ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

126: DB 4+

Dames beginner vier-met
4 races

zo 09:44 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 1[5]01:49,00(1)03:45,29(1)05:42,86(1)07:38,21(1)
  Babette Rosman01:56,2901:57,5701:55,35
2.AEGAegir[4]01:53,29(4)03:46,89(3)05:43,82(2)07:39,92(2)
  Lony Brian01:53,6001:56,9301:56,10
3.NJONjord/Skøll[3]01:51,84(3)03:47,57(4)05:45,57(3)07:41,07(3)
  Anna Roseboom01:55,7301:58,0001:55,50
4.ORCOrca[2]01:49,73(2)03:46,07(2)05:45,86(4)07:43,49(4)
  Emma Verkaaik01:56,3401:59,7901:57,63
5.GYAGyas 2[6]01:57,83(5)03:59,99(5)06:02,90(5)08:03,18(5)
  Berber Dantuma02:02,1602:02,9102:00,28

zo 09:48 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[4]01:47,57(1)03:43,67(1)05:39,50(1)07:34,25(1)
  Anouk Bonke01:56,1001:55,8301:54,75
2.VIDVidar[5]01:50,38(2)03:44,79(2)05:41,35(2)07:36,11(2)
  Lieke Adams01:54,4101:56,5601:54,76
3.THEThêta/Triton[6]01:51,87(3)03:47,14(3)05:42,84(3)07:38,41(3)
  Florentine Timmenga01:55,2701:55,7001:55,57
4.LAGLaga[2]01:52,27(4)03:49,86(4)05:47,52(4)07:41,04(4)
  Mela Sagasser01:57,5901:57,6601:53,52
5.PELPelargos/Laak[3]02:00,60(5)04:06,51(5)06:12,01(5)08:12,90(5)
  Lianne Damink02:05,9102:05,5002:00,89

zo 15:51 : B-finale

7.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[6]01:52,00(1)03:47,62(1)05:44,46(1)07:40,52(1)
  Mela Sagasser01:55,6201:56,8401:56,06
2.ORCOrca[5]01:54,89(2)03:49,32(2)05:46,24(2)07:42,52(2)
  Emma Verkaaik01:54,4301:56,9201:56,28
3.GYAGyas 2[3]01:57,19(3)03:56,75(3)05:55,38(3)07:55,93(3)
  Berber Dantuma01:59,5601:58,6302:00,55
4.PELPelargos/Laak[4]01:58,30(4)03:58,62(4)06:02,46(4)08:05,00(4)
  Lianne Damink02:00,3202:03,8402:02,54

zo 15:56 : A-finale

7.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[5]01:47,23(1)03:40,24(1)05:34,57(1)07:27,72(1)
  Anouk Bonke01:53,0101:54,3301:53,15
2.AEGAegir[3]01:50,98(3)03:44,97(3)05:37,50(3)07:29,72(2)
  Lony Brian01:53,9901:52,5301:52,22
3.VIDVidar[4]01:50,58(2)03:42,49(2)05:36,32(2)07:30,01(3)
  Lieke Adams01:51,9101:53,8301:53,69
4.GYAGyas 1[6]01:51,49(4)03:46,58(4)05:41,18(4)07:38,77(4)
  Babette Rosman01:55,0901:54,6001:57,59
5.NJONjord/Skøll[1]01:54,44(6)03:49,28(5)05:48,36(5)07:41,50(5)
  Anna Roseboom01:54,8401:59,0801:53,14
6.THEThêta/Triton[2]01:51,84(5)03:50,64(6)05:50,01(6)07:49,12(6)
  Florentine Timmenga01:58,8001:59,3701:59,11

Acties

Terug