ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

Nereus

NER
116 races

zaterdag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+voorwedstrijd 2[3]07:18,015e
TRITritonJeroen Boot004: G 2-voorwedstrijd 1[4]07:15,722e
NERNereusBob van den Hoogen004: G 2-voorwedstrijd 2[6]07:18,555e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:59,521e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:48,642e
NERNereus 2Fréderique de Vlam017: DG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:25,233e
NERNereus 1Maike Knipscheer017: DG 1xvoorwedstrijd 1[4]09:07,005e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:41,273e
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:36,962e
NERNereus 2Willemijn Schonck026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:47,885e
TRITriton 2Lisette Quirijns026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:53,086e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-voorwedstrijd 1[3]06:23,591e
TRITritonThomas van Olderen007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:22,961e
TRITriton 1Ben van Brussel009: LG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:38,543e
TRITriton 3Luka van der Zwan020: DG 2-voorwedstrijd 1[3]08:02,243e
TRITriton 4Carlijn Hutter020: DG 2-voorwedstrijd 1[2]08:07,324e
NERNereusYumiko Van Diest020: DG 2-voorwedstrijd 1[6]08:20,105e
TRITriton 1Eline van Marle020: DG 2-voorwedstrijd 2[6]07:55,111e
TRITriton 2Soraya Bresser020: DG 2-voorwedstrijd 2[5]08:15,094e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+voorwedstrijd 2[5]06:40,761e
NERNereusThomas Mulder206: G 4+voorwedstrijd 3[2]06:42,481e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]05:56,731e
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:39,163e
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:30,581e
NERNereus 2Eva van Hilten028: LDB 2xvoorwedstrijd 1[2]08:06,792e
NERNereus 1Clarine Pameijer028: LDB 2xvoorwedstrijd 1[3]08:36,414e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:08,651e
NERNereusSophie van Ameijde019: DB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:50,611e
PHOPhocas/NereusKoen Metsemakers044: E 2xvoorwedstrijd 2[3]06:26,721e
NERNereusFreek Temming044: E 2xvoorwedstrijd 2[2]06:29,563e
TRITritonJeroen Boot004: G 2-A-finale [2]07:06,615e
SKOSkøll/Leythe/Gyas/NereusVeronique Meester018: DE 4-A-finale [3]06:32,121e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-A-finale [3]06:44,331e
NERNereusMartine Veldhuis047: LDE 2xA-finale [3]07:06,431e
GYAGyas/TritonAnna Verkuil047: LDE 2xA-finale [4]07:27,082e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+A-finale [5]06:35,462e
NERNereus 2Willemijn Schonck026: LDDev 2xB-finale [5]07:31,231e
TRITriton 2Lisette Quirijns026: LDDev 2xB-finale [1]07:38,103e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xA-finale [6]07:23,303e
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2xA-finale [5]07:25,695e
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-A-finale [4]07:04,633e
SKOSkøll/OkeanosBoris Wolbink012: LG 2-A-finale [5]07:13,445e
TRITriton/Nereus/SkadiGovert Viergever002: E 4-A-finale [4]05:51,391e
NERNereusNelson Ritsema002: E 4-A-finale [6]05:51,972e
TRITritonThomas van Olderen007: Dev 4-A-finale [3]06:00,171e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [4]06:02,682e
TRITriton 1Ben van Brussel009: LG 1xB-finale [3]07:25,011e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xA-finale [3]06:42,251e
TRITriton 1Eline van Marle020: DG 2-A-finale [3]07:35,092e
TRITriton 3Luka van der Zwan020: DG 2-A-finale [1]07:47,836e
NERNereusThomas Mulder206: G 4+A-finale [3]06:26,822e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+A-finale [4]06:32,304e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+A-finale [3]05:49,572e
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4-B-finale [3]06:27,342e
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4-A-finale [5]06:05,871e
NERNereus 2Eva van Hilten028: LDB 2xA-finale [5]07:45,433e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+A-finale [5]05:59,761e
NERNereusSophie van Ameijde019: DB 2xA-finale [4]07:41,513e
PHOPhocas/NereusKoen Metsemakers044: E 2xA-finale [3]06:20,011e
NERNereusFreek Temming044: E 2xA-finale [1]06:32,625e
NERNereus 2Martine van den Boomgaard046: DE 2xA-finale [6]07:07,851e

zondag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Nereus/Laga/TritonRik Rienks104: G 4-voorwedstrijd 1[5]06:12,101e
NERNereus 1Koen van den Herik104: G 4-voorwedstrijd 1[2]06:17,482e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-voorwedstrijd 3[3]06:31,284e
NERNereusMiriam Visser122: DG 4-voorwedstrijd 1[6]06:55,511e
AMSAmstel/Tromp/RICJessy Vermeer122: DG 4-voorwedstrijd 2[2]07:03,303e
TRITritonLuka van der Zwan122: DG 4-voorwedstrijd 2[3]07:08,954e
NERNereusThomas Mulder105: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:34,871e
NERNereusAlexander Easton108: B 4+voorwedstrijd 3[5]06:52,721e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze146: LDE 1xvoorwedstrijd 1[2]08:05,402e
NERNereus 2Judith Verberne146: LDE 1xvoorwedstrijd 1[6]08:27,426e
NERNereus 1Floor van Lieshout146: LDE 1xvoorwedstrijd 2[1]08:06,101e
NERNereus 3Eveline Duyster146: LDE 1xvoorwedstrijd 2[6]08:29,505e
NERNereus 3Barbara Brink125: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:07,293e
NERNereus 5Margot van der Voort125: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]07:46,111e
NERNereus 4Fréderique de Vlam125: DB 1xvoorwedstrijd 3[5]07:57,111e
NERNereus 2Sophie van Ameijde125: DB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:00,653e
NERNereus 1Maike Knipscheer125: DB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:32,986e
WILWillem III 2Amber van Zomeren144: DE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:14,452e
NERNereusWillemijn Schonck144: DE 1xvoorwedstrijd 2[6]08:06,036e
NERNereus/PelargosAletta Jorritsma119: DE 2-voorwedstrijd 2[1]06:48,581e
TRITritonEline van Marle119: DE 2-voorwedstrijd 2[3]07:21,274e
NERNereus 2Koen van der Veen107: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:39,795e
NERNereus 1Thomas de Vos107: B 1xvoorwedstrijd 3[1]07:14,416e
NERNereus 3Evan Markidis107: B 1xvoorwedstrijd 4[5]07:22,266e
NERNereusMinke Blankert131: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]07:30,394e
NERNereusDaniel van de Berg103: E 8+voorwedstrijd 2[3]05:31,301e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg128: LDE 4xA-finale [5]07:03,471e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-B-finale [4]06:19,402e
WILWillem III/Nereus/Laga/TritonRik Rienks104: G 4-A-finale [5]05:55,751e
NERNereus 1Koen van den Herik104: G 4-A-finale [2]06:08,005e
NERNereusMiriam Visser122: DG 4-A-finale [5]06:42,851e
AMSAmstel/Tromp/RICJessy Vermeer122: DG 4-A-finale [2]07:02,664e
NERNereusMaciek Mika110: LE 2-A-finale [5]07:03,343e
NERNereusThomas Mulder105: G 4+A-finale [6]06:26,361e
NERNereusAlexander Easton108: B 4+A-finale [5]07:06,305e
NERNereus 1Floor van Lieshout146: LDE 1xA-finale [6]07:59,523e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze146: LDE 1xA-finale [3]08:11,415e
WILWillem III/Laga/NereusRik Rienks101: E 2-A-finale [3]06:37,971e
NERNereusBob van den Hoogen101: E 2-A-finale [4]07:06,263e
TRITritonCoen Rozema101: E 2-A-finale [5]06:39,175e
NJONjord/Nereus/GyasMartine van den Boomgaard120: DE 4xA-finale [4]06:27,811e
NERNereus/Gyas/TritonMartine Veldhuis120: DE 4xA-finale [5]06:30,632e
GYAGyas/Nereus/Skøll/ProteusRoos de Jong120: DE 4xA-finale [6]06:32,713e
NERNereus/PelargosAletta Jorritsma119: DE 2-A-finale [5]07:10,841e
NERNereus 2Sophie van Ameijde125: DB 1xB-finale [6]08:28,123e
NERNereus 3Barbara Brink125: DB 1xB-finale [4]08:29,895e
NERNereus 5Margot van der Voort125: DB 1xA-finale [6]08:11,903e
NERNereus 4Fréderique de Vlam125: DB 1xA-finale [5]08:24,725e
WILWillem III 2Amber van Zomeren144: DE 1xA-finale [3]07:43,404e
NERNereusDaniel van de Berg103: E 8+A-finale [6]05:44,013e
NERNereusFreek Temming115: LG 2xA-finale [6]06:23,061e
TRITriton 1Ben van Brussel115: LG 2xA-finale [4]06:37,752e
TRITriton 2Melle le Fevre115: LG 2xA-finale [5]06:40,403e
NERNereus 1Miriam Visser121: DE 8+A-finale [4]06:09,181e
NERNereus 2Floor Davids121: DE 8+A-finale [3]06:38,583e

Acties

Terug