NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

025: LDG 1x

Lichte dames gevorderde skiff
5 races

za 09:18 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 360° (N), 19% wind tegen, 81% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[6]01:59,61(1)04:06,46(1)06:14,61(1)08:22,62(1)
  Lieke Michielsen02:06,8502:08,1502:08,01
2.SAUSaurus[5]02:02,59(2)04:12,17(2)06:21,96(2)08:29,54(2)
  Saskia Verhoef02:09,5802:09,7902:07,58
3.LAGLaga 3[3]02:05,79(4)04:18,68(3)06:33,24(3)08:47,57(3)
  Annabel Oggel02:12,8902:14,5602:14,33
4.VIDVidar 2[2]02:03,20(3)04:18,93(4)06:36,67(4)08:53,26(4)
  Naomi de Fouw02:15,7302:17,7402:16,59
5.VIDVidar 1[1]02:07,95(5)04:25,73(5)06:43,87(5)09:00,08(5)
  Saskia Triscos02:17,7802:18,1402:16,21
6.NJONjord 1[4]02:10,97(6)04:28,53(6)06:45,83(6)09:04,41(6)
  Lauren ter Weele02:17,5602:17,3002:18,58

za 09:22 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 360° (N), 19% wind tegen, 81% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop[4]01:58,86(1)04:12,23(3)06:14,43(1)08:22,79(1)
  Sara Papineau Salm02:13,3702:02,2002:08,36
2.NJONjord 2[5]01:59,82(2)04:05,81(1)06:17,56(2)08:24,93(2)
  Anne Voskamp02:05,9902:11,7502:07,37
3.OKEOkeanos 2[2]02:02,12(3)04:07,51(2)06:23,85(3)08:33,85(3)
  Meaghan Polack02:05,3902:16,3402:10,00
4.RICRIC[3]02:05,14(5)04:17,49(4)06:28,51(4)08:37,90(4)
  Anne van Geemen02:12,3502:11,0202:09,39
5.THEThĂȘta[6]02:08,18(6)04:24,02(6)06:41,79(6)08:53,07(5)
  Maartje Hoogeveen02:15,8402:17,7702:11,28
6.OKEOkeanos 1[1]02:04,76(4)04:23,03(5)06:41,58(5)08:54,20(6)
  Johanna d' Aumerie02:18,2702:18,5502:12,62

za 09:26 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 360° (N), 19% wind tegen, 81% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 3[2]02:00,74(2)04:10,71(3)06:20,72(2)08:28,71(1)
  Heleen Middelkoop02:09,9702:10,0102:07,99
2.AEGAegir[1]02:00,09(1)04:09,35(1)06:20,39(1)08:30,47(2)
  Dionne Kliffen02:09,2602:11,0402:10,08
3.ZWOZwolsche[6]02:01,68(3)04:10,30(2)06:22,66(3)08:32,24(3)
  Laura Oosterbroek02:08,6202:12,3602:09,58
4.LAGLaga 2[5]02:03,12(4)04:14,15(4)06:26,15(4)08:37,03(4)
  Annelinde van Bergen02:11,0302:12,0002:10,88
5.ORCOrca 2[4]02:07,22(6)04:22,34(6)06:33,16(5)08:45,83(5)
  Pauline Lobbezoo02:15,1202:10,8202:12,67
6.EUREuros 1[3]02:05,83(5)04:18,58(5)06:40,57(6)08:56,74(6)
  Hanneke van Vledder02:12,7502:21,9902:16,17

za 09:30 : voorwedstrijd 4

6.0 m/s, 360° (N), 19% wind tegen, 81% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[4]01:59,32(1)04:07,04(1)06:17,76(1)08:28,66(1)
  Tosca Kettler02:07,7202:10,7202:10,90
2.LAGLaga 4[1]02:04,45(2)04:17,89(2)06:29,78(2)08:40,86(2)
  Cathelijne Stikkers02:13,4402:11,8902:11,08
3.NJONjord 4[5]02:07,03(4)04:19,66(3)06:32,90(3)08:44,69(3)
  Wieke van Oostveen02:12,6302:13,2402:11,79
4.PHOPhocas[6]02:08,49(6)04:23,87(5)06:40,74(5)08:52,83(4)
  Malou Ensink02:15,3802:16,8702:12,09
5.EUREuros 2[3]02:05,96(3)04:22,61(4)06:40,40(4)08:53,95(5)
  Iris van Leeuwen02:16,6502:17,7902:13,55
6.OKEOkeanos 3[2]02:07,93(5)04:24,15(6)06:43,63(6)08:56,26(6)
  Manon van den Bogaart02:16,2202:19,4802:12,63

za 15:54 : A-finale

7.0 m/s, 320° (NW), 34% wind mee, 66% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop[5]01:58,72(1)04:01,46(1)06:07,90(1)08:15,55(1)
  Sara Papineau Salm02:02,7402:06,4402:07,65
2.ORCOrca 1[2]01:59,02(2)04:04,49(2)06:12,65(2)08:18,44(2)
  Tosca Kettler02:05,4702:08,1602:05,79
3.NJONjord 2[6]01:59,99(3)04:06,58(3)06:15,30(3)08:22,50(3)
  Anne Voskamp02:06,5902:08,7202:07,20
4.LAGLaga 1[4]02:01,61(4)04:09,13(4)06:17,07(4)08:26,04(4)
  Lieke Michielsen02:07,5202:07,9402:08,97
5.NJONjord 3[3]02:05,00(6)04:11,38(6)06:19,79(5)08:28,97(5)
  Heleen Middelkoop02:06,3802:08,4102:09,18
6.SAUSaurus[1]02:02,77(5)04:10,70(5)06:22,59(6)08:31,50(6)
  Saskia Verhoef02:07,9302:11,8902:08,91

Acties

Terug