06:07,04(1)08:14,47(1)
  Zarah van der Putten02:05,5702:06,5902:07,43
2.WETWetterwille[4]02:02,02(5)04:06,46(2)06:13,00(2)08:18,44(2)
  Joy Droogsma02:04,4402:06,5402:05,44
3.SKOSkøll 2[2]02:01,69(4)04:09,63(3)06:19,06(3)08:34,28(3)
  Jonneke Boere02:07,9402:09,4302:15,22
4.RICRIC 3[3]02:00,72(2)04:10,49(4)06:23,96(4)08:36,89(4)
  Marjolein Dohmen02:09,7702:13,4702:12,93
5.DDSDDS[5]02:00,89(3)04:12,12(5)06:27,35(5)08:40,44(5)
  Philine Goldbohm02:11,2302:15,2302:13,09

za 14:34 : B-finale

5.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 2[4]02:00,93(6)04:02,26(5)--08:00,28(1)
  Jara Verweij02:01,33
2.LAGLaga 2[1]01:57,12(2)03:59,21(3)--08:00,97(2)
  Marieke Mulder02:02,09
3.SILSilVia/Okeanos 2[6]01:57,43(3)03:57,91(2)--08:01,48(3)
  Tinka Offereins02:00,48
4.ORCOrca[3]01:55,59(1)03:57,13(1)--08:02,68(4)
  Myrna Brandt02:01,54
5.RICRIC 1[5]01:58,99(5)03:59,98(4)--08:07,90(5)
  Emma Boswinkel02:00,99
6.WETWetterwille[2]01:57,95(4)04:03,01(6)--08:22,32(6)
  Joy Droogsma02:05,06

za 14:39 : A-finale

5.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 1[1]01:57,82(4)03:55,99(2)05:54,66(1)07:51,41(1)
  Crista Algie01:58,1701:58,6701:56,75
2.WILWillem III[6]01:54,64(1)03:54,47(1)05:55,09(2)07:53,53(2)
  Lotte Pronk01:59,8302:00,6201:58,44
3.SKOSkøll 1[2]01:58,23(5)03:57,86(4)05:58,77(3)07:56,51(3)
  Sanne Bruggink01:59,6302:00,9101:57,74
4.SILSilVia/Okeanos 3[3]01:55,31(2)03:56,65(3)06:00,19(4)07:58,52(4)
  Benita de Man02:01,3402:03,5401:58,33
5.ODIOdin[5]01:57,29(3)03:59,85(5)06:02,94(5)08:01,49(5)
  Zarah van der Putten02:02,5602:03,0901:58,55
6.OKEOkeanos[4]02:01,25(6)04:01,93(6)06:04,85(6)08:05,53(6)
  Rianne Schoo02:00,6802:02,9202:00,68

Acties

Terug