ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

021: DDev 2x

Dames development dubbeltwee
4 races

za 09:44 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 190° (Z), 30% wind mee, 70% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros 1[5]01:46,06(1)03:39,66(1)05:34,91(1)07:29,73(1)
  Helen Harmsen01:53,6001:55,2501:54,82
2.PROProteus 2[6]01:49,96(2)03:42,64(2)05:37,09(2)07:33,22(2)
  Amber Stienstra01:52,6801:54,4501:56,13
3.AEGAegir[3]01:51,06(3)03:47,68(3)05:47,50(3)07:48,74(3)
  Medien van der Laan01:56,6201:59,8202:01,24
4.SKOSkøll 1[4]01:59,43(4)04:05,93(4)06:12,86(4)08:21,10(4)
  Sterre Roelofs02:06,5002:06,9302:08,24

za 09:48 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 190° (Z), 30% wind mee, 70% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 2[2]01:48,74(1)03:46,62(2)05:45,39(2)07:40,53(1)
  Anne-Sophie Romijn01:57,8801:58,7701:55,14
2.EUREuros 2[5]01:50,70(2)03:45,58(1)05:43,19(1)07:42,03(2)
  Anne-Lynn Paalvast01:54,8801:57,6101:58,84
3.HUNHunze/Gyas[3]01:51,92(3)03:49,02(3)05:48,63(3)07:48,89(3)
  Carolien Tigelaar01:57,1001:59,6102:00,26
4.PROProteus 1[6]01:56,14(5)03:55,61(4)05:56,82(4)07:55,96(4)
  Romy Zwetsloot01:59,4702:01,2101:59,14
5.THEThêta[4]01:53,72(4)03:56,14(5)06:01,73(5)08:02,48(5)
  Henriëtte Eijking02:02,4202:05,5902:00,75

za 14:44 : B-finale

5.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[4]01:56,87(2)03:54,22(2)05:54,26(1)07:56,48(1)
  Romy Zwetsloot01:57,3502:00,0402:02,22
2.THEThêta[5]01:53,64(1)03:53,11(1)05:55,24(2)07:58,22(2)
  Henriëtte Eijking01:59,4702:02,1302:02,98
3.SKOSkøll 1[3]01:57,22(3)04:01,23(3)06:06,25(3)08:10,41(3)
  Sterre Roelofs02:04,0102:05,0202:04,16

za 14:49 : A-finale

5.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros 1[4]01:46,97(1)03:36,11(1)05:28,15(1)07:18,06(1)
  Helen Harmsen01:49,1401:52,0401:49,91
2.AEGAegir[1]01:52,04(5)03:45,54(5)05:36,62(2)07:27,27(2)
  Medien van der Laan01:53,5001:51,0801:50,65
3.EUREuros 2[2]01:53,10(6)03:45,10(3)05:39,14(5)07:28,95(3)
  Anne-Lynn Paalvast01:52,0001:54,0401:49,81
4.PROProteus 2[5]01:49,55(2)03:45,10(3)05:38,52(4)07:32,19(4)
  Amber Stienstra01:55,5501:53,4201:53,67
5.SKOSkøll 2[3]01:50,27(3)03:43,31(2)05:37,76(3)07:32,59(5)
  Anne-Sophie Romijn01:53,0401:54,4501:54,83
6.HUNHunze/Gyas[6]01:51,72(4)03:46,04(6)05:47,20(6)07:39,72(6)
  Carolien Tigelaar01:54,3202:01,1601:52,52

Acties

Terug