Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

007: LHE 1x (NK)

Lichte heren elite skiff
10 races

vr 18:34 : time-trial

5.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 2 (SB)------06:41,16(1)
  Obbe Tibben
2.SKOSkøll 1 (SB)------06:43,50(2)
  David Kampman
3.OKEOkeanos 1------06:44,47(3)
  Mathijs Oggel
4.PROProteus 2------06:44,66(4)
  Bart Lukkes
5.SKASkadi (SB)------06:45,99(5)
  Leander Geschiere
6.ORCOrca------06:46,39(6)
  Vincent Goris
7.ASOAsopos------06:46,83(7)
  Ward van Zeijl
8.GYAGyas 3 (SB)------06:47,00(8)
  Damion Eigenberg
9.VIDVidar------06:47,88(9)
  Koen van Brussel
10.GYAGyas 2------06:51,31(10)
  Reinier Goldhoorn
11.TRITriton 1------06:51,49(11)
  Lay de Jong
12.AMSAmstel------06:52,03(12)
  Ruben Houkes
13.WILWillem III (SB)------06:52,87(13)
  Jorke Kooijenga
14.TRITriton 3------06:53,63(14)
  Stijn Kanters
15.HEMHemus (SB)------06:54,00(15)
  Stefan Slagter
16.THEThêta (SB)------06:54,25(16)
  Thomas Buise
17.OKEOkeanos 2------06:54,57(17)
  Boris Wolbink
18.TRITriton 2 (SB)------06:55,36(18)
  Ben van Brussel
19.TRITriton 4 (SB)------06:59,67(19)
  Melle le Fevre
20.VIDVidar (SB)------07:00,42(20)
  Max Menten
21.PROProteus 1------07:00,98(21)
  Edwin van Tongeren
22.TROTromp (SB)------07:02,63(22)
  Max Gompel
23.GYAGyas 1------07:05,05(23)
  Rob Nijmeijer
24.PROProteus 3 (SB)------07:09,29(24)
  Keenan Schuck

za 10:59 : kwart-finale 1

5.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 2 (SB)[3]01:55,85(1)03:54,73(1)05:55,73(1)07:58,89(1)
  Obbe Tibben01:58,8802:01,0002:03,16
2.GYAGyas 3 (SB)[4]01:57,86(2)03:58,21(2)06:02,40(2)08:07,16(2)
  Damion Eigenberg02:00,3502:04,1902:04,76
3.VIDVidar[2]01:59,83(4)04:00,80(3)06:07,96(3)08:15,85(3)
  Koen van Brussel02:00,9702:07,1602:07,89
4.THEThêta (SB)[5]02:01,99(5)04:07,58(5)06:16,89(6)08:17,66(4)
  Thomas Buise02:05,5902:09,3102:00,77
5.PROProteus 3 (SB)[6]02:03,35(6)04:09,01(6)06:15,06(5)08:18,33(5)
  Keenan Schuck02:05,6602:06,0502:03,27
6.OKEOkeanos 2[1]01:58,76(3)04:01,23(4)06:09,83(4)08:20,21(6)
  Boris Wolbink02:02,4702:08,6002:10,38

za 11:03 : kwart-finale 2

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[3]01:55,57(1)03:54,36(1)05:58,30(1)07:59,68(1)
  Ward van Zeijl01:58,7902:03,9402:01,38
2.SKOSkøll 1 (SB)[4]01:57,66(4)03:58,47(2)06:03,83(3)08:01,39(2)
  David Kampman02:00,8102:05,3601:57,56
3.TRITriton 2 (SB)[6]01:57,17(3)03:58,78(3)06:03,66(2)08:04,44(3)
  Ben van Brussel02:01,6102:04,8802:00,78
4.HEMHemus (SB)[2]01:58,22(5)04:00,03(4)06:04,09(4)08:07,25(4)
  Stefan Slagter02:01,8102:04,0602:03,16
5.GYAGyas 2[5]01:56,38(2)04:00,79(5)06:11,17(5)08:20,40(5)
  Reinier Goldhoorn02:04,4102:10,3802:09,23
6.GYAGyas 1[1]02:06,88(6)04:14,25(6)06:25,13(6)08:34,46(6)
  Rob Nijmeijer02:07,3702:10,8802:09,33

za 11:07 : kwart-finale 3

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[3]01:54,51(4)03:58,28(3)06:02,59(2)08:04,42(1)
  Vincent Goris02:03,7702:04,3102:01,83
2.TRITriton 1[5]01:54,24(3)03:58,72(4)06:03,04(3)08:05,76(2)
  Lay de Jong02:04,4802:04,3202:02,72
3.OKEOkeanos 1[4]01:53,79(1)03:57,55(1)06:02,11(1)08:06,29(3)
  Mathijs Oggel02:03,7602:04,5602:04,18
4.TRITriton 3[2]01:54,04(2)03:57,83(2)06:03,57(4)08:06,58(4)
  Stijn Kanters02:03,7902:05,7402:03,01
5.TROTromp (SB)[1]01:56,75(5)04:03,65(5)06:12,27(5)08:19,53(5)
  Max Gompel02:06,9002:08,6202:07,26

za 11:11 : kwart-finale 4

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 2[4]01:54,25(2)03:55,23(1)05:59,75(1)08:03,53(1)
  Bart Lukkes02:00,9802:04,5202:03,78
2.WILWillem III (SB)[2]01:53,73(1)03:55,46(2)06:00,94(2)08:05,08(2)
  Jorke Kooijenga02:01,7302:05,4802:04,14
3.SKASkadi (SB)[3]01:57,24(3)04:00,71(3)06:07,07(3)08:08,80(3)
  Leander Geschiere02:03,4702:06,3602:01,73
4.AMSAmstel[5]01:59,12(5)04:04,40(4)06:09,91(4)08:12,22(4)
  Ruben Houkes02:05,2802:05,5102:02,31
5.VIDVidar (SB)[6]02:00,39(6)04:05,06(5)06:11,93(5)08:16,08(5)
  Max Menten02:04,6702:06,8702:04,15
6.PROProteus 1[1]01:57,84(4)04:05,43(6)06:17,70(6)08:26,22(6)
  Edwin van Tongeren02:07,5902:12,2702:08,52

za 16:29 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 2 (SB)[3]01:51,88(3)03:48,74(2)05:41,01(1)07:35,87(1)
  Obbe Tibben01:56,8601:52,2701:54,86
2.OKEOkeanos 1[1]01:50,93(1)03:48,16(1)05:43,05(2)07:39,39(2)
  Mathijs Oggel01:57,2301:54,8901:56,34
3.SKOSkøll 1 (SB)[5]01:53,29(4)03:53,22(4)05:47,62(3)07:43,26(3)
  David Kampman01:59,9301:54,4001:55,64
4.PROProteus 2[4]01:51,52(2)03:51,43(3)05:48,16(4)07:51,42(4)
  Bart Lukkes01:59,9101:56,7302:03,26
5.VIDVidar[6]01:54,15(5)03:57,20(5)05:56,47(6)07:53,86(5)
  Koen van Brussel02:03,0501:59,2701:57,39
6.TRITriton 1[2]01:55,06(6)03:57,89(6)05:56,26(5)07:54,38(6)
  Lay de Jong02:02,8301:58,3701:58,12

za 16:34 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 3 (SB)[2]01:52,82(1)03:47,97(1)05:43,64(1)07:39,51(1)
  Damion Eigenberg01:55,1501:55,6701:55,87
2.ASOAsopos[3]01:54,05(2)03:50,30(2)05:45,14(2)07:40,93(2)
  Ward van Zeijl01:56,2501:54,8401:55,79
3.SKASkadi (SB)[1]01:57,26(5)03:53,95(4)05:48,98(3)07:48,05(3)
  Leander Geschiere01:56,6901:55,0301:59,07
4.ORCOrca[4]01:55,93(3)03:54,94(5)05:53,87(5)07:51,32(4)
  Vincent Goris01:59,0101:58,9301:57,45
5.WILWillem III (SB)[5]01:56,31(4)03:53,14(3)05:51,04(4)07:58,27(5)
  Jorke Kooijenga01:56,8301:57,9002:07,23
6.TRITriton 2 (SB)[6]01:57,89(6)03:56,38(6)05:58,25(6)08:03,95(6)
  Ben van Brussel01:58,4902:01,8702:05,70

zo 15:24 : C-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HEMHemus (SB)[1]01:46,04(3)03:37,11(2)05:28,48(1)07:18,13(1)
  Stefan Slagter01:51,0701:51,3701:49,65
2.VIDVidar (SB)[6]01:45,80(2)03:38,75(3)05:31,67(3)07:21,65(2)
  Max Menten01:52,9501:52,9201:49,98
3.TRITriton 3[4]01:44,25(1)03:42,63(4)05:30,51(2)07:25,95(3)
  Stijn Kanters01:58,3801:47,8801:55,44
4.THEThêta (SB)[3]01:47,75(4)03:42,80(5)05:37,29(4)07:29,59(4)
  Thomas Buise01:55,0501:54,4901:52,30
5.PROProteus 3 (SB)[5]01:49,14(5)03:36,67(1)05:37,29(4)07:31,40(5)
  Keenan Schuck01:47,5302:00,6201:54,11

zo 15:28 : B-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 2[1]01:45,62(5)03:34,26(3)05:23,35(2)07:11,24(1)
  Bart Lukkes01:48,6401:49,0901:47,89
2.ORCOrca[2]01:44,54(4)03:35,58(5)05:26,69(4)07:11,87(2)
  Vincent Goris01:51,0401:51,1101:45,18
3.WILWillem III (SB)[3]01:43,20(1)03:31,43(1)05:22,38(1)07:12,14(3)
  Jorke Kooijenga01:48,2301:50,9501:49,76
4.VIDVidar[4]01:46,05(6)03:35,36(4)05:28,74(6)07:15,01(4)
  Koen van Brussel01:49,3101:53,3801:46,27
5.TRITriton 1[5]01:44,20(2)03:36,10(6)05:26,33(3)07:15,12(5)
  Lay de Jong01:51,9001:50,2301:48,79
6.TRITriton 2 (SB)[6]01:44,45(3)03:34,09(2)05:28,31(5)07:20,72(6)
  Ben van Brussel01:49,6401:54,2201:52,41

zo 15:32 : A-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 2 (SB)[2]01:44,02(2)03:29,36(1)05:14,60(1)07:00,50(1)
  Obbe Tibben01:45,3401:45,2401:45,90
2.GYAGyas 3 (SB)[1]01:43,66(1)03:31,25(2)05:18,52(2)07:03,55(2)
  Damion Eigenberg01:47,5901:47,2701:45,03
3.ASOAsopos[3]01:45,95(5)03:34,65(5)05:22,72(4)07:06,28(3)
  Ward van Zeijl01:48,7001:48,0701:43,56
4.SKOSkøll 1 (SB)[6]01:45,20(4)03:33,02(3)05:22,33(3)07:11,92(4)
  David Kampman01:47,8201:49,3101:49,59
5.OKEOkeanos 1[4]01:44,72(3)03:33,73(4)05:24,03(5)07:14,43(5)
  Mathijs Oggel01:49,0101:50,3001:50,40
6.SKASkadi (SB)[5]01:47,18(6)03:37,13(6)05:28,68(6)07:21,87(6)
  Leander Geschiere01:49,9501:51,5501:53,19

Acties

Terug