Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

001: HE 2-

Heren elite twee-zonder
8 races

vr 19:33 : time-trial

4.0 m/s, 330° (NNW), 23% wind mee, 77% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi/Nereus------06:09,72(1)
  Ruben Knab
2.SKOSkøll/Nereus 2 (p3)------06:10,30(2)
  Robert Lücken
3.TRITriton 1------06:10,57(3)
  Kaj Hendriks
4.NERNereus/Asopos------06:12,00(4)
  Vincent van der Want
5.THEThêta/Proteus------06:13,98(5)
  Vincent Klaassens
6.NERNereus/Laga------06:14,32(6)
  Rik Rienks
7.TRITriton 2------06:15,89(7)
  Bas Thijssen
8.NERNereus------06:16,55(8)
  Nelson Ritsema
9.NERNereus/Okeanos------06:17,94(9)
  Jort van Gennep
10.SKOSkøll/Proteus (SB)------06:21,50(10)
  Olav Molenaar
11.SKOSkøll/Nereus 1------06:23,33(11)
  Bo Wullings
12.NJONjord 2 (SB)------06:23,81(12)
  Jelle Algie
13.GYAGyas------06:26,55(13)
  Jorn Haverkort
14.PROProteus------06:29,17(14)
  Stefan van den Toorn
15.LAGLaga------06:32,91(15)
  Menno Bezema
16.WILWillem III (SB)------06:45,71(16)
  Floris Klein Obbink
17.NJONjord 1------06:47,74(17)
  Sjaak Brinks
18.WETWetterwille (SB)------06:57,07(18)
  Wieger van Breukelen

za 08:52 : herkansing 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 2[3]01:44,89(4)03:36,56(3)05:29,86(2)07:20,83(1)
  Bas Thijssen01:51,6701:53,3001:50,97
2.SKOSkøll/Nereus 1[2]01:41,39(1)03:33,79(1)05:27,91(1)07:22,85(2)
  Bo Wullings01:52,4001:54,1201:54,94
3.SKOSkøll/Proteus (SB)[4]01:41,87(2)03:35,59(2)05:31,44(3)07:26,80(3)
  Olav Molenaar01:53,7201:55,8501:55,36
4.LAGLaga[1]01:44,39(3)03:40,26(4)05:37,37(4)07:28,34(4)
  Menno Bezema01:55,8701:57,1101:50,97
5.PROProteus[5]01:49,19(5)03:44,45(5)05:38,42(5)07:30,11(5)
  Stefan van den Toorn01:55,2601:53,9701:51,69
6.WETWetterwille (SB)[6]01:52,90(6)03:57,54(6)06:08,16(6)08:21,63(6)
  Wieger van Breukelen02:04,6402:10,6202:13,47

za 08:56 : herkansing 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[3]01:42,11(1)03:32,39(1)05:28,96(1)07:27,74(1)
  Nelson Ritsema01:50,2801:56,5701:58,78
2.NERNereus/Okeanos[4]01:46,75(3)03:40,66(3)05:35,27(2)07:30,01(2)
  Jort van Gennep01:53,9101:54,6101:54,74
3.NJONjord 2 (SB)[2]01:47,97(4)03:42,91(4)05:39,31(4)07:31,91(3)
  Jelle Algie01:54,9401:56,4001:52,60
4.GYAGyas[5]01:45,05(2)03:40,07(2)05:38,35(3)07:35,89(4)
  Jorn Haverkort01:55,0201:58,2801:57,54
5.WILWillem III (SB)[1]01:51,65(5)03:52,73(5)05:55,58(5)07:55,83(5)
  Floris Klein Obbink02:01,0802:02,8502:00,25
6.NJONjord 1[6]01:54,82(6)03:55,04(6)05:59,17(6)08:01,78(6)
  Sjaak Brinks02:00,2202:04,1302:02,61

za 14:59 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi/Nereus[4]01:40,89(1)03:27,39(1)05:17,45(1)07:07,37(1)
  Ruben Knab01:46,5001:50,0601:49,92
2.THEThêta/Proteus[5]01:42,05(3)03:30,63(3)05:21,02(2)07:10,39(2)
  Vincent Klaassens01:48,5801:50,3901:49,37
3.NERNereus/Asopos[3]01:41,15(2)03:29,21(2)05:21,40(3)07:12,58(3)
  Vincent van der Want01:48,0601:52,1901:51,18
4.NERNereus[2]01:42,62(4)03:31,28(4)05:23,73(4)07:21,83(4)
  Nelson Ritsema01:48,6601:52,4501:58,10
5.NJONjord 2 (SB)[1]01:47,19(6)03:43,18(6)05:41,24(6)07:36,09(5)
  Jelle Algie01:55,9901:58,0601:54,85
6.SKOSkøll/Nereus 1[6]01:43,96(5)03:37,90(5)05:40,61(5)07:36,80(6)
  Bo Wullings01:53,9402:02,7101:56,19

za 15:04 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 1[4]01:41,77(2)03:29,92(1)05:19,95(1)07:05,42(1)
  Kaj Hendriks01:48,1501:50,0301:45,47
2.SKOSkøll/Nereus 2 (p3)[3]01:42,42(3)03:33,04(3)05:22,20(3)07:05,85(2)
  Robert Lücken01:50,6201:49,1601:43,65
3.TRITriton 2[5]01:46,07(6)03:36,19(4)05:25,72(4)07:10,46(3)
  Bas Thijssen01:50,1201:49,5301:44,74
4.SKOSkøll/Proteus (SB)[6]01:45,35(5)03:39,96(6)05:33,68(6)07:21,53(4)
  Olav Molenaar01:54,6101:53,7201:47,85
5.NERNereus/Okeanos[1]01:43,91(4)03:38,17(5)05:32,83(5)07:21,64(5)
  Jort van Gennep01:54,2601:54,6601:48,81
6.NERNereus/Laga[2]01:41,30(1)03:31,17(2)05:22,01(2)07:23,56(6)
  Rik Rienks01:49,8701:50,8402:01,55

zo 16:12 : C-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[2]01:36,25(1)03:19,64(1)05:04,28(1)06:48,80(1)
  Jorn Haverkort01:43,3901:44,6401:44,52
2.PROProteus[4]01:39,99(2)03:23,88(2)05:09,84(2)06:52,96(2)
  Stefan van den Toorn01:43,8901:45,9601:43,12
3.NJONjord 1[5]01:44,56(6)03:30,51(5)05:15,97(3)07:04,93(3)
  Sjaak Brinks01:45,9501:45,4601:48,96
4.WETWetterwille (SB)[6]01:42,44(4)03:28,40(3)05:18,33(4)07:08,31(4)
  Wieger van Breukelen01:45,9601:49,9301:49,98
5.LAGLaga[1]01:42,27(3)03:30,02(4)05:19,29(5)07:10,88(5)
  Menno Bezema01:47,7501:49,2701:51,59
6.WILWillem III (SB)[3]01:43,79(5)03:33,66(6)05:27,51(6)07:21,68(6)
  Floris Klein Obbink01:49,8701:53,8501:54,17

zo 16:16 : B-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus/Laga[5]01:34,47(1)03:13,24(1)04:53,57(1)06:32,23(1)
  Rik Rienks01:38,7701:40,3301:38,66
2.NERNereus[1]01:35,89(3)03:14,63(2)04:54,59(2)06:32,43(2)
  Nelson Ritsema01:38,7401:39,9601:37,84
3.NERNereus/Okeanos[4]01:36,66(5)03:18,44(4)05:01,41(3)06:41,10(3)
  Jort van Gennep01:41,7801:42,9701:39,69
4.SKOSkøll/Proteus (SB)[2]01:36,45(4)03:21,70(6)05:01,41(3)06:42,63(4)
  Olav Molenaar01:45,2501:39,7101:41,22
5.NJONjord 2 (SB)[3]01:38,38(6)03:19,20(5)05:03,51(6)06:43,00(5)
  Jelle Algie01:40,8201:44,3101:39,49
6.SKOSkøll/Nereus 1[6]01:34,96(2)03:17,72(3)05:01,41(3)06:53,47(6)
  Bo Wullings01:42,7601:43,6901:52,06

zo 16:20 : A-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 1[2]01:35,23(4)03:11,35(1)04:48,24(1)06:25,01(1)
  Kaj Hendriks01:36,1201:36,8901:36,77
2.SKASkadi/Nereus[1]01:35,59(6)03:11,91(3)04:50,44(3)06:26,86(2)
  Ruben Knab01:36,3201:38,5301:36,42
3.THEThêta/Proteus[4]01:34,17(2)03:11,60(2)04:49,76(2)06:27,27(3)
  Vincent Klaassens01:37,4301:38,1601:37,51
4.TRITriton 2[6]01:35,42(5)03:15,35(5)04:55,46(5)06:33,30(4)
  Bas Thijssen01:39,9301:40,1101:37,84
5.NERNereus/Asopos[5]01:34,01(1)03:12,20(4)04:53,05(4)06:37,68(5)
  Vincent van der Want01:38,1901:40,8501:44,63

Acties

Terug