ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

138: J16 2x (Nederlands Kampioenschap)

Jongens zestien dubbeltwee
8 races

za 13:43 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 280° (W), 70% wind mee, 30% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[3]01:41,29(1)03:28,32(1)05:18,49(1)07:12,23(1)
  Alexander Suyver01:47,0301:50,1701:53,74
2.WILWillem III 4[4]01:48,55(2)03:39,95(2)05:31,82(2)07:24,99(2)
  Joost van Asperen01:51,4001:51,8701:53,17
3.HEMHemus/Pampus[6]01:48,88(3)03:41,20(3)05:51,00(4)07:33,04(3)
  Jens van Brakel01:52,3202:09,8001:42,04
4.VIKViking[5]01:49,33(4)03:48,12(4)05:37,22(3)07:49,42(4)
  Jop van de Kam01:58,7901:49,1002:12,20
5.SPASpaarne 2[2]01:57,07(5)04:03,88(5)06:10,82(5)08:11,04(5)
  David Westermann02:06,8102:06,9402:00,22

za 13:47 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 280° (W), 70% wind mee, 30% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 2[5]01:41,13(1)03:27,98(1)05:14,98(1)07:00,43(1)
  David van Velden01:46,8501:47,0001:45,45
2.WETWetterwille[4]01:45,23(3)03:34,16(3)05:22,98(3)07:08,00(2)
  Wieger van Breukelen01:48,9301:48,8201:45,02
3.HERHertog/Willem III[3]01:47,52(5)03:36,30(4)05:23,75(4)07:08,76(3)
  Julius van Hulst01:48,7801:47,4501:45,01
4.NAANaarden/RIC[6]01:43,38(2)03:32,27(2)05:21,61(2)07:12,46(4)
  Thyme Koudijs01:48,8901:49,3401:50,85
5.SPASpaarne 5[2]01:49,95(6)03:42,45(6)05:37,59(5)07:34,81(5)
  Louw Feenstra01:52,5001:55,1401:57,22
6.NAANaarden[1]01:47,18(4)03:42,13(5)05:39,74(6)07:35,60(6)
  Joep Eijkens01:54,9501:57,6101:55,86

za 13:51 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 280° (W), 70% wind mee, 30% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[5]01:43,43(2)03:28,87(1)--07:03,42(1)
  Bouke Hoekstra01:45,44
2.SPASpaarne 1[4]01:42,95(1)03:31,15(2)--07:05,06(2)
  Wietse Morreau01:48,20
3.HOOHoop 1[2]01:44,26(3)03:31,50(3)--07:06,21(3)
  Maxwell Thiagarajah01:47,24
4.MAAMaas[6]01:46,95(4)03:36,26(4)--07:19,41(4)
  Luc Willemsen01:49,31
5.ARCARC[1]01:49,77(5)03:47,05(5)--07:33,92(5)
  Pim Kloet01:57,28
6.SPASpaarne 3[3]02:00,20(6)04:01,70(6)--08:14,57(6)
  Julius Rupert02:01,50

za 13:55 : voorwedstrijd 4

6.0 m/s, 280° (W), 70% wind mee, 30% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EEMEem[3]01:42,82(1)03:28,85(1)--07:02,84(1)
  David Laseur01:46,03
2.HUNHunze[5]01:44,26(2)03:31,51(2)--07:05,78(2)
  Felix Mebius01:47,25
3.HOOHoop 2[1]01:45,70(4)03:38,08(5)--07:07,68(3)
  Marijn Kox01:52,38
4.TROTromp[6]01:45,21(3)03:33,82(3)--07:13,78(4)
  Jorrit Heddema01:48,61
5.WILWillem III 3[4]--03:35,11(4)--07:16,44(5)
  Olivier de Boer
6.SPASpaarne 4[2]01:52,19(5)03:46,53(6)--07:45,57(6)
  Robbe Mourits01:54,34

zo 10:04 : halve-finale 1

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze[5]01:40,79(1)03:25,95(1)05:10,51(1)06:56,27(1)
  Felix Mebius01:45,1601:44,5601:45,76
2.LEYLeythe[4]01:41,23(2)03:27,30(2)05:13,08(2)06:59,15(2)
  Alexander Suyver01:46,0701:45,7801:46,07
3.WILWillem III 1[3]01:42,35(4)03:28,59(4)05:13,47(3)07:00,32(3)
  Bouke Hoekstra01:46,2401:44,8801:46,85
4.HOOHoop 1[6]01:41,44(3)03:27,88(3)05:16,58(4)07:05,30(4)
  Maxwell Thiagarajah01:46,4401:48,7001:48,72
5.WETWetterwille[2]01:44,14(5)03:34,36(5)05:27,00(5)07:16,71(5)
  Wieger van Breukelen01:50,2201:52,6401:49,71
6.HEMHemus/Pampus[1]01:46,72(6)03:41,42(6)05:39,18(6)07:35,75(6)
  Jens van Brakel01:54,7001:57,7601:56,57

zo 10:08 : halve-finale 2

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 1[5]01:39,91(1)03:26,78(1)05:13,40(1)06:58,79(1)
  Wietse Morreau01:46,8701:46,6201:45,39
2.WILWillem III 2[3]01:43,23(3)03:28,58(2)05:15,14(2)06:59,83(2)
  David van Velden01:45,3501:46,5601:44,69
3.EEMEem[4]01:43,27(4)03:29,50(3)05:16,40(3)07:01,54(3)
  David Laseur01:46,2301:46,9001:45,14
4.HERHertog/Willem III[6]01:46,53(6)03:34,24(5)05:18,81(4)07:04,88(4)
  Julius van Hulst01:47,7101:44,5701:46,07
5.HOOHoop 2[1]01:42,50(2)03:31,49(4)05:21,74(5)07:13,86(5)
  Marijn Kox01:48,9901:50,2501:52,12
6.WILWillem III 4[2]01:45,96(5)03:35,10(6)05:26,06(6)07:16,45(6)
  Joost van Asperen01:49,1401:50,9601:50,39

zo 16:11 : B-finale

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop 1[6]01:42,14(1)03:28,12(1)05:15,74(1)07:03,70(1)
  Maxwell Thiagarajah01:45,9801:47,6201:47,96
2.WETWetterwille[4]01:43,00(2)03:29,14(2)05:17,97(2)07:07,67(2)
  Wieger van Breukelen01:46,1401:48,8301:49,70
3.HERHertog/Willem III[5]01:43,77(3)03:32,53(3)05:20,46(3)07:09,18(3)
  Julius van Hulst01:48,7601:47,9301:48,72
4.HOOHoop 2[3]01:44,60(4)03:33,28(4)05:24,18(4)07:13,57(4)
  Marijn Kox01:48,6801:50,9001:49,39
5.WILWillem III 4[2]01:45,53(5)03:36,36(5)05:26,73(5)07:16,45(5)
  Joost van Asperen01:50,8301:50,3701:49,72
6.HEMHemus/Pampus[1]01:50,05(6)03:46,23(6)--07:45,00(6)
  Jens van Brakel01:56,18

zo 16:16 : A-finale

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 2[3]01:41,13(3)03:24,66(1)05:10,39(1)06:54,79(1)
  David van Velden01:43,5301:45,7301:44,40
2.SPASpaarne 1[6]01:39,09(1)03:25,37(2)05:18,92(6)06:57,46(2)
  Wietse Morreau01:46,2801:53,5501:38,54
3.WILWillem III 1[1]02:26,33(6)03:26,09(3)05:12,07(2)06:58,43(3)
  Bouke Hoekstra00:59,7601:45,9801:46,36
4.HUNHunze[5]01:41,67(4)03:28,69(6)05:12,26(3)06:59,93(4)
  Felix Mebius01:47,0201:43,5701:47,67
5.LEYLeythe[4]01:40,25(2)03:27,21(4)05:15,01(5)07:05,82(5)
  Alexander Suyver01:46,9601:47,8001:50,81
6.EEMEem[2]01:41,98(5)03:28,32(5)05:14,80(4)07:07,03(6)
  David Laseur01:46,3401:46,4801:52,23

Acties

Terug