47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

102: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
5 races

zo 13:19 : voorwedstrijd 1

9.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[4]01:45,66(2)03:34,37(2)05:25,72(2)07:16,96(1)
  Emma Jacobs01:48,7101:51,3501:51,24
2.SKASkadi[5]01:42,99(1)03:31,82(1)05:24,25(1)07:20,00(2)
  Tessa Bienfait01:48,8301:52,4301:55,75
3.THEThêta[6]01:48,83(4)03:45,18(4)05:41,93(3)07:40,01(3)
  Marjolein Pijper01:56,3501:56,7501:58,08
4.THEThêta/Aegir[2]01:48,18(3)03:43,94(3)05:42,52(4)07:42,20(4)
  Julia Laninga01:55,7601:58,5801:59,68
5.GYAGyas[3]01:53,07(5)03:50,19(5)05:48,49(5)07:47,28(5)
  Bernou Fikkers01:57,1201:58,3001:58,79

zo 13:24 : voorwedstrijd 2

9.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[2]01:39,22(1)03:22,18(1)05:09,22(1)06:59,54(1)
  Maud van Zagten01:42,9601:47,0401:50,32
2.AEGAegir[3]01:40,46(2)03:26,94(2)05:16,51(2)07:08,23(2)
  Geeske Grit01:46,4801:49,5701:51,72
3.ORCOrca[4]01:44,36(3)03:33,66(3)05:27,23(3)07:20,49(3)
  Hinke Oostveen01:49,3001:53,5701:53,26
4.PHOPhocas[6]01:44,52(4)03:36,46(4)05:30,13(4)07:23,39(4)
  Tirza Roosjen01:51,9401:53,6701:53,26
5.ARGArgo[5]01:46,98(5)03:38,69(5)05:34,64(5)07:32,36(5)
  Fleur Tolmeijer01:51,7101:55,9501:57,72

zo 13:29 : voorwedstrijd 3

9.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 2[5]01:46,88(1)03:42,64(2)05:37,71(1)07:33,31(1)
  Sanne Smid01:55,7601:55,0701:55,60
2.ASOAsopos[2]01:48,34(2)03:42,13(1)05:38,28(2)07:35,32(2)
  Carli Koster01:53,7901:56,1501:57,04
3.PROProteus 3[3]01:51,19(4)03:43,61(3)05:40,47(3)07:36,91(3)
  Anna Zonneveld01:52,4201:56,8601:56,44
4.PROProteus 1[4]01:49,52(3)03:49,78(4)05:50,19(4)07:46,30(4)
  Susan Potters02:00,2602:00,4101:56,11
5.EUREuros[6]02:04,00(5)04:05,33(5)06:04,81(5)08:03,76(5)
  Elianne Hopman02:01,3301:59,4801:58,95

zo 16:44 : B-finale

9.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[5]01:47,08(1)03:38,27(1)05:30,02(1)07:23,42(1)
  Hinke Oostveen01:51,1901:51,7501:53,40
2.PHOPhocas[1]01:48,14(2)03:44,42(2)05:39,95(2)07:35,78(2)
  Tirza Roosjen01:56,2801:55,5301:55,83
3.THEThêta[4]01:53,88(4)03:52,02(4)05:51,22(4)07:45,55(3)
  Marjolein Pijper01:58,1401:59,2001:54,33
4.THEThêta/Aegir[6]01:52,47(3)03:51,78(3)05:50,42(3)07:49,33(4)
  Julia Laninga01:59,3101:58,6401:58,91
5.PROProteus 3[3]01:56,15(5)03:52,50(5)05:52,09(5)07:51,50(5)
  Anna Zonneveld01:56,3501:59,5901:59,41
6.PROProteus 1[2]01:59,07(6)04:01,51(6)06:03,10(6)08:04,16(6)
  Susan Potters02:02,4402:01,5902:01,06

zo 16:49 : A-finale

9.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[3]01:41,80(1)03:27,11(1)05:15,16(1)07:05,58(1)
  Maud van Zagten01:45,3101:48,0501:50,42
2.AEGAegir[2]01:42,61(2)03:30,93(2)05:21,66(2)07:15,92(2)
  Geeske Grit01:48,3201:50,7301:54,26
3.SKOSkøll[5]01:53,95(6)03:45,84(3)05:39,15(3)07:31,49(3)
  Emma Jacobs01:51,8901:53,3101:52,34
4.ASOAsopos[6]01:52,37(5)03:48,61(5)05:41,69(4)07:38,43(4)
  Carli Koster01:56,2401:53,0801:56,74
5.PROProteus 2[4]01:51,52(4)03:47,89(4)05:42,31(5)07:38,96(5)
  Sanne Smid01:56,3701:54,4201:56,65
6.SKASkadi[1]01:47,05(3)05:15,86(6)07:15,43(6)09:15,25(6)
  Tessa Bienfait03:28,8101:59,5701:59,82

Acties

Terug