Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

222: DG 2x

Dames gevorderde dubbeltwee
4 races

zo 12:05 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[6]01:50,56(1)03:49,19(1)05:45,98(1)07:45,56(1)
  Quirine de Zeeuw01:58,6301:56,7901:59,58
2.LAGLaga 3[2]01:53,84(2)03:51,20(2)05:50,82(2)07:50,96(2)
  Rosalie Rietjens01:57,3601:59,6202:00,14
3.DDSDDS[3]01:56,19(3)03:56,43(3)05:56,92(3)07:55,33(3)
  Silke Tas02:00,2402:00,4901:58,41
4.PROProteus 2[4]01:57,38(4)03:58,75(4)06:02,86(4)08:06,32(4)
  Sofie Rosenberg02:01,3702:04,1102:03,46
5.AEGAegir 2[5]01:59,35(5)04:06,41(5)06:15,20(5)08:26,51(5)
  Indy Diependaal02:07,0602:08,7902:11,31

zo 12:10 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[4]01:48,96(1)03:46,22(1)05:43,46(1)07:41,35(1)
  Carolien Tigelaar01:57,2601:57,2401:57,89
2.SKOSkøll[3]01:49,54(2)03:49,02(2)05:45,92(2)07:43,66(2)
  Jonneke Boere01:59,4801:56,9001:57,74
3.PHOPhocas/Saurus[6]01:53,85(3)03:53,12(3)05:49,99(3)07:45,86(3)
  Thamar Kroes01:59,2701:56,8701:55,87
4.GYAGyas[2]01:55,62(4)03:58,32(4)06:00,16(4)07:59,81(4)
  Sanne van den Tol02:02,7002:01,8401:59,65
5.RICRIC[5]01:56,31(5)04:02,71(5)06:07,52(5)08:09,36(5)
  Emma van Gerven02:06,4002:04,8102:01,84

zo 12:15 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[6]01:51,55(2)03:46,70(1)05:42,06(1)07:38,61(1)
  Veerle Koot01:55,1501:55,3601:56,55
2.NJONjord[2]01:51,00(1)03:49,68(2)05:43,75(2)07:40,88(2)
  Ingeborg de Koningh01:58,6801:54,0701:57,13
3.AEGAegir 1[3]01:52,58(3)03:56,05(3)05:46,41(3)07:43,47(3)
  Juliette van Beek02:03,4701:50,3601:57,06
4.VIDVidar[5]01:55,87(4)--05:55,63(4)07:57,22(4)
  Kyra Rikhof02:01,59
5.PELPelargos[4]02:03,46(5)--06:12,85(5)08:22,73(5)
  Carlijn de Rooij02:09,88

zo 18:00 : A-finale

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[5]01:47,91(3)03:36,79(1)05:28,23(1)07:17,03(1)
  Carolien Tigelaar01:48,8801:51,4401:48,80
2.LAGLaga 2[6]01:48,11(4)03:39,46(3)05:30,73(2)07:19,87(2)
  Quirine de Zeeuw01:51,3501:51,2701:49,14
3.NJONjord[3]01:46,33(2)03:39,00(2)05:33,81(3)07:27,71(3)
  Ingeborg de Koningh01:52,6701:54,8101:53,90
4.PROProteus 1[4]01:49,17(5)03:41,30(4)05:37,26(4)07:34,11(4)
  Veerle Koot01:52,1301:55,9601:56,85
5.SKOSkøll[2]01:46,10(1)03:41,96(5)05:38,13(5)07:34,61(5)
  Jonneke Boere01:55,8601:56,1701:56,48
6.LAGLaga 3[1]01:50,65(6)03:57,72(6)05:47,32(6)07:46,08(6)
  Rosalie Rietjens02:07,0701:49,6001:58,76

Acties

Terug