Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

013: LDE 1x

Lichte dames elite skiff
10 races

vr 18:08 : time-trial

5.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi (SB) (p1)------07:13,15(1)
  Marieke Keijser
2.NERNereus 6 (SB) (p4)------07:18,54(2)
  Martine Veldhuis
3.VIDVidar 2 (p3)------07:24,13(3)
  Amber Kraak
4.TRITriton 2 (SB)------07:28,35(4)
  Femke van de Vliet
5.NERNereus 5 (SB) (p8)------07:28,72(5)
  Marike Veldhuis
6.NERNereus 2 (SB) (p7)------07:29,66(6)
  Floor van Lieshout
7.TRITriton 3 (SB)------07:29,84(7)
  Anna Verkuil
8.LAGLaga (SB)------07:32,00(8)
  Lieke Michielsen
9.ORCOrca (SB) (p6)------07:32,75(9)
  Tosca Kettler
10.PROProteus (SB)------07:33,89(10)
  Anouk van Leeuwen
11.GYAGyas (SB) (p5)------07:34,18(11)
  Iris Hochstenbach
12.VIDVidar 1------07:34,98(12)
  Pam Scheer
13.ASOAsopos------07:37,53(13)
  Mirjam Box
14.ARGArgo------07:40,28(14)
  Arlette de Vegt
15.NERNereus 4 (SB)------07:40,78(15)
  Ilse Feenstra
16.ASOAsopos (SB)------07:42,75(16)
  Iris van Teylingen
17.DDSDDS------07:45,01(17)
  Silke Tas
18.TRITriton 1------07:45,45(18)
  Linda van den Goor
19.NERNereus 1------07:47,03(19)
  Ilse Paulis
20.RICRIC------07:52,32(20)
  Anne van Geemen
21.NERNereus 2------08:05,07(21)
  Minke Blankert

za 09:00 : kwart-finale 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi (SB) (p1)[4]02:06,47(1)04:21,02(1)06:39,81(1)09:00,79(1)
  Marieke Keijser02:14,5502:18,7902:20,98
2.LAGLaga (SB)[3]02:07,32(2)04:27,43(2)06:51,71(2)09:09,71(2)
  Lieke Michielsen02:20,1102:24,2802:18,00
3.ORCOrca (SB) (p6)[5]02:10,06(3)04:30,77(3)06:52,50(3)09:14,10(3)
  Tosca Kettler02:20,7102:21,7302:21,60
4.ASOAsopos (SB)[2]02:10,93(4)04:35,41(4)07:03,16(4)09:20,53(4)
  Iris van Teylingen02:24,4802:27,7502:17,37
5.DDSDDS[6]02:15,99(5)04:39,91(5)07:03,63(5)09:22,20(5)
  Silke Tas02:23,9202:23,7202:18,57

za 09:04 : kwart-finale 2

5.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 6 (SB) (p4)[4]02:08,28(1)04:25,17(1)06:43,15(1)09:01,09(1)
  Martine Veldhuis02:16,8902:17,9802:17,94
2.TRITriton 3 (SB)[3]02:09,36(2)04:27,33(2)06:47,81(2)09:06,31(2)
  Anna Verkuil02:17,9702:20,4802:18,50
3.PROProteus (SB)[5]02:10,20(3)04:29,60(3)06:49,29(3)09:08,62(3)
  Anouk van Leeuwen02:19,4002:19,6902:19,33
4.NERNereus 4 (SB)[2]02:13,20(4)04:33,63(4)06:55,66(4)09:13,39(4)
  Ilse Feenstra02:20,4302:22,0302:17,73
5.TRITriton 1[6]02:14,53(5)04:36,84(5)06:59,33(5)09:18,89(5)
  Linda van den Goor02:22,3102:22,4902:19,56

za 09:08 : kwart-finale 3

5.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[2]02:10,62(3)04:26,35(2)06:43,87(1)08:55,93(1)
  Ilse Paulis02:15,7302:17,5202:12,06
2.VIDVidar 2 (p3)[4]02:10,05(2)04:24,91(1)06:44,19(2)08:57,02(2)
  Amber Kraak02:14,8602:19,2802:12,83
3.GYAGyas (SB) (p5)[3]02:09,53(1)04:28,47(3)06:48,78(3)09:04,81(3)
  Iris Hochstenbach02:18,9402:20,3102:16,03
4.NERNereus 2 (SB) (p7)[5]02:11,20(4)04:31,78(4)06:52,36(4)09:09,58(4)
  Floor van Lieshout02:20,5802:20,5802:17,22

za 09:12 : kwart-finale 4

5.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 2 (SB)[4]02:12,64(2)04:34,71(2)06:56,58(2)09:13,79(1)
  Femke van de Vliet02:22,0702:21,8702:17,21
2.NERNereus 5 (SB) (p8)[3]02:10,67(1)04:33,32(1)06:56,06(1)09:14,65(2)
  Marike Veldhuis02:22,6502:22,7402:18,59
3.VIDVidar 1[5]02:13,58(4)04:37,39(3)06:59,54(3)09:15,63(3)
  Pam Scheer02:23,8102:22,1502:16,09
4.ASOAsopos[2]02:13,00(3)04:39,30(4)07:02,85(4)09:16,00(4)
  Mirjam Box02:26,3002:23,5502:13,15
5.RICRIC[6]02:17,70(5)04:46,85(5)07:15,26(5)09:38,27(5)
  Anne van Geemen02:29,1502:28,4102:23,01
6.NERNereus 2[1]02:21,68(6)05:01,62(6)07:36,75(6)10:06,56(6)
  Minke Blankert02:39,9402:35,1302:29,81

za 15:09 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi (SB) (p1)[4]02:05,21(1)04:11,70(1)06:18,03(1)08:26,87(1)
  Marieke Keijser02:06,4902:06,3302:08,84
2.NERNereus 1[3]02:10,29(5)04:21,40(2)06:31,89(2)08:40,53(2)
  Ilse Paulis02:11,1102:10,4902:08,64
3.TRITriton 3 (SB)[5]02:09,65(4)04:23,26(5)06:34,90(4)08:44,94(3)
  Anna Verkuil02:13,6102:11,6402:10,04
4.ORCOrca (SB) (p6)[1]02:07,87(2)04:22,21(3)06:34,51(3)08:45,01(4)
  Tosca Kettler02:14,3402:12,3002:10,50
5.NERNereus 5 (SB) (p8)[2]02:08,17(3)04:22,50(4)06:39,43(5)08:53,96(5)
  Marike Veldhuis02:14,3302:16,9302:14,53
6.VIDVidar 1[6]02:12,09(6)04:27,16(6)06:44,12(6)09:01,45(6)
  Pam Scheer02:15,0702:16,9602:17,33

za 15:14 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 6 (SB) (p4)[3]02:03,83(1)04:14,19(1)06:23,09(1)08:36,47(1)
  Martine Veldhuis02:10,3602:08,9002:13,38
2.VIDVidar 2 (p3)[5]02:07,91(2)04:19,75(2)06:29,32(2)08:42,89(2)
  Amber Kraak02:11,8402:09,5702:13,57
3.TRITriton 2 (SB)[4]02:09,05(3)04:21,26(3)06:34,08(3)08:46,95(3)
  Femke van de Vliet02:12,2102:12,8202:12,87
4.GYAGyas (SB) (p5)[1]02:10,18(4)04:26,86(4)06:37,96(4)08:49,10(4)
  Iris Hochstenbach02:16,6802:11,1002:11,14
5.LAGLaga (SB)[2]02:11,72(6)04:28,47(6)06:42,81(5)08:58,62(5)
  Lieke Michielsen02:16,7502:14,3402:15,81
6.PROProteus (SB)[6]02:11,11(5)04:27,78(5)06:43,82(6)09:02,01(6)
  Anouk van Leeuwen02:16,6702:16,0402:18,19

zo 14:52 : C-finale

9.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 2 (SB) (p7)[2]01:56,40(1)03:58,39(1)06:01,47(1)08:04,19(1)
  Floor van Lieshout02:01,9902:03,0802:02,72
2.ASOAsopos[1]01:58,49(3)04:01,65(2)06:06,56(2)08:07,56(2)
  Mirjam Box02:03,1602:04,9102:01,00
3.NERNereus 4 (SB)[3]02:00,46(4)04:06,93(5)06:11,63(3)08:13,90(3)
  Ilse Feenstra02:06,4702:04,7002:02,27
4.ASOAsopos (SB)[4]01:58,10(2)04:03,81(3)06:14,47(4)08:18,06(4)
  Iris van Teylingen02:05,7102:10,6602:03,59
5.TRITriton 1[6]02:01,32(5)04:06,51(4)06:15,51(5)08:23,95(5)
  Linda van den Goor02:05,1902:09,0002:08,44
6.DDSDDS[5]02:04,84(6)04:11,55(6)06:21,23(6)08:25,55(6)
  Silke Tas02:06,7102:09,6802:04,32

zo 14:56 : B-finale

9.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas (SB) (p5)[2]01:57,96(3)03:59,98(1)06:02,37(1)08:02,88(1)
  Iris Hochstenbach02:02,0202:02,3902:00,51
2.NERNereus 5 (SB) (p8)[3]01:57,63(2)04:00,42(2)06:05,34(2)08:06,78(2)
  Marike Veldhuis02:02,7902:04,9202:01,44
3.ORCOrca (SB) (p6)[1]01:58,80(5)04:02,13(5)06:07,25(3)08:07,00(3)
  Tosca Kettler02:03,3302:05,1201:59,75
4.PROProteus (SB)[5]01:58,31(4)04:01,73(4)06:09,80(4)08:11,24(4)
  Anouk van Leeuwen02:03,4202:08,0702:01,44
5.VIDVidar 1[6]01:59,10(6)04:02,50(6)06:10,19(5)08:13,54(5)
  Pam Scheer02:03,4002:07,6902:03,35
6.LAGLaga (SB)[4]01:57,31(1)04:01,01(3)06:10,19(5)08:19,97(6)
  Lieke Michielsen02:03,7002:09,1802:09,78

zo 15:00 : A-finale

9.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi (SB) (p1)[1]01:51,60(1)03:47,30(1)05:41,55(1)07:38,07(1)
  Marieke Keijser01:55,7001:54,2501:56,52
2.NERNereus 6 (SB) (p4)[2]01:52,52(2)03:52,11(2)05:48,14(2)07:45,92(2)
  Martine Veldhuis01:59,5901:56,0301:57,78
3.NERNereus 1[3]01:55,61(3)03:55,63(3)05:53,43(3)07:51,22(3)
  Ilse Paulis02:00,0201:57,8001:57,79
4.VIDVidar 2 (p3)[4]01:57,01(5)03:57,05(4)05:55,63(4)07:52,57(4)
  Amber Kraak02:00,0401:58,5801:56,94
5.TRITriton 2 (SB)[6]01:57,35(6)03:58,79(6)05:57,16(5)07:57,80(5)
  Femke van de Vliet02:01,4401:58,3702:00,64
6.TRITriton 3 (SB)[5]01:56,06(4)03:58,53(5)06:00,99(6)08:06,74(6)
  Anna Verkuil02:02,4702:02,4602:05,75

Acties

Terug