Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

016: J18 1x

Jongens achttien skiff
13 races

vr 20:04 : time-trial

3.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.BASBasler------06:50,02(1)
  Siemen Veenstra
2.SPASpaarne 3 (P14)------06:56,76(2)
  Wietse Morreau
3.WILWillem III 1 (P1)------06:58,64(3)
  Ies Wiersma
4.RICRIC 1 (P9)------06:59,21(4)
  Raymond Huisman
5.SPASpaarne 1 (P4)------07:01,78(5)
  Gijs Schwarz
6.WILWillem III 2 (P11)------07:01,91(6)
  David van Velden
7.TORTOR (P23)------07:02,35(7)
  Sjoerd van Loon
8.AMSAmstel 1 (P18)------07:03,77(8)
  Abel Westland
9.ROORoosendaalse------07:04,21(9)
  Lars Kreiter
9.VIKViking 2 (P10)------07:04,21(9)
  Eli Brouwer
11.SPASpaarne 2 (P3)------07:04,63(11)
  Joost Schwarz
12.NEPNeptunus (P6)------07:05,22(12)
  Jan Huib Veninga
13.VIKViking 1 (P2)------07:08,52(13)
  Jelmer Bennema
14.WILWillem III 5 (P25)------07:08,67(14)
  David Verboom
15.WILWillem III 3 (P5)------07:08,80(15)
  Willem Stoop
16.NAUNautilus 1------07:08,83(16)
  Arend van Gog
17.MAAMaas 2------07:09,35(17)
  Luc Willemsen
18.LEYLeythe 1 (P13)------07:10,08(18)
  Jasper Joordens
19.WILWillem III 10------07:10,80(19)
  Arno Mulder
20.ARCARC 1------07:10,92(20)
  Pim Kloet
21.WILWillem III 4 (P16)------07:11,14(21)
  Olivier de Boer
22.WILWillem III 6 (P19)------07:11,17(22)
  Sjoerd Scheper
23.RICRIC 2------07:12,04(23)
  Paolo Pantano
24.MAAMaas 1------07:13,30(24)
  Jip Uiters
25.WILWillem III 8 (P24)------07:14,27(25)
  Timo van Helvoort
26.AMSAmstel 2 (P12)------07:14,35(26)
  Rense Doornink
27.SPASpaarne 4------07:14,61(27)
  Thomas Bierman
28.EEMEem 1------07:14,70(28)
  David Laseur
29.HOOHoop 1 (P22)------07:14,85(29)
  Lancelot Bloemen
30.TROTromp 3------07:15,91(30)
  Reimar van der Meulen
31.LEYLeythe 2------07:15,93(31)
  Jaap Noordman
32.WILWillem III 7------07:17,26(32)
  Thomas de Hertog
33.DDSDDS 1 (P26)------07:17,71(33)
  Joost Magermans
34.HEMHemus 1------07:18,08(34)
  Stijn Meijssen
35.HERHertog 1 (P8)------07:18,68(35)
  Julius van Hulst
36.EEMEem 2 (P17)------07:18,72(36)
  Bas In 't Velt
37.LAALaak (P7)------07:19,25(37)
  Hendrik Visscher
38.HOOHoop 2------07:19,48(38)
  Marijn Kox
39.TROTromp 1------07:19,61(39)
  Douwe Rigters
40.NAANaarden (P15)------07:20,51(40)
  Thyme Koudijs
41.JASJason 1------07:21,09(41)
  Robert Pluymert
42.HEMHemus 3------07:22,06(42)
  Mees Buiskool
43.HERHertog 2------07:22,60(43)
  Teun Timmermans
44.DDSDDS 3------07:22,97(44)
  Willem Ooink
45.WILWillem III 9 (P20)------07:23,60(45)
  Cas Simons
46.HEMHemus 2------07:25,25(46)
  Pelle Verhoeff
47.TROTromp 2------07:25,49(47)
  Jack Mulder
48.HOOHoop 3------07:26,37(48)
  Wolf Gautier
49.MWCMaastrichtsche 2------07:30,06(49)
  Elias Stoffers
50.PAMPampus 2------07:30,17(50)
  Wart Stor
51.NAUNautilus 2------07:31,16(51)
  Martijn van den Berg
52.PAMPampus 1------07:32,92(52)
  Mart Turksema
53.PONPontos------07:33,94(53)
  Christof Woldendorp
54.ARCARC 2------07:34,24(54)
  Thijs Mulder
55.RICRIC 3 (P21)------07:36,93(55)
  Aldo Pantano
56.AMYAmycus------07:37,45(56)
  Merijn van der Worp
57.TROTromp 4------07:40,79(57)
  Dirk-Jan van Ommeren
58.DDSDDS 2------07:49,00(58)
  Quintus Dingeldein
59.MWCMaastrichtsche 1------07:56,88(59)
  Max Wijnand
60.JASJason 2------08:01,48(60)
  Pieter van Diemen
61.JASJason 3------08:04,54(61)
  Said Orafa

za 11:15 : kwart-finale 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.BASBasler[3]01:53,90(1)03:58,65(1)06:09,47(1)08:19,26(1)
  Siemen Veenstra02:04,7502:10,8202:09,79
2.AMSAmstel 1 (P18)[4]01:57,70(2)04:04,33(2)06:13,83(2)08:22,48(2)
  Abel Westland02:06,6302:09,5002:08,65
3.NAUNautilus 1[5]02:00,45(5)04:08,27(3)06:19,70(3)08:26,88(3)
  Arend van Gog02:07,8202:11,4302:07,18
4.MAAMaas 1[6]01:59,57(3)04:09,88(5)06:21,75(5)08:27,79(4)
  Jip Uiters02:10,3102:11,8702:06,04
5.MAAMaas 2[1]02:01,09(6)04:09,73(4)06:20,06(4)08:29,33(5)
  Luc Willemsen02:08,6402:10,3302:09,27
6.ROORoosendaalse[2]02:00,00(4)04:16,70(6)06:44,74(6)09:14,43(6)
  Lars Kreiter02:16,7002:28,0402:29,69

za 11:19 : kwart-finale 2

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 3 (P14)[4]01:57,12(2)03:59,39(1)06:04,22(1)08:08,68(1)
  Wietse Morreau02:02,2702:04,8302:04,46
2.LEYLeythe 1 (P13)[6]01:56,82(1)04:03,48(2)06:12,62(2)08:16,74(2)
  Jasper Joordens02:06,6602:09,1402:04,12
3.VIKViking 2 (P10)[5]01:58,49(3)04:05,19(3)06:13,65(3)08:16,94(3)
  Eli Brouwer02:06,7002:08,4602:03,29
4.TORTOR (P23)[3]02:00,64(5)04:09,75(4)06:19,43(4)08:26,95(4)
  Sjoerd van Loon02:09,1102:09,6802:07,52
5.WILWillem III 3 (P5)[2]02:00,10(4)04:10,44(5)06:20,20(5)08:28,04(5)
  Willem Stoop02:10,3402:09,7602:07,84
6.RICRIC 2[1]02:01,48(6)04:11,64(6)06:21,00(6)08:29,82(6)
  Paolo Pantano02:10,1602:09,3602:08,82

za 11:23 : kwart-finale 3

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1 (P1)[4]01:58,87(2)04:02,04(1)06:08,27(1)08:13,61(1)
  Ies Wiersma02:03,1702:06,2302:05,34
2.SPASpaarne 2 (P3)[5]01:58,57(1)04:04,85(4)06:10,33(2)08:15,31(2)
  Joost Schwarz02:06,2802:05,4802:04,98
3.WILWillem III 6 (P19)[1]01:59,34(3)04:03,64(2)06:11,33(3)08:16,35(3)
  Sjoerd Scheper02:04,3002:07,6902:05,02
4.WILWillem III 2 (P11)[3]02:00,01(4)04:04,40(3)06:11,61(4)08:16,97(4)
  David van Velden02:04,3902:07,2102:05,36
5.WILWillem III 10[6]02:01,32(6)04:11,74(5)06:22,41(5)08:29,65(5)
  Arno Mulder02:10,4202:10,6702:07,24
6.WILWillem III 5 (P25)[2]02:00,48(5)04:12,46(6)06:31,44(6)08:54,99(6)
  David Verboom02:11,9802:18,9802:23,55

za 11:27 : kwart-finale 4

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 1 (P4)[3]01:56,11(1)04:05,63(4)06:14,66(4)08:17,95(1)
  Gijs Schwarz02:09,5202:09,0302:03,29
2.VIKViking 1 (P2)[2]01:59,39(5)04:06,90(5)06:13,97(3)08:20,38(2)
  Jelmer Bennema02:07,5102:07,0702:06,41
3.NEPNeptunus (P6)[5]01:57,41(3)04:05,28(3)06:13,50(2)08:20,81(3)
  Jan Huib Veninga02:07,8702:08,2202:07,31
4.RICRIC 1 (P9)[4]01:58,69(4)04:04,28(2)06:14,83(5)08:22,68(4)
  Raymond Huisman02:05,5902:10,5502:07,85
5.WILWillem III 4 (P16)[1]01:56,41(2)04:01,77(1)06:12,57(1)08:25,44(5)
  Olivier de Boer02:05,3602:10,8002:12,87
6.ARCARC 1[6]02:07,99(6)04:24,49(6)06:40,15(6)08:53,10(6)
  Pim Kloet02:16,5002:15,6602:12,95

za 16:39 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1 (P1)[4]01:52,47(2)03:48,43(2)05:49,29(2)07:50,42(1)
  Ies Wiersma01:55,9602:00,8602:01,13
2.BASBasler[3]01:51,56(1)03:46,93(1)05:49,09(1)07:58,70(2)
  Siemen Veenstra01:55,3702:02,1602:09,61
3.LEYLeythe 1 (P13)[5]01:54,94(3)03:53,54(3)05:58,88(3)08:00,92(3)
  Jasper Joordens01:58,6002:05,3402:02,04
4.VIKViking 1 (P2)[2]01:55,71(4)03:55,54(4)06:01,59(4)08:03,36(4)
  Jelmer Bennema01:59,8302:06,0502:01,77
5.NAUNautilus 1[1]01:56,86(6)03:57,90(6)06:02,86(5)08:06,86(5)
  Arend van Gog02:01,0402:04,9602:04,00
6.NEPNeptunus (P6)[6]01:55,99(5)03:56,73(5)06:04,53(6)08:10,40(6)
  Jan Huib Veninga02:00,7402:07,8002:05,87

za 16:44 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 3 (P14)[3]01:53,76(2)03:54,05(1)05:54,98(1)07:52,86(1)
  Wietse Morreau02:00,2902:00,9301:57,88
2.SPASpaarne 2 (P3)[2]01:56,45(6)03:55,61(2)05:58,37(3)07:56,92(2)
  Joost Schwarz01:59,1602:02,7601:58,55
3.SPASpaarne 1 (P4)[4]01:55,46(4)03:58,66(6)06:00,28(4)07:58,19(3)
  Gijs Schwarz02:03,2002:01,6201:57,91
4.WILWillem III 6 (P19)[1]01:54,07(3)03:56,88(3)05:58,07(2)08:00,09(4)
  Sjoerd Scheper02:02,8102:01,1902:02,02
5.VIKViking 2 (P10)[6]01:55,79(5)03:57,95(5)06:03,26(6)08:10,78(5)
  Eli Brouwer02:02,1602:05,3102:07,52
6.AMSAmstel 1 (P18)[5]01:52,36(1)03:57,44(4)06:03,09(5)08:12,97(6)
  Abel Westland02:05,0802:05,6502:09,88

zo 13:05 : F-finale

5.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HERHertog 1 (P8)[5]01:54,03(2)03:55,26(1)05:59,89(1)08:01,06(1)
  Julius van Hulst02:01,2302:04,6302:01,17
2.LEYLeythe 2[2]01:54,58(3)03:59,43(3)06:06,13(3)08:06,17(2)
  Jaap Noordman02:04,8502:06,7002:00,04
3.EEMEem 2 (P17)[6]01:56,09(4)04:00,21(4)06:07,64(4)08:12,16(3)
  Bas In 't Velt02:04,1202:07,4302:04,52
4.HEMHemus 1[4]01:53,06(1)03:57,68(2)06:05,72(2)08:12,36(4)
  Stijn Meijssen02:04,6202:08,0402:06,64
5.DDSDDS 1 (P26)[3]01:56,38(5)04:02,44(5)06:11,46(5)08:18,73(5)
  Joost Magermans02:06,0602:09,0202:07,27

zo 13:10 : E-finale

5.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EEMEem 1[4]01:52,48(2)03:54,12(2)05:57,89(2)07:54,89(1)
  David Laseur02:01,6402:03,7701:57,00
2.AMSAmstel 2 (P12)[2]01:50,47(1)03:51,57(1)05:55,08(1)07:58,55(2)
  Rense Doornink02:01,1002:03,5102:03,47
3.HOOHoop 1 (P22)[5]01:54,28(4)03:55,56(3)06:00,21(4)08:02,92(3)
  Lancelot Bloemen02:01,2802:04,6502:02,71
4.WILWillem III 8 (P24)[1]01:53,78(3)03:56,55(4)06:00,01(3)08:03,17(4)
  Timo van Helvoort02:02,7702:03,4602:03,16
5.TROTromp 3[6]01:56,98(6)03:59,86(5)06:04,67(5)08:08,02(5)
  Reimar van der Meulen02:02,8802:04,8102:03,35
6.SPASpaarne 4[3]01:55,17(5)04:00,37(6)06:09,84(6)08:19,15(6)
  Thomas Bierman02:05,2002:09,4702:09,31

zo 13:15 : D-finale

5.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 10[2]01:54,33(2)03:57,12(4)05:57,87(2)07:55,30(1)
  Arno Mulder02:02,7902:00,7501:57,43
2.ROORoosendaalse[4]01:54,79(3)03:57,51(5)06:00,60(5)07:59,61(2)
  Lars Kreiter02:02,7202:03,0901:59,01
3.RICRIC 2[5]01:53,44(1)03:55,74(1)05:59,29(3)08:00,57(3)
  Paolo Pantano02:02,3002:03,5502:01,28
4.ARCARC 1[6]01:58,82(5)03:56,20(2)05:57,62(1)08:00,75(4)
  Pim Kloet01:57,3802:01,4202:03,13
5.WILWillem III 5 (P25)[3]01:55,22(4)03:56,90(3)05:59,80(4)08:03,31(5)
  David Verboom02:01,6802:02,9002:03,51
6.MAAMaas 2[1]01:59,70(6)04:03,27(6)06:09,46(6)08:17,05(6)
  Luc Willemsen02:03,5702:06,1902:07,59

zo 16:52 : C-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.RICRIC 1 (P9)[1]01:45,92(3)03:36,49(2)05:28,97(2)07:16,37(1)
  Raymond Huisman01:50,5701:52,4801:47,40
2.WILWillem III 3 (P5)[6]01:44,64(1)03:34,18(1)05:26,35(1)07:17,78(2)
  Willem Stoop01:49,5401:52,1701:51,43
3.WILWillem III 2 (P11)[3]01:45,01(2)03:38,09(3)05:34,55(3)07:26,69(3)
  David van Velden01:53,0801:56,4601:52,14
4.WILWillem III 4 (P16)[5]01:46,98(5)03:39,74(4)05:36,59(4)07:29,17(4)
  Olivier de Boer01:52,7601:56,8501:52,58
5.TORTOR (P23)[2]01:46,73(4)03:40,80(5)05:37,29(5)07:30,27(5)
  Sjoerd van Loon01:54,0701:56,4901:52,98
6.MAAMaas 1[4]01:51,18(6)03:44,92(6)05:42,07(6)07:41,62(6)
  Jip Uiters01:53,7401:57,1501:59,55

zo 16:56 : B-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NEPNeptunus (P6)[6]01:48,32(3)03:41,19(1)05:33,16(1)07:22,44(1)
  Jan Huib Veninga01:52,8701:51,9701:49,28
2.VIKViking 1 (P2)[2]01:47,05(1)03:42,66(3)05:38,87(2)07:28,24(2)
  Jelmer Bennema01:55,6101:56,2101:49,37
3.VIKViking 2 (P10)[3]01:49,05(4)03:43,79(4)05:38,87(2)07:30,09(3)
  Eli Brouwer01:54,7401:55,0801:51,22
4.AMSAmstel 1 (P18)[5]01:50,13(5)03:46,45(5)05:42,61(4)07:36,39(4)
  Abel Westland01:56,3201:56,1601:53,78
5.NAUNautilus 1[4]01:52,26(6)03:49,87(6)05:53,85(5)07:56,87(5)
  Arend van Gog01:57,6102:03,9802:03,02

zo 17:00 : A-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1 (P1)[4]01:46,28(2)03:37,12(2)05:28,67(2)07:15,82(1)
  Ies Wiersma01:50,8401:51,5501:47,15
2.BASBasler[5]01:45,54(1)03:34,41(1)05:25,83(1)07:15,94(2)
  Siemen Veenstra01:48,8701:51,4201:50,11
3.SPASpaarne 3 (P14)[3]01:48,62(4)03:39,41(3)05:31,63(3)07:16,45(3)
  Wietse Morreau01:50,7901:52,2201:44,82
4.SPASpaarne 1 (P4)[1]01:46,82(3)03:41,16(4)05:38,63(5)07:29,87(4)
  Gijs Schwarz01:54,3401:57,4701:51,24
5.SPASpaarne 2 (P3)[2]--03:42,28(5)05:37,93(4)07:33,63(5)
  Joost Schwarz01:55,6501:55,70
6.LEYLeythe 1 (P13)[6]01:49,07(5)03:44,59(6)05:44,74(6)07:40,49(6)
  Jasper Joordens01:55,5202:00,1501:55,75

Acties

Terug