ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

033: M18 2x

Meisjes achttien dubbeltwee
5 races

zo 08:30 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel[2]01:47,61(1)03:39,91(1)05:31,41(1)07:23,72(1)
  Josette Derksen01:52,3001:51,5001:52,31
2.WILWillem III/Maas[6]01:47,84(2)03:40,29(2)05:35,20(2)07:29,82(2)
  Fien van Westreenen01:52,4501:54,9101:54,62
3.WILWillem III[3]01:54,02(3)03:52,24(3)05:51,35(3)07:47,37(3)
  Saartje van der Wurff01:58,2201:59,1101:56,02
4.DDSDDS[4]01:57,92(4)03:58,90(4)06:01,43(4)08:02,17(4)
  Veronique van der Borg02:00,9802:02,5302:00,74
5.VIKViking[5]02:00,89(5)04:04,80(5)06:10,55(5)08:16,22(5)
  Maartje Geurs02:03,9102:05,7502:05,67

zo 08:34 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas/Viking[3]01:46,93(1)03:37,71(1)05:29,74(1)07:21,20(1)
  Femke van de Vliet01:50,7801:52,0301:51,46
2.WILWillem III/Gouda[2]01:52,23(2)03:52,40(2)05:55,41(2)07:56,52(2)
  Anne-Fleur van der Zee02:00,1702:03,0102:01,11
3.HUNHunze/Amstel[5]01:56,34(3)03:57,33(3)06:00,62(3)08:01,17(3)
  Nan Prins02:00,9902:03,2902:00,55
4.PAMPampus[4]01:59,29(5)03:59,06(4)06:01,17(4)08:04,11(4)
  Rebecca Kole01:59,7702:02,1102:02,94
5.NAUNautilus[6]01:57,75(4)04:00,00(5)06:05,66(5)08:10,89(5)
  Fleur van Dijk02:02,2502:05,6602:05,23

zo 08:38 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Salland[4]01:47,28(1)03:39,59(1)05:33,19(1)07:27,06(1)
  Femke Paulis01:52,3101:53,6001:53,87
2.MWCMaastrichtsche[2]01:50,46(2)03:46,49(2)05:43,77(2)07:42,03(2)
  Sophie Mans01:56,0301:57,2801:58,26
3.PHOPhocas/RIC[6]01:52,15(3)03:50,88(3)05:50,31(3)07:47,72(3)
  Veerle Verhoeven01:58,7301:59,4301:57,41
4.TROTromp[3]01:57,30(5)03:57,39(5)05:55,28(4)07:51,73(4)
  Mare Schulten02:00,0901:57,8901:56,45
5.ROORoosendaalse[5]01:55,54(4)03:56,55(4)05:55,55(5)07:54,81(5)
  Janey van As02:01,0101:59,0001:59,26

zo 14:37 : B-finale

8.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III[4]01:51,64(1)03:47,87(1)05:43,49(1)07:38,08(1)
  Saartje van der Wurff01:56,2301:55,6201:54,59
2.PHOPhocas/RIC[5]01:53,96(2)03:51,32(2)05:49,94(2)07:44,44(2)
  Veerle Verhoeven01:57,3601:58,6201:54,50
3.TROTromp[2]01:54,42(3)03:52,62(3)05:53,52(3)07:51,94(3)
  Mare Schulten01:58,2002:00,9001:58,42
4.HUNHunze/Amstel[6]01:59,62(5)03:55,75(4)05:55,69(4)07:55,37(4)
  Nan Prins01:56,1301:59,9401:59,68
5.DDSDDS[3]02:01,39(6)04:05,32(6)06:07,54(5)08:07,52(5)
  Veronique van der Borg02:03,9302:02,2201:59,98
6.PAMPampus[1]01:55,79(4)04:03,46(5)06:08,68(6)08:11,03(6)
  Rebecca Kole02:07,6702:05,2202:02,35

zo 14:42 : A-finale

8.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas/Viking[6]01:45,16(1)03:31,07(1)05:16,62(1)07:01,24(1)
  Femke van de Vliet01:45,9101:45,5501:44,62
2.AMSAmstel[4]01:47,56(3)03:36,96(2)05:25,87(2)07:14,12(2)
  Josette Derksen01:49,4001:48,9101:48,25
3.WILWillem III/Salland[5]01:48,69(4)03:40,30(4)05:28,84(3)07:18,58(3)
  Femke Paulis01:51,6101:48,5401:49,74
4.WILWillem III/Maas[3]01:46,30(2)03:38,73(3)05:32,26(4)07:22,39(4)
  Fien van Westreenen01:52,4301:53,5301:50,13
5.MWCMaastrichtsche[2]01:51,82(5)03:47,26(5)05:43,52(5)07:38,68(5)
  Sophie Mans01:55,4401:56,2601:55,16
6.WILWillem III/Gouda[1]01:54,88(6)03:56,67(6)06:01,40(6)08:02,21(6)
  Anne-Fleur van der Zee02:01,7902:04,7302:00,81

Acties

Terug