NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

009: LG 1x

Lichte gevorderde skiff
4 races

za 13:31 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 330° (NNW), 23% wind mee, 77% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[4]01:51,55(2)03:49,77(2)05:49,33(2)07:45,76(1)
  Vincent Goris01:58,2201:59,5601:56,43
2.TRITriton[2]01:49,89(1)03:46,16(1)05:47,32(1)07:49,35(2)
  Lay de Jong01:56,2702:01,1602:02,03
3.LAGLaga 2[5]01:52,94(3)03:50,37(3)05:53,16(3)07:53,71(3)
  Philip den Bremer01:57,4302:02,7902:00,55
4.AEGAegir 1[6]01:53,37(4)03:56,99(4)06:02,19(4)08:07,48(4)
  Wouter de Boer02:03,6202:05,2002:05,29
5.OKEOkeanos[3]01:55,79(5)03:57,44(5)06:06,85(5)08:14,93(5)
  Boris Wolbink02:01,6502:09,4102:08,08

za 13:35 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 330° (NNW), 23% wind mee, 77% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[3]01:53,21(1)03:50,54(1)05:48,81(1)07:46,68(1)
  Wouter Zwart01:57,3301:58,2701:57,87
2.LAGLaga 1[2]01:54,04(3)03:51,45(2)05:51,17(2)07:48,22(2)
  Nick Overkamp01:57,4101:59,7201:57,05
3.PHOPhocas[5]01:55,92(5)03:54,02(4)05:57,00(5)07:51,03(3)
  Eef Lamers01:58,1002:02,9801:54,03
4.SKASkadi[1]01:55,98(6)03:56,16(6)05:55,82(3)07:53,80(4)
  Leander Geschiere02:00,1801:59,6601:57,98
5.VIDVidar[6]01:55,59(4)03:54,01(3)05:59,29(6)07:57,36(5)
  Max Menten01:58,4202:05,2801:58,07
6.HEMHemus[4]01:53,80(2)03:54,88(5)05:56,42(4)08:03,73(6)
  Stefan Slagter02:01,0802:01,5402:07,31

za 13:39 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 330° (NNW), 23% wind mee, 77% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[2]01:50,07(1)03:42,16(1)05:39,33(1)07:40,49(1)
  Freek Temming01:52,0901:57,1702:01,16
2.SKOSkøll[5]01:53,71(3)03:48,30(2)05:48,03(2)07:44,74(2)
  David Kampman01:54,5901:59,7301:56,71
3.AEGAegir 2[1]01:54,17(4)03:53,14(4)05:54,73(3)07:55,98(3)
  Wietse van Blitterswijk01:58,9702:01,5902:01,25
4.ORCOrca 1[6]01:52,47(2)03:51,64(3)06:00,15(4)08:04,24(4)
  Vincent de Vries01:59,1702:08,5102:04,09
5.ORCOrca 3[4]01:56,25(5)03:59,24(5)06:07,01(5)08:13,91(5)
  Frank Mders02:02,9902:07,7702:06,90
6.EUREuros[3]02:00,10(6)04:06,23(6)06:14,63(6)08:18,56(6)
  Casper Berkhout02:06,1302:08,4002:03,93

za 17:34 : A-finale

6.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[2]01:46,26(1)03:37,75(1)05:31,09(1)07:23,38(1)
  Freek Temming01:51,4901:53,3401:52,29
2.ORCOrca 2[4]01:47,74(3)03:41,82(2)05:35,48(2)07:24,58(2)
  Vincent Goris01:54,0801:53,6601:49,10
3.TRITriton[6]01:46,67(2)03:43,51(3)05:38,36(3)07:29,44(3)
  Lay de Jong01:56,8401:54,8501:51,08
4.SKOSkøll[5]01:53,09(6)03:49,62(5)05:44,16(4)07:35,67(4)
  David Kampman01:56,5301:54,5401:51,51
5.LAGLaga 1[1]01:50,84(4)03:48,52(4)05:47,47(5)07:41,59(5)
  Nick Overkamp01:57,6801:58,9501:54,12
6.GYAGyas[3]01:52,00(5)03:52,70(6)05:57,85(6)07:56,18(6)
  Wouter Zwart02:00,7002:05,1501:58,33

Acties

Terug