Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

003: HE 1x

Heren elite skiff
10 races

vr 18:48 : time-trial

5.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 3------06:30,51(1)
  Tone Wieten
2.PHOPhocas (p1)------06:30,95(2)
  Koen Metsemakers
3.LAGLaga 1 (p6)------06:32,15(3)
  Amos Keijser
4.NERNereus 4------06:32,66(4)
  Freek Robbers
5.SKOSkøll 2 (p8)------06:34,58(5)
  Guillaume Krommenhoek
6.OKEOkeanos 2 (p9)------06:35,23(6)
  Mechiel Versluis
7.NERNereus 2------06:35,26(7)
  Michiel Oyen
8.NERNereus 1------06:37,28(8)
  Abe Wiersma
8.NJONjord 1 (p3)------06:37,28(8)
  Stef Broenink
10.AEGAegir (SB)------06:38,89(10)
  Melvin Twellaar
11.SKOSkøll 3------06:39,00(11)
  Job Huigsloot
12.SKOSkøll 1 (p4)------06:40,19(12)
  Lennart van Lierop
13.PAMPampus (p7)------06:40,58(13)
  Niki Sprang
14.THEThêta (SB)------06:41,15(14)
  Guido de Ruiter
15.GYAGyas (SB)------06:41,30(15)
  Luuk Adema
16.BASBasler (SB)------06:41,83(16)
  Wiebe Veenstra
17.SAUSaurus------06:44,75(17)
  Gerard van der Velden
18.LAGLaga 3 (SB)------06:45,05(18)
  Lars Lipman
19.VIDVidar 1------06:45,37(19)
  Jochem Kostelijk
20.LEYLeythe (SB)------06:49,45(20)
  Finn Florijn
21.LAGLaga 2------06:49,94(21)
  Louis Stolper
22.SKOSkøll (SB)------06:50,75(22)
  Joris Moerman
23.SPASpaarne (SB)------06:52,94(23)
  Noud Scholten
24.VIDVidar 2------06:54,07(24)
  Jochem Hoekstra
25.NERNereus 5 (SB)------06:54,18(25)
  Haye Dijkstra
26.ORCOrca------06:54,41(26)
  Henk Jan Schuijt
27.ARGArgo (SB)------06:54,49(27)
  Luuk Achterberg
28.PROProteus 1------06:55,93(28)
  Thijs van der Zee
29.OKEOkeanos 1------06:56,39(29)
  Niek van Venrooij
30.EUREuros------06:56,72(30)
  Steven Hoogeveen
31.NJONjord 2 (SB)------06:57,28(31)
  Niels Boonstra
32.MAAMaas (SB)------07:00,59(32)
  Charles de Monchy
33.AMSAmstel------07:08,20(33)
  Christiaan Tuijl

za 10:43 : kwart-finale 1

5.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[2]01:52,62(2)03:47,70(1)05:44,73(1)07:41,81(1)
  Abe Wiersma01:55,0801:57,0301:57,08
2.NJONjord 1 (p3)[4]01:53,72(4)03:49,36(2)05:50,38(2)07:44,14(2)
  Stef Broenink01:55,6402:01,0201:53,76
3.NERNereus 3[3]01:52,24(1)03:50,94(3)--07:47,48(3)
  Tone Wieten01:58,70
4.SAUSaurus[1]01:54,68(5)03:54,23(4)05:54,54(3)07:51,31(4)
  Gerard van der Velden01:59,5502:00,3101:56,77
5.BASBasler (SB)[5]01:53,18(3)03:55,86(5)06:02,41(4)08:03,76(5)
  Wiebe Veenstra02:02,6802:06,5502:01,35
6.VIDVidar 2[6]01:58,48(6)04:03,80(6)06:10,05(5)08:11,38(6)
  Jochem Hoekstra02:05,3202:06,2502:01,33

za 10:47 : kwart-finale 2

5.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas (p1)[3]01:47,15(1)03:42,73(1)05:40,42(1)07:37,28(1)
  Koen Metsemakers01:55,5801:57,6901:56,86
2.AEGAegir (SB)[2]01:54,38(4)03:51,24(3)05:49,55(2)07:46,83(2)
  Melvin Twellaar01:56,8601:58,3101:57,28
3.NERNereus 2[4]01:52,08(2)03:48,07(2)05:51,55(3)07:47,95(3)
  Michiel Oyen01:55,9902:03,4801:56,40
4.GYAGyas (SB)[5]01:53,79(3)03:51,93(4)05:52,54(4)07:48,69(4)
  Luuk Adema01:58,1402:00,6101:56,15
5.LAGLaga 3 (SB)[1]01:55,64(5)03:53,17(5)05:55,23(5)07:51,17(5)
  Lars Lipman01:57,5302:02,0601:55,94
6.SPASpaarne (SB)[6]01:57,03(6)03:54,37(6)06:02,20(6)08:03,09(6)
  Noud Scholten01:57,3402:07,8302:00,89

za 10:51 : kwart-finale 3

5.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1 (p6)[3]01:54,20(2)03:54,16(3)05:51,23(2)07:47,20(1)
  Amos Keijser01:59,9601:57,0701:55,97
2.SKOSkøll 3[2]01:51,68(1)03:52,30(1)05:49,72(1)07:49,55(2)
  Job Huigsloot02:00,6201:57,4201:59,83
3.THEThêta (SB)[5]01:54,84(3)03:53,45(2)05:51,87(3)07:54,71(3)
  Guido de Ruiter01:58,6101:58,4202:02,84
4.VIDVidar 1[1]01:57,69(5)03:58,17(4)05:58,14(4)07:59,16(4)
  Jochem Kostelijk02:00,4801:59,9702:01,02
5.OKEOkeanos 2 (p9)[4]01:57,18(4)03:59,27(5)06:01,87(5)08:07,48(5)
  Mechiel Versluis02:02,0902:02,6002:05,61
6.SKOSkøll (SB)[6]01:59,43(6)--06:17,30(6)08:30,50(6)
  Joris Moerman02:13,20

za 10:55 : kwart-finale 4

5.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 1 (p4)[5]01:54,44(2)03:52,43(1)05:51,33(1)07:48,66(1)
  Lennart van Lierop01:57,9901:58,9001:57,33
2.PAMPampus (p7)[2]01:55,54(3)03:53,44(2)05:51,63(2)07:53,08(2)
  Niki Sprang01:57,9001:58,1902:01,45
3.SKOSkøll 2 (p8)[3]01:59,04(6)03:58,77(5)05:56,66(3)07:55,19(3)
  Guillaume Krommenhoek01:59,7301:57,8901:58,53
4.LAGLaga 2[1]01:58,50(5)03:56,86(4)05:56,94(4)07:58,19(4)
  Louis Stolper01:58,3602:00,0802:01,25
5.NERNereus 4[4]01:53,50(1)03:55,84(3)05:59,22(5)08:02,89(5)
  Freek Robbers02:02,3402:03,3802:03,67
6.LEYLeythe (SB)[6]01:57,40(4)03:59,96(6)06:03,56(6)08:05,17(6)
  Finn Florijn02:02,5602:03,6002:01,61

za 16:19 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[3]01:52,86(2)03:51,77(2)05:49,48(1)07:44,41(1)
  Abe Wiersma01:58,9101:57,7101:54,93
2.NERNereus 3[6]01:53,30(3)03:52,30(3)05:50,32(2)07:46,01(2)
  Tone Wieten01:59,0001:58,0201:55,69
3.LAGLaga 1 (p6)[4]01:53,97(4)03:55,81(5)05:55,91(4)07:48,35(3)
  Amos Keijser02:01,8402:00,1001:52,44
4.PAMPampus (p7)[5]01:51,48(1)03:50,51(1)05:51,19(3)07:53,22(4)
  Niki Sprang01:59,0302:00,6802:02,03
5.SKOSkøll 2 (p8)[1]01:57,33(6)03:57,94(6)05:56,46(5)07:58,85(5)
  Guillaume Krommenhoek02:00,6101:58,5202:02,39
6.AEGAegir (SB)[2]01:54,19(5)03:54,58(4)05:57,48(6)08:01,17(6)
  Melvin Twellaar02:00,3902:02,9002:03,69

za 16:24 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas (p1)[3]01:47,92(1)03:40,51(1)05:36,27(1)07:32,12(1)
  Koen Metsemakers01:52,5901:55,7601:55,85
2.NJONjord 1 (p3)[2]01:54,90(6)03:51,28(4)05:48,65(3)07:40,52(2)
  Stef Broenink01:56,3801:57,3701:51,87
3.NERNereus 2[1]01:53,97(5)03:52,99(6)05:51,27(5)07:42,64(3)
  Michiel Oyen01:59,0201:58,2801:51,37
4.THEThêta (SB)[6]01:53,00(3)03:48,46(2)05:47,08(2)07:47,94(4)
  Guido de Ruiter01:55,4601:58,6202:00,86
5.SKOSkøll 3[5]01:53,63(4)03:52,19(5)05:54,86(6)07:56,90(5)
  Job Huigsloot01:58,5602:02,6702:02,04
6.SKOSkøll 1 (p4)[4]01:51,52(2)03:50,46(3)05:50,37(4)08:08,79(6)
  Lennart van Lierop01:58,9401:59,9102:18,42

zo 15:40 : C-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus[1]01:41,20(4)03:29,70(3)05:21,63(1)07:10,76(1)
  Gerard van der Velden01:48,5001:51,9301:49,13
2.NERNereus 4[6]01:40,46(2)03:27,95(1)05:24,68(3)07:11,45(2)
  Freek Robbers01:47,4901:56,7301:46,77
3.VIDVidar 1[4]01:43,84(6)03:33,41(6)05:24,13(2)07:15,29(3)
  Jochem Kostelijk01:49,5701:50,7201:51,16
4.LAGLaga 2[3]01:43,17(5)03:32,09(5)05:26,06(4)07:15,31(4)
  Louis Stolper01:48,9201:53,9701:49,25
5.LAGLaga 3 (SB)[5]01:40,04(1)03:29,87(4)05:27,32(5)07:21,48(5)
  Lars Lipman01:49,8301:57,4501:54,16

zo 15:44 : B-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 1 (p4)[5]01:41,45(1)03:31,25(3)05:17,12(1)07:00,57(1)
  Lennart van Lierop01:49,8001:45,8701:43,45
2.AEGAegir (SB)[6]01:43,88(6)03:29,16(2)05:18,93(3)07:04,65(2)
  Melvin Twellaar01:45,2801:49,7701:45,72
3.PAMPampus (p7)[1]01:41,65(2)03:27,83(1)05:18,14(2)07:08,52(3)
  Niki Sprang01:46,1801:50,3101:50,38
4.SKOSkøll 3[3]01:42,76(4)03:32,81(6)05:22,39(5)07:08,65(4)
  Job Huigsloot01:50,0501:49,5801:46,26
5.SKOSkøll 2 (p8)[4]01:42,30(3)03:31,76(4)05:22,73(6)07:09,10(5)
  Guillaume Krommenhoek01:49,4601:50,9701:46,37
6.THEThêta (SB)[2]01:43,68(5)03:32,26(5)05:21,25(4)07:09,67(6)
  Guido de Ruiter01:48,5801:48,9901:48,42

zo 15:48 : A-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas (p1)[2]01:36,32(1)03:17,73(1)05:00,44(1)06:44,62(1)
  Koen Metsemakers01:41,4101:42,7101:44,18
2.NERNereus 1[1]01:42,43(6)03:25,28(3)05:10,03(2)06:54,66(2)
  Abe Wiersma01:42,8501:44,7501:44,63
3.NERNereus 3[4]01:41,24(3)03:28,41(4)05:15,44(4)06:57,25(3)
  Tone Wieten01:47,1701:47,0301:41,81
4.LAGLaga 1 (p6)[5]01:42,05(5)03:28,70(5)05:17,01(5)06:59,66(4)
  Amos Keijser01:46,6501:48,3101:42,65
5.NJONjord 1 (p3)[3]01:39,82(2)03:24,64(2)05:13,00(3)07:00,69(5)
  Stef Broenink01:44,8201:48,3601:47,69
6.NERNereus 2[6]01:41,47(4)03:29,27(6)05:17,79(6)07:02,48(6)
  Michiel Oyen01:47,8001:48,5201:44,69

Acties

Terug