NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

051: DTal 8+

Dames talenten acht
4 races

za 08:18 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 340° (NNW), 11% wind mee, 89% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[2]01:45,45(1)03:37,51(1)05:32,48(1)07:26,86(1)
  Esther Wijnalda01:52,0601:54,9701:54,38
2.SKASkadi[6]01:47,77(2)03:44,99(2)05:42,59(2)07:41,41(2)
  Sara Hondmann01:57,2201:57,6001:58,82
3.AEGAegir[1]01:48,07(3)03:46,45(3)05:46,01(3)07:45,33(3)
  Karlijn van Adrichem01:58,3801:59,5601:59,32
4.PHOPhocas[5]01:56,34(5)03:57,05(4)05:55,66(4)07:54,97(4)
  Veerle Plasmans02:00,7101:58,6101:59,31
5.ASOAsopos[4]01:56,04(4)03:57,90(5)06:00,39(5)08:02,15(5)
  Jitske Hubert02:01,8602:02,4902:01,76
6.EUREuros[3]02:27,16(6)04:25,59(6)06:24,16(6)08:22,17(6)
  Elianne Hopman01:58,4301:58,5701:58,01

za 08:24 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 340° (NNW), 11% wind mee, 89% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[1]01:46,62(2)03:39,19(2)05:32,38(2)07:23,01(1)
  Tiki Blom01:52,5701:53,1901:50,63
2.ORCOrca[5]01:43,79(1)03:36,03(1)05:30,52(1)07:23,24(2)
  Margje van der Lende01:52,2401:54,4901:52,72
3.PROProteus[4]01:50,88(5)03:42,44(3)05:37,11(3)07:32,17(3)
  Sanne Smid01:51,5601:54,6701:55,06
4.VIDVidar/Okeanos[6]01:56,38(6)03:44,21(4)05:42,43(4)07:41,71(4)
  Fokje Wymenga01:47,8301:58,2201:59,28
5.OKEOkeanos[3]01:48,43(4)03:49,39(5)05:48,00(5)07:45,52(5)
  Julia Klaasen02:00,9601:58,6101:57,52
6.ARGArgo[2]01:47,06(3)03:59,19(6)06:02,58(6)08:06,77(6)
  Eva Peeters02:12,1302:03,3902:04,19

za 08:30 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 340° (NNW), 11% wind mee, 89% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:40,65(1)03:29,81(1)05:20,11(1)07:11,33(1)
  Pien van Leeuwen01:49,1601:50,3001:51,22
2.SAUSaurus[6]01:43,70(2)03:31,70(2)05:22,03(2)07:13,61(2)
  Chris Blom01:48,0001:50,3301:51,58
3.TRITriton[2]01:46,33(3)03:43,53(3)05:39,77(3)07:34,58(3)
  Emma de Ruiter01:57,2001:56,2401:54,81
4.THEThêta[3]01:48,14(4)03:44,56(4)05:41,75(4)07:36,36(4)
  Marjolein Pijper01:56,4201:57,1901:54,61
5.SKOSkøll[4]01:51,71(5)03:49,83(5)05:47,12(5)07:42,60(5)
  Tessa Siertsema01:58,1201:57,2901:55,48
6.LAGLaga[1]01:54,35(6)03:57,62(6)06:03,63(6)08:04,96(6)
  Laura Slootweg02:03,2702:06,0102:01,33

za 15:32 : A-finale

7.0 m/s, 320° (NW), 34% wind mee, 66% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus[5]01:44,33(2)03:30,10(1)05:20,00(1)07:10,84(1)
  Chris Blom01:45,7701:49,9001:50,84
2.NERNereus[2]01:43,46(1)03:33,93(2)05:26,75(2)07:19,77(2)
  Pien van Leeuwen01:50,4701:52,8201:53,02
3.ORCOrca[1]01:46,42(3)03:35,49(3)05:29,21(3)07:19,91(3)
  Margje van der Lende01:49,0701:53,7201:50,70
4.GYAGyas[4]01:46,70(4)03:37,10(4)05:30,07(4)07:20,09(4)
  Esther Wijnalda01:50,4001:52,9701:50,02
5.NJONjord[3]01:49,88(5)03:39,58(5)05:32,57(5)07:21,19(5)
  Tiki Blom01:49,7001:52,9901:48,62
6.SKASkadi[6]01:53,54(6)03:52,59(6)05:53,30(6)07:51,96(6)
  Sara Hondmann01:59,0502:00,7101:58,66

Acties

Terug