Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

009: DE 2-

Dames elite twee-zonder
8 races

vr 19:20 : time-trial

4.0 m/s, 330° (NNW), 23% wind mee, 77% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.PELPelargos/Gyas------06:46,29(1)
  Jose van Veen
2.SKOSkøll/Laga (SB) (p6)------06:49,76(2)
  Laila Youssifou
3.NERNereus 1------06:51,17(3)
  Veronique Meester
4.TRITriton/Proteus (p3)------06:51,84(4)
  Ellen Hogerwerf
5.WILWillem III/SilVia------06:52,95(5)
  Marleen Verburgh
6.SKASkadi/Okeanos------06:59,68(6)
  Lisanne Brandsma
7.NERNereus 2------07:01,70(7)
  Hijleke Nauta
8.NERNereus 3 (SB) (p8)------07:02,84(8)
  Miriam Visser
9.OKEOkeanos (SB)------07:07,93(9)
  Renske Hasselerharm
10.AMSAmstel/RIC (SB)------07:10,74(10)
  Jessy Vermeer
11.TRITriton------07:11,30(11)
  Eline van Marle
12.NJONjord 1------07:16,72(12)
  Laura Kuiper
13.ORCOrca------07:25,54(13)
  Lisanne van der Lelij
14.NJONjord 2------07:26,71(14)
  Lisa van der Geest
15.WILWillem III (SB)------07:35,85(15)
  Saartje van der Wurff
16.ARGArgo------07:55,63(17)
  Saskia Valkenburg
17.THEThêta------07:44,96(16)
  Isabelle Linders

za 11:51 : herkansing 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 2[3]02:00,86(1)04:08,10(1)06:21,33(1)08:32,16(1)
  Hijleke Nauta02:07,2402:13,2302:10,83
2.AMSAmstel/RIC (SB)[4]02:03,20(2)04:13,25(2)06:26,71(2)08:36,91(2)
  Jessy Vermeer02:10,0502:13,4602:10,20
3.TRITriton[2]02:04,46(3)04:14,89(3)06:28,73(3)08:40,61(3)
  Eline van Marle02:10,4302:13,8402:11,88
4.NJONjord 2[5]02:07,87(4)04:19,56(4)06:40,71(4)08:54,97(4)
  Lisa van der Geest02:11,6902:21,1502:14,26
5.WILWillem III (SB)[1]02:12,40(5)04:32,84(5)06:57,62(5)09:18,69(5)
  Saartje van der Wurff02:20,4402:24,7802:21,07

za 11:55 : herkansing 2

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1[2]02:07,53(4)04:18,36(2)06:30,24(2)08:42,80(1)
  Laura Kuiper02:10,8302:11,8802:12,56
2.NERNereus 3 (SB) (p8)[3]02:01,41(1)04:13,27(1)06:26,32(1)08:44,77(2)
  Miriam Visser02:11,8602:13,0502:18,45
3.ORCOrca[5]02:07,01(3)04:19,14(3)06:32,31(3)08:48,07(3)
  Lisanne van der Lelij02:12,1302:13,1702:15,76
4.OKEOkeanos (SB)[4]02:06,09(2)04:19,90(4)06:36,29(4)08:52,57(4)
  Renske Hasselerharm02:13,8102:16,3902:16,28
5.THEThêta[6]02:12,74(5)04:35,89(6)06:59,98(5)09:23,14(5)
  Isabelle Linders02:23,1502:24,0902:23,16
6.ARGArgo[1]02:13,08(6)04:34,45(5)07:00,96(6)09:29,26(6)
  Saskia Valkenburg02:21,3702:26,5102:28,30

za 16:59 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PELPelargos/Gyas[4]01:51,78(1)03:50,03(1)05:49,70(1)07:54,92(1)
  Jose van Veen01:58,2501:59,6702:05,22
2.TRITriton/Proteus (p3)[3]01:55,53(4)03:56,68(4)05:55,55(2)07:59,76(2)
  Ellen Hogerwerf02:01,1501:58,8702:04,21
3.NERNereus 3 (SB) (p8)[6]01:54,79(3)03:55,82(3)06:00,48(4)08:02,99(3)
  Miriam Visser02:01,0302:04,6602:02,51
4.SKASkadi/Okeanos[5]01:54,02(2)03:52,65(2)05:55,94(3)08:03,67(4)
  Lisanne Brandsma01:58,6302:03,2902:07,73
5.NERNereus 2[2]01:58,00(5)04:00,17(5)06:02,85(5)08:06,49(5)
  Hijleke Nauta02:02,1702:02,6802:03,64
6.TRITriton[1]02:03,93(6)04:09,35(6)06:17,79(6)08:28,03(6)
  Eline van Marle02:05,4202:08,4402:10,24

za 17:04 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll/Laga (SB) (p6)[3]01:53,44(3)03:51,02(2)05:53,29(2)07:54,24(1)
  Laila Youssifou01:57,5802:02,2702:00,95
2.NERNereus 1[4]01:50,62(1)03:48,58(1)05:51,89(1)07:55,48(2)
  Veronique Meester01:57,9602:03,3102:03,59
3.WILWillem III/SilVia[2]01:52,11(2)03:52,14(3)05:56,10(3)08:00,31(3)
  Marleen Verburgh02:00,0302:03,9602:04,21
4.ORCOrca[6]02:02,98(5)04:08,28(5)06:17,94(5)08:24,26(4)
  Lisanne van der Lelij02:05,3002:09,6602:06,32
5.AMSAmstel/RIC (SB)[1]01:55,87(4)04:06,33(4)06:16,42(4)08:24,27(5)
  Jessy Vermeer02:10,4602:10,0902:07,85
6.NJONjord 1[5]02:03,63(6)04:10,13(6)06:20,25(6)08:29,93(6)
  Laura Kuiper02:06,5002:10,1202:09,68

zo 15:56 : C-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 2[1]01:50,95(1)03:47,56(1)05:44,00(1)07:39,06(1)
  Lisa van der Geest01:56,6101:56,4401:55,06
2.OKEOkeanos (SB)[2]01:52,61(2)03:49,64(2)05:45,18(2)07:39,86(2)
  Renske Hasselerharm01:57,0301:55,5401:54,68
3.WILWillem III (SB)[4]01:59,62(4)04:00,51(3)06:03,17(3)08:06,71(3)
  Saartje van der Wurff02:00,8902:02,6602:03,54
4.THEThêta[3]01:58,40(3)04:04,07(4)06:13,22(4)08:21,21(4)
  Isabelle Linders02:05,6702:09,1502:07,99
5.ARGArgo[5]02:05,44(5)04:15,41(5)06:29,00(5)08:43,05(5)
  Saskia Valkenburg02:09,9702:13,5902:14,05

zo 16:00 : B-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi/Okeanos[1]01:42,81(1)03:31,18(1)05:23,34(1)07:19,21(1)
  Lisanne Brandsma01:48,3701:52,1601:55,87
2.TRITriton[6]01:48,52(3)03:41,00(3)05:36,70(3)07:29,57(2)
  Eline van Marle01:52,4801:55,7001:52,87
3.NERNereus 2[3]01:44,07(2)03:48,88(6)05:34,71(2)07:30,28(3)
  Hijleke Nauta02:04,8101:45,8301:55,57
4.NJONjord 1[5]01:51,81(5)03:46,49(5)05:41,74(4)07:36,76(4)
  Laura Kuiper01:54,6801:55,2501:55,02
5.AMSAmstel/RIC (SB)[4]01:49,39(4)03:44,61(4)05:43,30(5)07:38,62(5)
  Jessy Vermeer01:55,2201:58,6901:55,32
6.ORCOrca[2]01:52,57(6)03:38,74(2)05:49,77(6)07:48,93(6)
  Lisanne van der Lelij01:46,1702:11,0301:59,16

zo 16:04 : A-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[3]01:43,35(2)03:29,88(2)05:18,73(1)07:06,89(1)
  Veronique Meester01:46,5301:48,8501:48,16
2.PELPelargos/Gyas[2]01:39,69(1)03:27,45(1)05:19,07(2)07:08,62(2)
  Jose van Veen01:47,7601:51,6201:49,55
3.TRITriton/Proteus (p3)[4]01:44,16(4)03:32,08(3)05:22,06(3)07:10,71(3)
  Ellen Hogerwerf01:47,9201:49,9801:48,65
4.SKOSkøll/Laga (SB) (p6)[1]01:44,71(5)03:33,10(5)05:23,29(4)07:11,68(4)
  Laila Youssifou01:48,3901:50,1901:48,39
5.WILWillem III/SilVia[5]01:43,94(3)03:32,42(4)05:23,29(4)07:13,95(5)
  Marleen Verburgh01:48,4801:50,8701:50,66
6.NERNereus 3 (SB) (p8)[6]01:45,54(6)03:38,77(6)05:33,01(6)07:25,51(6)
  Miriam Visser01:53,2301:54,2401:52,50

Acties

Terug