ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

023: DDev 4- (Development Klassement)

Dames development vier-zonder
4 races

za 09:05 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 190° (Z), 30% wind mee, 70% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[1]01:39,77(1)03:27,50(1)05:16,05(1)07:05,89(1)
  Jennifer Breet01:47,7301:48,5501:49,84
2.ORCOrca[2]01:44,36(3)03:30,85(2)05:20,15(2)07:13,09(2)
  Tessa Gutker01:46,4901:49,3001:52,94
3.ARGArgo[5]01:42,46(2)03:32,12(3)05:24,00(3)07:15,12(3)
  Maaike van Overstraten Kruijsse01:49,6601:51,8801:51,12
4.LAGLaga[6]01:46,07(4)03:39,16(4)05:34,59(4)07:29,33(4)
  Nicole Hartman01:53,0901:55,4301:54,74
5.GYAGyas[3]01:47,21(5)03:41,09(5)05:37,83(5)07:32,89(5)
  Ivet Panjer01:53,8801:56,7401:55,06
6.PHOPhocas[4]01:50,90(6)03:47,34(6)05:44,14(6)07:40,96(6)
  Eliane Daanen01:56,4401:56,8001:56,82

za 09:10 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 190° (Z), 30% wind mee, 70% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[1]01:36,09(1)03:22,37(1)05:11,14(1)06:59,52(1)
  Miriam Visser01:46,2801:48,7701:48,38
2.SKOSkøll[4]01:39,46(2)03:27,18(2)05:15,15(2)07:02,93(2)
  Jessica Niemeijer01:47,7201:47,9701:47,78
3.NJONjord/Proteus[3]01:42,26(3)03:30,10(3)05:18,81(3)07:06,79(3)
  Femke van Veen01:47,8401:48,7101:47,98
4.ASOAsopos[6]01:43,95(4)03:31,56(4)05:24,06(4)07:11,77(4)
  Anouk Bonke01:47,6101:52,5001:47,71
5.OKEOkeanos[5]01:46,09(5)03:42,26(6)05:41,46(6)07:33,90(5)
  Megan Korthagen01:56,1701:59,2001:52,44
6.PROProteus[2]01:46,89(6)03:39,61(5)05:38,29(5)07:35,06(6)
  Marloes Aben01:52,7201:58,6801:56,77

za 14:09 : B-finale

5.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[4]01:43,60(1)03:30,72(1)05:19,10(1)07:06,88(1)
  Anouk Bonke01:47,1201:48,3801:47,78
2.LAGLaga[3]01:47,41(3)03:33,73(2)05:22,63(2)07:11,09(2)
  Nicole Hartman01:46,3201:48,9001:48,46
3.PROProteus[1]01:47,41(3)03:36,14(4)05:26,90(3)07:14,73(3)
  Marloes Aben01:48,7301:50,7601:47,83
4.GYAGyas[2]01:47,41(3)03:36,48(5)05:28,53(4)07:17,18(4)
  Ivet Panjer01:49,0701:52,0501:48,65
5.OKEOkeanos[5]01:46,97(2)03:35,20(3)05:30,02(5)07:22,47(5)
  Megan Korthagen01:48,2301:54,8201:52,45
6.PHOPhocas[6]01:49,13(6)03:44,71(6)05:43,11(6)07:36,30(6)
  Eliane Daanen01:55,5801:58,4001:53,19

za 14:14 : A-finale

5.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[3]01:37,59(1)03:18,59(1)05:02,41(1)06:44,33(1)
  Miriam Visser01:41,0001:43,8201:41,92
2.SKOSkøll[5]01:40,47(2)03:23,14(2)05:06,35(2)06:49,13(2)
  Jessica Niemeijer01:42,6701:43,2101:42,78
3.NJONjord[4]01:41,75(3)03:26,71(5)05:09,98(4)06:51,49(3)
  Jennifer Breet01:44,9601:43,2701:41,51
4.NJONjord/Proteus[6]01:44,24(5)03:26,07(3)05:08,85(3)06:51,71(4)
  Femke van Veen01:41,8301:42,7801:42,86
5.ARGArgo[1]01:42,03(4)03:26,40(4)05:12,31(5)06:57,60(5)
  Maaike van Overstraten Kruijsse01:44,3701:45,9101:45,29
6.ORCOrca[2]01:45,93(6)03:33,27(6)05:26,36(6)07:15,52(6)
  Tessa Gutker01:47,3401:53,0901:49,16

Acties

Terug