Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

011: DE 1x

Dames elite skiff
10 races

vr 18:20 : time-trial

5.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1 (p4)------07:03,38(1)
  Nicole Beukers
2.THEThêta (p1)------07:03,88(2)
  Lisa Scheenaard
3.GYAGyas 1 (p2)------07:07,09(3)
  Sophie Souwer
4.PROProteus (p3)------07:09,08(4)
  Roos de Jong
5.GYAGyas 2 (p7)------07:10,59(5)
  Marloes Oldenburg
6.ORCOrca 1 (p8)------07:12,81(6)
  Rosa Bas
7.LEYLeythe (p5)------07:13,29(7)
  Karolien Florijn
8.NERNereus 3 (SB)------07:19,69(8)
  Bente Paulis
9.GYAGyas 4------07:19,77(9)
  Baukje Zaaijer
10.ORCOrca 2------07:20,64(10)
  Margriet Lantink
11.NERNereus 1------07:20,68(11)
  Olivia van Rooijen
12.EUREuros (SB)------07:22,43(12)
  Minke Holleboom
13.WILWillem III------07:28,26(13)
  Janneke Van der Meulen
14.SKOSkøll 3 (SB)------07:28,61(14)
  Nika Vos
15.NJONjord 2 (SB)------07:29,22(15)
  Mieke Wilms
16.OKEOkeanos------07:29,45(16)
  Jocelyn Spruit
17.AEGAegir (SB)------07:29,64(17)
  Ilse Kolkman
18.SKOSkøll 2------07:31,62(18)
  Ashley Rijst
19.WILWillem III (SB)------07:32,01(19)
  Naomi Visser
20.SKOSkøll 1------07:32,53(20)
  Lia Witteveen
21.GYAGyas 3------07:38,17(21)
  Eline Feitsma
22.ORCOrca 3------07:40,22(22)
  Carlijn Haringsma
23.NERNereus 2------07:46,44(23)
  Fréderique de Vlam
24.DUDDudok------07:48,35(24)
  Zarah van der Putten
25.PONPontos------07:54,87(25)
  Joyline Mud

za 08:00 : kwart-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1 (p4)[3]01:55,19(1)--06:00,58(1)08:05,24(1)
  Nicole Beukers02:04,66
2.NERNereus 3 (SB)[4]01:58,49(3)--06:07,04(2)08:11,92(2)
  Bente Paulis02:04,88
3.GYAGyas 4[2]01:56,98(2)--06:09,23(3)08:13,62(3)
  Baukje Zaaijer02:04,39
4.AEGAegir (SB)[1]02:00,02(4)----08:21,02(4)
  Ilse Kolkman
5.OKEOkeanos[5]02:03,87(5)--06:23,94(4)08:34,79(5)
  Jocelyn Spruit02:10,85
6.DUDDudok[6]02:04,51(6)04:19,30(1)06:37,70(5)08:53,25(6)
  Zarah van der Putten02:14,7902:18,4002:15,55

za 08:04 : kwart-finale 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta (p1)[4]01:54,67(1)03:52,78(1)05:53,82(1)07:57,07(1)
  Lisa Scheenaard01:58,1102:01,0402:03,25
2.LEYLeythe (p5)[3]01:55,09(2)04:04,89(3)05:58,68(2)08:01,70(2)
  Karolien Florijn02:09,8001:53,7902:03,02
3.NJONjord 2 (SB)[2]02:00,49(5)04:11,79(5)06:12,74(4)08:12,30(3)
  Mieke Wilms02:11,3002:00,9501:59,56
4.ORCOrca 2[5]01:58,18(3)03:56,07(2)06:10,23(3)08:13,44(4)
  Margriet Lantink01:57,8902:14,1602:03,21
5.SKOSkøll 2[6]02:00,02(4)04:07,82(4)06:24,03(5)08:34,10(5)
  Ashley Rijst02:07,8002:16,2102:10,07
6.NERNereus 2[1]02:05,10(6)04:19,39(6)06:33,18(6)08:49,67(6)
  Fréderique de Vlam02:14,2902:13,7902:16,49

za 08:08 : kwart-finale 3

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 1 (p2)[3]05:38,39(2)07:40,93(2)06:05,15(2)08:07,62(1)
  Sophie Souwer02:02,5423:58:25,7802:02,47
2.ORCOrca 1 (p8)[4]05:37,28(1)07:38,50(1)05:59,88(1)08:14,05(2)
  Rosa Bas02:01,2223:58:22,6202:14,17
3.NERNereus 1[2]05:39,90(4)07:45,95(4)06:07,19(3)08:18,51(3)
  Olivia van Rooijen02:06,0523:58:22,7602:11,32
4.WILWillem III (SB)[1]05:40,90(5)07:50,72(5)06:10,97(4)08:21,49(4)
  Naomi Visser02:09,8223:58:21,7502:10,52
5.SKOSkøll 3 (SB)[5]05:39,26(3)07:43,88(3)06:18,93(5)08:26,87(5)
  Nika Vos02:04,6223:58:36,9502:07,94
6.ORCOrca 3[6]05:43,70(6)07:54,68(6)06:29,84(6)08:44,80(6)
  Carlijn Haringsma02:10,9823:58:36,8402:14,96

za 08:12 : kwart-finale 4

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus (p3)[4]------08:09,66(1)
  Roos de Jong
2.GYAGyas 2 (p7)[3]------08:13,61(2)
  Marloes Oldenburg
3.EUREuros (SB)[5]------08:21,00(3)
  Minke Holleboom
4.WILWillem III[2]------08:27,18(4)
  Janneke Van der Meulen
5.GYAGyas 3[1]------08:33,69(5)
  Eline Feitsma
6.SKOSkøll 1[6]------08:43,98(6)
  Lia Witteveen

za 14:29 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus (p3)[3]02:02,33(2)04:07,85(1)06:12,72(1)08:15,30(1)
  Roos de Jong02:05,5202:04,8702:02,58
2.LEYLeythe (p5)[2]02:02,68(3)04:08,94(2)06:13,47(2)08:16,79(2)
  Karolien Florijn02:06,2602:04,5302:03,32
3.NJONjord 1 (p4)[4]02:02,05(1)04:09,46(3)06:15,78(3)08:23,83(3)
  Nicole Beukers02:07,4102:06,3202:08,05
4.ORCOrca 1 (p8)[5]02:04,73(4)04:15,25(5)06:21,87(4)08:31,31(4)
  Rosa Bas02:10,5202:06,6202:09,44
5.NERNereus 1[1]02:07,29(6)04:14,06(4)06:24,51(5)08:36,81(5)
  Olivia van Rooijen02:06,7702:10,4502:12,30
6.GYAGyas 4[6]02:06,94(5)04:19,75(6)--08:43,39(6)
  Baukje Zaaijer02:12,81

za 14:34 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta (p1)[4]02:01,78(1)04:05,79(1)06:13,17(1)08:23,84(1)
  Lisa Scheenaard02:04,0102:07,3802:10,67
2.GYAGyas 1 (p2)[3]02:02,75(2)04:08,92(2)06:18,57(2)08:28,77(2)
  Sophie Souwer02:06,1702:09,6502:10,20
3.GYAGyas 2 (p7)[5]02:04,37(4)04:13,00(3)06:20,70(3)08:29,26(3)
  Marloes Oldenburg02:08,6302:07,7002:08,56
4.EUREuros (SB)[1]02:08,42(5)04:17,75(5)06:27,06(4)08:39,64(4)
  Minke Holleboom02:09,3302:09,3102:12,58
5.NERNereus 3 (SB)[2]02:04,02(3)04:14,27(4)06:27,27(5)08:45,30(5)
  Bente Paulis02:10,2502:13,0002:18,03
6.NJONjord 2 (SB)[6]02:09,19(6)04:22,57(6)06:39,99(6)08:58,47(6)
  Mieke Wilms02:13,3802:17,4202:18,48

zo 15:08 : C-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[2]01:53,61(2)03:54,74(1)05:55,23(1)07:58,97(1)
  Margriet Lantink02:01,1302:00,4902:03,74
2.SKOSkøll 3 (SB)[5]01:55,85(3)03:58,97(3)06:00,54(2)08:04,65(2)
  Nika Vos02:03,1202:01,5702:04,11
3.WILWillem III[4]01:53,27(1)03:57,20(2)06:03,47(3)08:07,74(3)
  Janneke Van der Meulen02:03,9302:06,2702:04,27
4.GYAGyas 3[6]01:59,05(5)04:01,06(4)06:06,16(4)08:09,04(4)
  Eline Feitsma02:02,0102:05,1002:02,88
5.WILWillem III (SB)[1]01:56,44(4)04:03,71(5)06:07,96(5)08:21,95(5)
  Naomi Visser02:07,2702:04,2502:13,99
6.AEGAegir (SB)[3]02:01,64(6)04:07,98(6)06:14,62(6)08:22,47(6)
  Ilse Kolkman02:06,3402:06,6402:07,85

zo 15:12 : B-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1 (p8)[2]01:53,78(2)03:53,09(1)05:54,64(1)07:53,57(1)
  Rosa Bas01:59,3102:01,5501:58,93
2.EUREuros (SB)[1]01:56,07(5)03:57,81(6)05:55,57(2)07:55,83(2)
  Minke Holleboom02:01,7401:57,7602:00,26
3.NERNereus 3 (SB)[3]01:53,15(1)03:53,73(2)05:55,57(2)07:58,91(3)
  Bente Paulis02:00,5802:01,8402:03,34
4.GYAGyas 4[6]01:54,97(3)03:56,10(5)05:59,40(4)08:02,79(4)
  Baukje Zaaijer02:01,1302:03,3002:03,39
5.NERNereus 1[4]01:55,21(4)03:55,86(4)06:00,41(5)08:04,73(5)
  Olivia van Rooijen02:00,6502:04,5502:04,32
6.NJONjord 2 (SB)[5]01:56,58(6)03:55,37(3)06:03,94(6)08:05,79(6)
  Mieke Wilms01:58,7902:08,5702:01,85

zo 15:16 : A-finale

8.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta (p1)[1]01:47,44(1)03:40,47(1)05:33,32(1)07:27,02(1)
  Lisa Scheenaard01:53,0301:52,8501:53,70
2.PROProteus (p3)[2]01:49,49(3)03:45,76(5)05:35,57(2)07:29,49(2)
  Roos de Jong01:56,2701:49,8101:53,92
3.LEYLeythe (p5)[4]01:48,62(2)03:42,83(2)05:37,88(3)07:32,73(3)
  Karolien Florijn01:54,2101:55,0501:54,85
4.NJONjord 1 (p4)[5]01:50,93(5)03:43,22(3)05:40,78(5)07:34,74(4)
  Nicole Beukers01:52,2901:57,5601:53,96
5.GYAGyas 1 (p2)[3]01:49,95(4)03:44,25(4)05:39,92(4)07:42,09(5)
  Sophie Souwer01:54,3001:55,6702:02,17
6.GYAGyas 2 (p7)[6]01:51,39(6)03:49,05(6)05:46,67(6)07:43,16(6)
  Marloes Oldenburg01:57,6601:57,6201:56,49

Acties

Terug