NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

017: DG 1x

Dames gevorderde skiff
5 races

za 10:58 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 350° (N), 5% wind tegen, 95% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WETWetterwille[5]01:58,15(1)04:03,80(1)06:12,22(1)08:20,86(1)
  Joy Droogsma02:05,6502:08,4202:08,64
2.HUNHunze[6]01:59,27(2)04:09,14(2)06:20,32(2)08:33,91(2)
  Marjolein Scholtens02:09,8702:11,1802:13,59
3.THEThêta[2]02:00,50(3)04:12,96(3)06:28,53(3)08:41,56(3)
  Henriëtte Eijking02:12,4602:15,5702:13,03
4.LAALaak[4]02:06,33(4)04:20,21(4)06:56,19(5)08:56,25(4)
  Carlijn Wilms02:13,8802:35,9802:00,06
5.NERNereus 1[3]02:13,54(5)04:32,85(5)06:36,59(4)09:17,01(5)
  Maike Knipscheer02:19,3102:03,7402:40,42

za 11:02 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 360° (N), 19% wind tegen, 81% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SILSilVia 1[6]01:57,21(1)04:02,26(1)06:08,42(1)08:11,22(1)
  Benita de Man02:05,0502:06,1602:02,80
2.OKEOkeanos 1[3]01:59,58(4)04:06,09(4)06:12,82(4)08:11,89(2)
  Rianne Schoo02:06,5102:06,7301:59,07
3.LAGLaga 1[2]01:58,72(3)04:05,93(3)06:11,94(2)08:18,54(3)
  Marieke Mulder02:07,2102:06,0102:06,60
4.WILWillem III[4]01:58,42(2)04:05,13(2)06:12,38(3)08:21,75(4)
  Lotte Pronk02:06,7102:07,2502:09,37
5.SILSilVia 2[5]02:02,28(5)04:15,46(5)06:29,37(5)08:45,13(5)
  Lonneke Bos02:13,1802:13,9102:15,76

za 11:06 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 360° (N), 19% wind tegen, 81% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[2]01:55,27(1)03:59,95(1)06:09,25(1)08:16,54(1)
  Baukje Zaaijer02:04,6802:09,3002:07,29
2.OKEOkeanos 2[4]02:05,77(4)04:10,91(4)06:16,27(2)08:23,66(2)
  Jocelyn Spruit02:05,1402:05,3602:07,39
3.RICRIC[5]02:01,91(3)04:09,59(3)06:18,90(3)08:30,05(3)
  Emma Boswinkel02:07,6802:09,3102:11,15
4.SKOSkøll 2[3]02:06,42(5)04:18,10(5)06:29,96(5)08:40,94(4)
  Rianne der Weduwe02:11,6802:11,8602:10,98
5.AEGAegir[6]01:58,04(2)04:07,87(2)06:28,76(4)08:52,92(5)
  Juliette van Beek02:09,8302:20,8902:24,16

za 11:10 : voorwedstrijd 4

7.0 m/s, 360° (N), 19% wind tegen, 81% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[1]01:58,16(1)04:05,40(1)06:13,85(1)08:25,00(1)
  Myrna Brandt02:07,2402:08,4502:11,15
2.ODIOdin[4]02:00,91(2)04:11,61(2)06:24,36(3)08:29,93(2)
  Zarah van der Putten02:10,7002:12,7502:05,57
3.LAGLaga 2[6]02:02,02(3)04:11,61(2)06:24,16(2)08:33,72(3)
  Rosalie Rietjens02:09,5902:12,5502:09,56
4.ASOAsopos[2]02:09,94(6)04:15,91(4)06:29,02(4)08:35,58(4)
  Lisa Bloemberg02:05,9702:13,1102:06,56
5.TRITriton[3]02:04,90(5)04:22,48(6)06:34,37(6)08:36,43(5)
  Carlijn Hutter02:17,5802:11,8902:02,06
6.DDSDDS[5]02:03,00(4)04:16,07(5)06:32,00(5)08:46,61(6)
  Philine Goldbohm02:13,0702:15,9302:14,61

za 16:31 : A-finale

6.0 m/s, 320° (NW), 34% wind mee, 66% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[5]01:50,32(1)03:49,42(1)05:52,40(1)07:54,25(1)
  Baukje Zaaijer01:59,1002:02,9802:01,85
2.ORCOrca[4]01:57,46(4)03:58,84(2)06:02,01(2)08:01,98(2)
  Myrna Brandt02:01,3802:03,1701:59,97
3.SILSilVia 1[2]01:56,73(3)03:59,79(4)06:03,23(3)08:02,27(3)
  Benita de Man02:03,0602:03,4401:59,04
4.OKEOkeanos 1[6]01:58,49(5)04:00,51(5)06:04,70(4)08:02,92(4)
  Rianne Schoo02:02,0202:04,1901:58,22
5.WETWetterwille[3]01:55,65(2)03:59,05(3)06:05,80(5)08:07,17(5)
  Joy Droogsma02:03,4002:06,7502:01,37
6.OKEOkeanos 2[1]02:02,90(6)04:04,46(6)06:08,55(6)08:07,85(6)
  Jocelyn Spruit02:01,5602:04,0901:59,30

Acties

Terug