NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

016: LEj 8+

Lichte eerstejaars acht
4 races

za 12:25 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 350° (N), 5% wind tegen, 95% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[2]01:30,31(2)03:14,21(4)04:39,62(1)06:15,61(1)
  Vincent Walinga01:43,9001:25,4101:35,99
2.SKASkadi[3]01:30,01(1)03:07,29(3)04:41,21(2)06:19,03(2)
  Tom Kosse01:37,2801:33,9201:37,82
3.LAGLaga[4]01:30,58(3)03:04,21(2)04:47,74(3)06:27,52(3)
  Friso Topper01:33,6301:43,5301:39,78
4.SAUSaurus/Maastrichtsche[5]01:35,38(4)03:03,96(1)04:54,36(4)06:35,56(4)
  Till Wichmann01:28,5801:50,4001:41,20

za 12:30 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 350° (N), 5% wind tegen, 95% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[3]01:30,05(1)03:06,65(3)04:41,64(1)06:19,00(1)
  Max Mohrmann01:36,6001:34,9901:37,36
2.ORCOrca[2]01:30,95(4)03:04,56(1)04:44,91(3)06:20,87(2)
  Niels Kanters01:33,6101:40,3501:35,96
3.PROProteus/Phocas[4]01:30,31(2)03:07,51(4)04:42,51(2)06:21,09(3)
  Matthijs Bijman01:37,2001:35,0001:38,58
4.TRITriton[5]01:30,67(3)03:04,56(1)04:47,73(4)06:29,22(4)
  Marijn Valk01:33,8901:43,1701:41,49

za 12:35 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 350° (N), 5% wind tegen, 95% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:29,61(2)03:04,54(1)04:41,66(1)06:18,80(1)
  Lars van den Boom01:34,9301:37,1201:37,14
2.SKOSkøll[5]01:29,23(1)03:04,54(1)04:42,12(2)06:21,73(2)
  Jochem Stormmesand01:35,3101:37,5801:39,61
3.ASOAsopos[6]01:31,13(3)03:08,64(4)04:47,33(3)06:25,89(3)
  Frank Rensen01:37,5101:38,6901:38,56
4.ARGArgo/Euros[2]01:31,26(4)03:07,18(3)04:47,62(4)06:27,28(4)
  Janhenk Boekeloo01:35,9201:40,4401:39,66
5.GYAGyas[3]01:32,73(5)03:10,99(5)04:50,84(5)06:31,47(5)
  Arjan van Vliet01:38,2601:39,8501:40,63

za 17:18 : A-finale

6.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:28,70(2)02:59,87(1)04:34,26(1)06:05,69(1)
  Lars van den Boom01:31,1701:34,3901:31,43
2.SKASkadi[1]01:28,02(1)03:02,09(3)04:36,57(2)06:07,49(2)
  Tom Kosse01:34,0701:34,4801:30,92
3.SKOSkøll[6]01:28,94(3)03:02,90(4)04:37,93(4)06:09,23(3)
  Jochem Stormmesand01:33,9601:35,0301:31,30
4.AEGAegir[3]01:29,65(4)03:06,76(6)04:37,00(3)06:10,90(4)
  Vincent Walinga01:37,1101:30,2401:33,90
5.ORCOrca[2]01:31,46(6)03:05,13(5)04:42,65(6)06:12,89(5)
  Niels Kanters01:33,6701:37,5201:30,24
6.NJONjord[4]01:31,12(5)03:01,88(2)04:40,97(5)06:13,24(6)
  Max Mohrmann01:30,7601:39,0901:32,27

Acties

Terug