Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

122: LW 1x

Lightweight Women's Single Sculls
4 races

zo 09:35 : voorwedstrijd 1

8.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HKGHong Kong[4]01:55,00(2)03:52,94(1)05:53,12(1)07:52,06(1)
  Ka Man Lee01:57,9402:00,1801:58,94
2.KBAKC Bagsværd 1[1]01:54,55(1)03:55,00(2)05:55,07(2)07:53,33(2)
  Iben Østergaard02:00,4502:00,0701:58,26
3.VIKViking[2]02:00,63(5)03:59,52(3)05:59,05(3)07:56,21(3)
  Femke van de Vliet01:58,8901:59,5301:57,16
4.KBAKC Bagsværd 2[3]01:58,66(3)04:01,78(4)06:02,09(4)08:00,67(4)
  Marie Mørch02:03,1202:00,3101:58,58
5.FLACR Flamengo[5]02:00,22(4)04:02,92(5)06:05,07(5)08:04,81(5)
  Leal Fernanda02:02,7002:02,1501:59,74

zo 09:40 : voorwedstrijd 2

8.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[5]01:54,03(1)03:52,58(1)05:52,18(1)07:52,25(1)
  Nienke van Hoogenhuyze01:58,5501:59,6002:00,07
2.FRGFrankfurter RG Germania[2]01:56,30(4)03:55,33(2)05:56,64(2)08:02,89(2)
  Katrin Thoma01:59,0302:01,3102:06,25
3.HOOHoop[1]01:54,94(2)03:58,17(3)06:03,62(3)08:08,20(3)
  Sara Papineau Salm02:03,2302:05,4502:04,58
4.ZWOZwolsche[4]01:58,30(5)04:03,91(5)06:10,79(5)08:16,57(4)
  Laura Oosterbroek02:05,6102:06,8802:05,78
5.ORCOrca[3]01:56,03(3)04:00,14(4)06:08,81(4)08:46,42(5)
  Tosca Kettler02:04,1102:08,6702:37,61

zo 09:45 : voorwedstrijd 3

8.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III[3]01:51,34(1)03:46,23(1)05:44,84(1)07:43,84(1)
  Amber van Zomeren01:54,8901:58,6101:59,00
2.KODKC Odense[1]01:52,37(2)03:49,14(2)05:48,93(2)07:50,43(2)
  Trine Toft01:56,7701:59,7902:01,50
3.ROUCNA Rouen[2]01:54,35(3)03:56,98(3)06:01,15(3)08:04,52(3)
  Selma Dhaouadi02:02,6302:04,1702:03,37
4.SKASkadi[4]01:58,21(4)04:01,14(4)06:06,62(4)08:10,29(4)
  Annika van Putten02:02,9302:05,4802:03,67

zo 16:18 : A-finale

8.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III[6]01:53,04(2)03:50,12(2)05:47,36(2)07:41,72(1)
  Amber van Zomeren01:57,0801:57,2401:54,36
2.KBAKC Bagsværd 1[3]01:52,61(1)03:49,56(1)05:46,93(1)07:43,24(2)
  Iben Østergaard01:56,9501:57,3701:56,31
3.KODKC Odense[2]01:53,36(3)03:50,77(3)05:48,58(3)07:46,04(3)
  Trine Toft01:57,4101:57,8101:57,46
4.TRITriton[4]01:55,59(5)03:53,53(5)05:52,27(5)07:48,83(4)
  Nienke van Hoogenhuyze01:57,9401:58,7401:56,56
5.FRGFrankfurter RG Germania[1]01:56,52(6)03:55,39(6)05:54,85(6)07:51,63(5)
  Katrin Thoma01:58,8701:59,4601:56,78
6.HKGHong Kong[5]01:54,27(4)03:53,13(4)05:51,99(4)07:53,27(6)
  Ka Man Lee01:58,8601:58,8602:01,28

Acties

Terug