ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

037: M16 2x

Meisjes zestien dubbeltwee
8 races

za 17:34 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas 1[5]01:50,94(2)03:45,67(1)05:42,11(1)07:39,15(1)
  Jolien Feenstra01:54,7301:56,4401:57,04
2.LEYLeythe[3]01:50,12(1)03:47,27(2)05:45,17(2)07:42,14(2)
  Mina Henderson01:57,1501:57,9001:56,97
3.WILWillem III/Amstel[2]01:53,86(3)03:54,62(3)05:57,85(3)08:02,03(3)
  Jet Zandbergen02:00,7602:03,2302:04,18
4.GOUGouda[4]02:02,54(5)04:07,96(5)06:14,23(5)08:09,79(4)
  Annelotte Maitland02:05,4202:06,2701:55,56
5.AMSAmstel/RIC[6]01:54,23(4)03:58,42(4)06:04,02(4)08:13,31(5)
  Hannah Heideveld02:04,1902:05,6002:09,29

za 17:39 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda/Hunze[6]01:57,43(1)03:49,84(1)05:50,09(1)07:47,54(1)
  Wouke Mollema01:52,4102:00,2501:57,45
2.TROTromp 1[4]01:57,94(2)03:56,77(2)05:55,82(2)07:52,22(2)
  Adinda Frisart01:58,8301:59,0501:56,40
3.TROTromp 2[2]01:59,18(3)04:05,92(3)06:12,46(3)08:18,28(3)
  Doortje Gompel02:06,7402:06,5402:05,82
4.SPASpaarne[3]02:00,30(4)04:05,92(3)06:18,62(4)08:39,55(4)
  Anouk Beerens02:05,6202:12,7002:20,93
5.RICRIC 3[5]02:04,05(5)04:18,51(5)06:35,22(5)08:50,44(5)
  Anna Reith02:14,4602:16,7102:15,22

za 17:44 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NAANaarden 1[6]01:56,60(1)03:56,43(1)05:59,32(1)07:59,36(1)
  Hanne Berendse01:59,8302:02,8902:00,04
2.WILWillem III[3]01:58,81(4)03:59,31(2)06:02,87(2)08:05,49(2)
  Charlotte Russel02:00,5002:03,5602:02,62
3.TROTromp 3[2]01:58,50(3)04:06,57(5)06:11,43(4)08:10,28(3)
  Katinka Westra Hoekzema02:08,0702:04,8601:58,85
4.BREBreda[5]02:02,03(5)04:05,23(4)06:11,79(5)08:10,94(4)
  Frederique Tienhoven02:03,2002:06,5601:59,15
5.ZWOZwolsche 1[4]01:57,31(2)04:02,53(3)06:11,10(3)08:21,26(5)
  Misa Molema02:05,2202:08,5702:10,16

za 17:49 : voorwedstrijd 4

5.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas 2[5]01:53,81(1)03:51,33(1)05:51,17(1)07:50,01(1)
  Pau Koster01:57,5201:59,8401:58,84
2.RICRIC 1[1]01:56,99(2)03:57,78(2)06:00,12(2)07:58,85(2)
  Janna Zwolle02:00,7902:02,3401:58,73
3.AMSAmstel 2[2]01:58,74(3)04:02,02(3)06:05,68(3)08:09,17(3)
  Lucca-Lie Prins02:03,2802:03,6602:03,49
4.RICRIC 2[4]02:03,02(5)04:09,59(5)06:16,07(4)08:17,27(4)
  Iris Janssen02:06,5702:06,4802:01,20
5.NAANaarden 2[3]02:04,39(6)04:10,42(6)06:17,03(5)08:23,44(5)
  Dagmar Westenbrink02:06,0302:06,6102:06,41
6.ZWOZwolsche 2[6]02:00,37(4)04:09,33(4)06:20,79(6)08:30,31(6)
  Franca Ekelmans02:08,9602:11,4602:09,52

zo 08:42 : halve-finale 1

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 1[5]01:52,86(1)03:51,00(1)05:48,35(1)07:43,96(1)
  Adinda Frisart01:58,1401:57,3501:55,61
2.MAAMaas 1[4]01:55,18(3)03:52,54(2)05:49,60(2)07:46,28(2)
  Jolien Feenstra01:57,3601:57,0601:56,68
3.WILWillem III/Amstel[1]01:53,67(2)03:53,08(3)05:52,65(3)07:49,37(3)
  Jet Zandbergen01:59,4101:59,5701:56,72
4.RICRIC 1[2]01:56,86(5)03:55,80(4)05:55,32(4)07:55,41(4)
  Janna Zwolle01:58,9401:59,5202:00,09
5.NAANaarden 1[3]01:56,75(4)04:07,31(6)06:01,40(5)08:04,40(5)
  Hanne Berendse02:10,5601:54,0902:03,00
6.TROTromp 3[6]02:00,58(6)03:58,26(5)06:13,33(6)08:16,28(6)
  Katinka Westra Hoekzema01:57,6802:15,0702:02,95

zo 08:46 : halve-finale 2

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas 2[4]01:55,50(3)03:52,59(2)05:49,32(2)07:45,11(1)
  Pau Koster01:57,0901:56,7301:55,79
2.LEYLeythe[2]01:50,91(1)03:50,29(1)05:49,21(1)07:46,03(2)
  Mina Henderson01:59,3801:58,9201:56,82
3.WILWillem III[5]01:55,71(4)03:54,26(3)05:51,96(3)07:48,41(3)
  Charlotte Russel01:58,5501:57,7001:56,45
4.GOUGouda/Hunze[3]01:53,33(2)03:55,30(4)05:54,30(4)07:49,19(4)
  Wouke Mollema02:01,9701:59,0001:54,89
5.AMSAmstel 2[1]01:57,71(5)04:02,40(5)06:08,10(5)08:12,36(5)
  Lucca-Lie Prins02:04,6902:05,7002:04,26
6.TROTromp 2[6]02:00,43(6)04:06,36(6)06:12,13(6)08:13,89(6)
  Doortje Gompel02:05,9302:05,7702:01,76

zo 14:47 : B-finale

8.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda/Hunze[6]01:54,93(2)03:51,15(1)05:47,99(1)07:42,73(1)
  Wouke Mollema01:56,2201:56,8401:54,74
2.RICRIC 1[5]01:56,91(4)03:56,94(2)05:54,30(2)07:49,25(2)
  Janna Zwolle02:00,0301:57,3601:54,95
3.NAANaarden 1[3]01:56,30(3)03:58,37(3)05:58,44(3)07:57,37(3)
  Hanne Berendse02:02,0702:00,0701:58,93
4.TROTromp 3[2]01:53,63(1)03:58,81(4)06:04,41(5)08:01,52(4)
  Katinka Westra Hoekzema02:05,1802:05,6001:57,11
5.AMSAmstel 2[4]01:59,22(5)04:02,49(5)06:03,79(4)08:04,61(5)
  Lucca-Lie Prins02:03,2702:01,3002:00,82
6.TROTromp 2[1]01:59,48(6)04:05,46(6)06:11,95(6)08:14,68(6)
  Doortje Gompel02:05,9802:06,4902:02,73

zo 14:52 : A-finale

8.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas 2[6]01:50,95(1)03:46,23(1)05:42,10(1)07:34,58(1)
  Pau Koster01:55,2801:55,8701:52,48
2.LEYLeythe[3]01:52,50(2)03:47,60(2)05:43,22(2)07:35,38(2)
  Mina Henderson01:55,1001:55,6201:52,16
3.MAAMaas 1[4]01:55,21(5)03:50,87(4)05:45,57(4)07:38,66(3)
  Jolien Feenstra01:55,6601:54,7001:53,09
4.TROTromp 1[5]01:53,51(4)03:48,47(3)05:43,80(3)07:39,28(4)
  Adinda Frisart01:54,9601:55,3301:55,48
5.WILWillem III/Amstel[2]01:53,06(3)03:51,38(5)05:50,55(5)07:49,53(5)
  Jet Zandbergen01:58,3201:59,1701:58,98
6.WILWillem III[1]01:55,42(6)03:55,18(6)05:54,65(6)07:55,01(6)
  Charlotte Russel01:59,7601:59,4702:00,36

Acties

Terug