47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

005: DErv 4+

Dames ervaren vier-met
8 races

za 10:41 : voorwedstrijd 1

9.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PELPelargos[4]01:59,82(1)04:06,68(1)06:14,82(1)08:22,75(1)
  Isa Van Rijswijk02:06,8602:08,1402:07,93
2.PHOPhocas[6]02:03,94(4)04:15,99(4)06:28,31(2)08:37,01(2)
  Anne Orlebeke02:12,0502:12,3202:08,70
3.LAGLaga 1[3]02:01,40(2)04:14,39(2)06:28,60(3)08:40,70(3)
  Katinka Verleg02:12,9902:14,2102:12,10
4.SKOSkøll 1[5]02:02,56(3)04:15,67(3)06:31,66(4)08:46,42(4)
  Lotteke Blok02:13,1102:15,9902:14,76
5.OKEOkeanos 2[1]02:09,51(5)04:25,42(5)06:43,26(5)08:58,58(5)
  Rosanne Molendijk02:15,9102:17,8402:15,32
6.ASOAsopos 7[2]02:18,54(6)04:54,53(6)07:27,95(6)10:02,33(6)
  Aniek van Ogtrop02:35,9902:33,4202:34,38

za 10:46 : voorwedstrijd 2

9.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 2[3]01:59,26(2)04:08,11(1)06:16,32(1)08:26,94(1)
  Anna Zondag02:08,8502:08,2102:10,62
2.SAUSaurus[1]01:58,75(1)04:08,44(2)06:17,72(2)08:30,05(2)
  Rosaly Bovy02:09,6902:09,2802:12,33
3.ORCOrca 2[4]02:10,36(3)04:34,82(5)06:48,92(3)09:04,47(3)
  Orla WitteM02:24,4602:14,1002:15,55
4.ARGArgo 2[6]02:10,67(4)04:28,92(3)06:48,92(3)09:07,91(4)
  Eva Peeters02:18,2502:20,0002:18,99
5.ORCOrca 1[5]02:19,54(6)04:30,38(4)06:55,28(5)09:14,44(5)
  Milou Hennekens02:10,8402:24,9002:19,16
6.ASOAsopos 8[2]02:13,86(5)04:41,60(6)07:07,67(6)09:36,19(6)
  Helia Vons02:27,7402:26,0702:28,52

za 10:51 : voorwedstrijd 3

9.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 3[5]01:54,42(1)03:58,62(1)06:06,05(1)08:14,79(1)
  Leanne van Dam02:04,2002:07,4302:08,74
2.OKEOkeanos 1[4]01:59,70(2)04:06,49(2)06:16,77(2)08:27,58(2)
  Mirthe van Vliet02:06,7902:10,2802:10,81
3.TRITriton 1[2]02:05,27(3)04:14,67(3)06:26,97(3)08:38,49(3)
  Sophie Van de Weg02:09,4002:12,3002:11,52
4.ORCOrca 3[1]02:11,47(4)04:32,15(4)06:53,87(4)09:12,27(4)
  Kolien Pleijsant02:20,6802:21,7202:18,40
5.ARGArgo 1[6]02:15,54(5)04:43,93(5)07:14,79(5)09:44,31(5)
  Linda Frijters02:28,3902:30,8602:29,52

za 10:56 : voorwedstrijd 4

9.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[5]02:00,55(1)04:09,03(1)06:18,89(1)08:28,49(1)
  Maartje Geurts02:08,4802:09,8602:09,60
2.LAGLaga 2[4]02:03,36(2)04:15,10(2)06:26,54(2)08:36,61(2)
  Roos Tiel02:11,7402:11,4402:10,07
3.SKOSkøll 2[3]02:05,22(3)04:15,91(3)06:29,94(3)08:40,40(3)
  Dunja van der Velde02:10,6902:14,0302:10,46
4.ASOAsopos 1[6]02:08,52(6)04:24,28(4)06:41,67(4)08:55,23(4)
  Hester Spronk02:15,7602:17,3902:13,56
5.ASOAsopos 2[1]02:08,16(5)04:25,56(6)06:44,87(6)08:58,46(5)
  Annejet Boon02:17,4002:19,3102:13,59
6.ASOAsopos 4[2]02:07,91(4)04:24,74(5)06:42,39(5)09:00,45(6)
  Saimi Dap02:16,8302:17,6502:18,06

za 13:40 : halve-finale 1

9.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[4]01:57,00(1)04:00,68(1)06:06,26(1)08:08,27(1)
  Roos Tiel02:03,6802:05,5802:02,01
2.PELPelargos[3]02:01,94(2)04:04,64(2)06:08,92(2)08:12,55(2)
  Isa Van Rijswijk02:02,7002:04,2802:03,63
3.SAUSaurus[5]02:02,16(3)04:06,56(3)06:14,29(3)08:18,59(3)
  Rosaly Bovy02:04,4002:07,7302:04,30
4.LAGLaga 1[1]02:04,57(4)04:13,24(4)06:21,08(4)08:28,21(4)
  Katinka Verleg02:08,6702:07,8402:07,13
5.LAGLaga 3[2]02:05,39(5)04:14,11(5)06:24,68(5)08:30,75(5)
  Leanne van Dam02:08,7202:10,5702:06,07
6.TRITriton 1[6]02:07,30(6)04:15,62(6)06:25,80(6)08:31,98(6)
  Sophie Van de Weg02:08,3202:10,1802:06,18

za 13:45 : halve-finale 2

9.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 2[3]02:01,15(2)04:06,43(1)06:11,30(1)08:17,81(1)
  Anna Zondag02:05,2802:04,8702:06,51
2.OKEOkeanos 1[2]02:00,19(1)04:08,50(2)06:13,53(2)08:21,99(2)
  Mirthe van Vliet02:08,3102:05,0302:08,46
3.EUREuros[4]02:06,63(4)04:15,42(4)06:24,80(3)08:31,71(3)
  Maartje Geurts02:08,7902:09,3802:06,91
4.SKOSkøll 2[1]02:05,14(3)04:15,10(3)06:26,03(4)08:34,65(4)
  Dunja van der Velde02:09,9602:10,9302:08,62
5.PHOPhocas[5]02:11,72(5)04:28,71(5)06:46,66(5)09:02,68(5)
  Anne Orlebeke02:16,9902:17,9502:16,02
6.ORCOrca 2[6]02:12,75(6)04:32,26(6)06:52,63(6)09:09,83(6)
  Orla WitteM02:19,5102:20,3702:17,20

za 17:00 : B-finale

8.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 3[2]02:08,96(2)04:17,65(1)06:25,67(1)08:33,65(1)
  Leanne van Dam02:08,6902:08,0202:07,98
2.LAGLaga 1[4]02:06,10(1)04:19,48(2)06:31,99(2)08:43,73(2)
  Katinka Verleg02:13,3802:12,5102:11,74
3.SKOSkøll 2[3]02:08,96(2)04:23,33(3)06:36,34(3)08:46,80(3)
  Dunja van der Velde02:14,3702:13,0102:10,46
4.PHOPhocas[5]02:14,40(4)04:33,32(4)06:50,77(4)09:06,05(4)
  Anne Orlebeke02:18,9202:17,4502:15,28
5.ORCOrca 2[6]02:14,70(5)04:36,70(5)06:58,88(5)09:18,94(5)
  Orla WitteM02:22,0002:22,1802:20,06

za 17:05 : A-finale

7.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PELPelargos[2]02:02,77(5)--06:11,06(2)08:11,23(1)
  Isa Van Rijswijk02:00,17
2.LAGLaga 2[4]01:57,80(1)--06:07,51(1)08:12,99(2)
  Roos Tiel02:05,48
3.TRITriton 2[3]02:02,10(3)--06:11,24(3)08:14,40(3)
  Anna Zondag02:03,16
4.SAUSaurus[6]02:00,33(2)--06:18,98(4)08:24,68(4)
  Rosaly Bovy02:05,70
5.OKEOkeanos 1[5]02:02,41(4)--06:19,17(5)08:27,15(5)
  Mirthe van Vliet02:07,98
6.EUREuros[1]02:06,16(6)--06:21,43(6)08:27,76(6)
  Maartje Geurts02:06,33

Acties

Terug