NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

129: LDG 2x

Lichte dames gevorderde dubbeltwee
4 races

zo 13:05 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.RICRIC/Zwolsche[2]01:50,91(2)03:45,90(1)05:42,60(1)07:37,61(1)
  Anne van Geemen01:54,9901:56,7001:55,01
2.LAGLaga 2[5]01:53,55(4)03:51,72(4)05:48,13(4)07:40,66(2)
  Silke Tas01:58,1701:56,4101:52,53
3.ASOAsopos 1[4]01:50,20(1)03:46,95(2)05:46,43(2)07:43,65(3)
  Pip Vlaanderen01:56,7501:59,4801:57,22
4.MWCMaastrichtsche/Saurus[6]01:52,46(3)03:49,61(3)05:46,68(3)07:43,78(4)
  Sophie Mans01:57,1501:57,0701:57,10
5.EUREuros[3]01:55,96(5)03:56,96(5)05:57,77(5)07:58,85(5)
  Iris van Leeuwen02:01,0002:00,8102:01,08

zo 13:09 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas/Okeanos[6]01:55,04(1)03:53,06(2)05:54,55(2)07:53,33(2)
  Vera Arntzen01:58,0202:01,4901:58,78
2.SKOSkøll[4]01:59,89(5)04:02,28(5)06:03,86(3)08:03,63(3)
  Anne-Sophie Enthoven02:02,3902:01,5801:59,77
3.GYAGyas[2]01:58,16(3)03:59,67(3)06:05,03(4)08:04,32(4)
  Hilde Eggen02:01,5102:05,3601:59,29
4.NJONjord 2[1]01:58,36(4)04:01,32(4)06:07,32(5)08:10,31(5)
  Lauren ter Weele02:02,9602:06,0002:02,99
5.ASOAsopos 2[3]02:01,04(6)04:08,54(6)06:19,39(6)08:26,84(6)
  Maaike van den Hil02:07,5002:10,8502:07,45
6.OKEOkeanos 1[5]01:56,14(2)03:51,68(1)05:51,35(1)07:51,94(1)
  Aurianne Puts01:55,5401:59,6702:00,59

zo 13:13 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[6]01:50,24(1)03:42,71(1)05:38,64(1)07:34,52(1)
  Arlette de Vegt01:52,4701:55,9301:55,88
2.SKASkadi[4]01:51,70(2)03:46,01(2)05:41,02(2)07:37,43(2)
  Sanne van den Tol01:54,3101:55,0101:56,41
3.LAGLaga 3[2]01:55,25(3)03:51,76(3)05:49,23(3)07:42,39(3)
  Annelinde van Bergen01:56,5101:57,4701:53,16
4.NJONjord 1[3]01:57,53(4)03:58,35(4)06:02,26(4)08:04,54(4)
  Esther Peeters02:00,8202:03,9102:02,28
5.AEGAegir[1]02:01,04(5)04:11,04(6)06:14,94(5)08:18,52(5)
  Jolien Wilbrink02:10,0002:03,9002:03,58
6.OKEOkeanos 2[5]02:05,77(6)04:10,50(5)06:16,18(6)08:20,86(6)
  Ragna Hoogenboom02:04,7302:05,6802:04,68

zo 17:22 : A-finale

5.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[5]01:50,34(1)03:39,60(1)05:33,21(1)07:28,22(1)
  Arlette de Vegt01:49,2601:53,6101:55,01
2.SKASkadi[2]01:50,34(1)03:44,51(2)05:42,15(2)07:35,11(2)
  Sanne van den Tol01:54,1701:57,6401:52,96
3.RICRIC/Zwolsche[3]01:54,02(3)03:47,40(3)05:43,89(3)07:41,85(3)
  Anne van Geemen01:53,3801:56,4901:57,96
4.LAGLaga 2[6]01:56,38(4)03:54,12(4)05:51,06(4)07:44,95(4)
  Silke Tas01:57,7401:56,9401:53,89
5.PHOPhocas/Okeanos[4]01:58,30(5)03:55,67(5)05:55,99(5)07:54,78(5)
  Vera Arntzen01:57,3702:00,3201:58,79

Acties

Terug