Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

017: J16 1x

Jongens zestien skiff
13 races

vr 19:43 : time-trial

4.0 m/s, 330° (NNW), 23% wind mee, 77% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 3 (P10)------07:11,56(1)
  Martijn Oortwijn
2.LEYLeythe 1 (P2)------07:14,27(2)
  Alexander Suyver
3.LEYLeythe 2 (P11)------07:14,39(3)
  Douwe Ruttenberg
4.HOOHoop------07:17,23(4)
  Melle Delfgaauw
5.WILWillem III 3 (P8)------07:17,45(5)
  Maarten Stork
6.WILWillem III 2 (P1)------07:18,31(6)
  Bouke Hoekstra
7.WILWillem III 4 (P9)------07:22,40(7)
  Hidde Lycklama
8.WILWillem III 1 (P5)------07:22,58(8)
  Jaap Worm
9.LEYLeythe 4 (P7)------07:22,69(9)
  Ruben Kouwenhoven
10.HUNHunze 1 (P3)------07:22,74(10)
  Jelle Bakker
11.NEPNeptunus (P13)------07:24,40(11)
  Maarten Veninga
12.WILWillem III 5 (P12)------07:24,73(12)
  Joost van Asperen
13.SPASpaarne 2------07:27,14(13)
  Robbe Mourits
14.MAAMaas 1------07:28,54(15)
  Diederick Stuijfzand
15.SPASpaarne 1------07:31,71(16)
  Tomba Morreau
16.ARCARC------07:32,30(17)
  Wouter Breedveld
17.HUNHunze 2------07:32,88(18)
  Lucas Keijzer
18.HEMHemus 3------07:33,75(19)
  Matthijs Boschhuizen
19.VIKViking 2------07:34,40(20)
  Rik Dijkman
20.RICRIC 1------07:38,24(21)
  Martijn Ronk
21.HEMHemus 1------07:38,71(22)
  Jens van Brakel
22.LEYLeythe 5 (P16)------07:39,20(23)
  Rinse van der Oord
23.VIKViking 5------07:42,27(24)
  Pepijn Reyn
24.JASJason (P18)------07:42,28(25)
  Nikolai van den Dungen
25.WILWillem III 7 (P14)------07:42,66(26)
  Jasper Simons
26.VIKViking 3------07:45,47(27)
  Pepijn Lerou
27.VIKViking 4------07:45,51(28)
  Wouter Vos
28.MAAMaas 2------07:47,37(29)
  Joost Reintjes
29.HUNHunze 3------07:49,84(30)
  Tijn Lubbert
30.HEMHemus 2 (P15)------07:49,87(31)
  Bart van Delden
31.WILWillem III 6 (P17)------07:51,16(32)
  Ole Kuppens
32.RICRIC 2------07:52,41(33)
  Enno van Lingen
33.VIKViking 6------07:55,07(34)
  Jelle Kessels
34.PAMPampus 2------07:56,98(35)
  Hugo Snelder
35.MAAMaas 3------07:59,41(36)
  Niels Reintjes
36.PAMPampus 1------08:00,85(37)
  Ruben Blokhuis
37.AMSAmstel------08:02,26(38)
  Merlijn Kools
38.HEMHemus 4------08:10,07(39)
  Sil Groothuis
39.VIKViking 7------08:29,96(40)
  Jos Bouhuis
40.VIKViking 1------07:27,37(14)
  Jorrit Oelderik

za 11:31 : kwart-finale 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 4 (P7)[2]02:01,68(3)04:14,71(3)06:27,28(2)08:32,34(1)
  Ruben Kouwenhoven02:13,0302:12,5702:05,06
2.HUNHunze 2[1]01:59,96(1)04:14,32(2)06:26,98(1)08:32,54(2)
  Lucas Keijzer02:14,3602:12,6602:05,56
3.WILWillem III 1 (P5)[4]02:02,27(4)04:15,98(4)06:29,82(4)08:34,38(3)
  Jaap Worm02:13,7102:13,8402:04,56
4.LEYLeythe 3 (P10)[3]02:01,24(2)04:14,04(1)06:27,71(3)08:36,10(4)
  Martijn Oortwijn02:12,8002:13,6702:08,39
5.ARCARC[5]02:05,42(5)04:27,89(5)06:47,99(5)09:04,27(5)
  Wouter Breedveld02:22,4702:20,1002:16,28
6.JASJason (P18)[6]02:12,25(6)04:41,87(6)07:08,03(6)09:26,72(6)
  Nikolai van den Dungen02:29,6202:26,1602:18,69

za 11:35 : kwart-finale 2

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 1 (P2)[3]02:03,46(2)04:12,49(2)06:25,88(1)08:40,57(1)
  Alexander Suyver02:09,0302:13,3902:14,69
2.HUNHunze 1 (P3)[2]02:00,09(1)04:11,33(1)06:29,84(2)08:46,49(2)
  Jelle Bakker02:11,2402:18,5102:16,65
3.WILWillem III 4 (P9)[4]02:07,30(3)04:21,93(3)06:38,48(3)08:53,18(3)
  Hidde Lycklama02:14,6302:16,5502:14,70
4.HEMHemus 3[1]02:11,03(4)04:32,34(4)06:54,30(4)09:11,15(4)
  Matthijs Boschhuizen02:21,3102:21,9602:16,85
5.SPASpaarne 1[5]02:14,25(5)04:36,79(5)06:57,19(5)09:12,95(5)
  Tomba Morreau02:22,5402:20,4002:15,76
6.VIKViking 5[6]02:16,70(6)04:37,25(6)07:01,01(6)09:21,38(6)
  Pepijn Reyn02:20,5502:23,7602:20,37

za 11:39 : kwart-finale 3

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 2 (P11)[4]02:02,18(1)04:17,41(1)06:33,30(1)08:44,84(1)
  Douwe Ruttenberg02:15,2302:15,8902:11,54
2.WILWillem III 2 (P1)[3]02:06,64(2)04:20,42(2)06:36,07(2)08:47,26(2)
  Bouke Hoekstra02:13,7802:15,6502:11,19
3.NEPNeptunus (P13)[5]02:08,46(3)04:23,25(3)06:39,84(3)08:49,28(3)
  Maarten Veninga02:14,7902:16,5902:09,44
4.VIKViking 2[6]02:12,54(5)04:30,92(5)06:51,94(5)09:03,16(4)
  Rik Dijkman02:18,3802:21,0202:11,22
5.LEYLeythe 5 (P16)[2]02:11,14(4)04:30,67(4)06:48,35(4)09:03,67(5)
  Rinse van der Oord02:19,5302:17,6802:15,32

za 11:43 : kwart-finale 4

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop[4]02:05,07(1)04:17,26(1)06:30,13(1)08:42,34(1)
  Melle Delfgaauw02:12,1902:12,8702:12,21
2.WILWillem III 3 (P8)[3]02:06,80(2)04:18,79(2)06:31,26(2)08:46,51(2)
  Maarten Stork02:11,9902:12,4702:15,25
3.SPASpaarne 2[2]02:10,89(4)04:23,54(3)06:37,06(3)08:50,27(3)
  Robbe Mourits02:12,6502:13,5202:13,21
4.WILWillem III 5 (P12)[5]02:12,78(6)04:28,11(4)06:40,71(4)08:52,40(4)
  Joost van Asperen02:15,3302:12,6002:11,69
5.HEMHemus 1[1]02:10,56(3)04:28,49(5)06:45,31(5)09:06,38(5)
  Jens van Brakel02:17,9302:16,8202:21,07
6.RICRIC 1[6]02:11,73(5)04:33,24(6)06:57,79(6)09:20,99(6)
  Martijn Ronk02:21,5102:24,5502:23,20

za 16:49 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 1 (P3)[2]01:54,05(1)03:58,41(1)06:08,17(1)08:14,74(1)
  Jelle Bakker02:04,3602:09,7602:06,57
2.HOOHoop[4]01:57,93(2)04:04,89(2)06:14,64(2)08:17,83(2)
  Melle Delfgaauw02:06,9602:09,7502:03,19
3.LEYLeythe 4 (P7)[3]01:59,54(3)04:06,20(3)06:14,86(3)08:18,32(3)
  Ruben Kouwenhoven02:06,6602:08,6602:03,46
4.WILWillem III 1 (P5)[1]01:59,86(4)04:06,95(4)06:15,59(4)08:18,34(4)
  Jaap Worm02:07,0902:08,6402:02,75
5.WILWillem III 2 (P1)[5]02:00,42(5)04:07,78(5)06:20,92(5)08:28,50(5)
  Bouke Hoekstra02:07,3602:13,1402:07,58
6.NEPNeptunus (P13)[6]02:03,15(6)04:13,40(6)06:26,70(6)08:33,54(6)
  Maarten Veninga02:10,2502:13,3002:06,84

za 16:54 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 1 (P2)[3]01:59,24(1)04:10,36(2)06:18,84(1)08:22,57(1)
  Alexander Suyver02:11,1202:08,4802:03,73
2.WILWillem III 4 (P9)[6]02:02,78(5)04:11,94(3)06:22,33(3)08:24,22(2)
  Hidde Lycklama02:09,1602:10,3902:01,89
3.WILWillem III 3 (P8)[2]02:00,18(2)04:08,88(1)06:21,01(2)08:24,68(3)
  Maarten Stork02:08,7002:12,1302:03,67
4.LEYLeythe 2 (P11)[4]02:01,44(4)04:13,30(4)06:23,50(4)08:25,34(4)
  Douwe Ruttenberg02:11,8602:10,2002:01,84
5.HUNHunze 2[5]02:00,65(3)04:14,19(5)06:25,57(5)08:31,66(5)
  Lucas Keijzer02:13,5402:11,3802:06,09
6.SPASpaarne 2[1]02:05,12(6)04:16,56(6)06:27,45(6)08:32,42(6)
  Robbe Mourits02:11,4402:10,8902:04,97

zo 12:50 : F-finale

3.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PAMPampus 2[4]01:57,37(1)04:08,16(1)06:22,04(1)08:36,76(1)
  Hugo Snelder02:10,7902:13,8802:14,72
2.RICRIC 2[2]02:04,17(4)04:13,63(3)06:26,87(3)08:38,97(2)
  Enno van Lingen02:09,4602:13,2402:12,10
3.MAAMaas 3[5]02:07,23(5)04:16,23(5)06:29,99(4)08:40,05(3)
  Niels Reintjes02:09,0002:13,7602:10,06
4.WILWillem III 6 (P17)[1]01:59,22(2)04:09,11(2)06:22,92(2)08:41,62(4)
  Ole Kuppens02:09,8902:13,8102:18,70
5.VIKViking 6[3]02:03,46(3)04:14,72(4)06:31,81(5)08:45,70(5)
  Jelle Kessels02:11,2602:17,0902:13,89
6.PAMPampus 1[6]02:11,73(6)04:21,84(6)06:38,63(6)08:55,47(6)
  Ruben Blokhuis02:10,1102:16,7902:16,84

zo 12:55 : E-finale

3.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 7 (P14)[1]01:59,42(5)04:05,78(2)06:14,71(1)08:24,37(1)
  Jasper Simons02:06,3602:08,9302:09,66
2.HEMHemus 2 (P15)[6]01:56,92(2)04:06,13(3)06:17,66(2)08:28,98(2)
  Bart van Delden02:09,2102:11,5302:11,32
3.HUNHunze 3[5]01:58,83(4)04:07,00(4)06:18,94(3)08:34,16(3)
  Tijn Lubbert02:08,1702:11,9402:15,22
4.VIKViking 4[3]01:55,54(1)04:04,24(1)06:20,09(4)08:39,00(4)
  Wouter Vos02:08,7002:15,8502:18,91
5.VIKViking 3[2]01:57,43(3)04:08,52(6)06:22,79(5)08:44,84(5)
  Pepijn Lerou02:11,0902:14,2702:22,05
6.MAAMaas 2[4]02:03,15(6)04:07,43(5)06:37,72(6)09:26,91(6)
  Joost Reintjes02:04,2802:30,2902:49,19

zo 13:00 : D-finale

3.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas 1[6]01:55,13(1)04:00,21(1)06:11,10(1)08:18,79(1)
  Diederick Stuijfzand02:05,0802:10,8902:07,69
2.HEMHemus 1[1]01:57,86(2)04:06,87(2)06:20,48(2)08:30,61(2)
  Jens van Brakel02:09,0102:13,6102:10,13
3.RICRIC 1[4]02:02,34(5)04:14,62(4)06:30,04(4)08:36,54(3)
  Martijn Ronk02:12,2802:15,4202:06,50
4.VIKViking 5[5]01:59,21(3)04:10,85(3)06:27,29(3)08:36,59(4)
  Pepijn Reyn02:11,6402:16,4402:09,30
5.JASJason (P18)[3]02:02,12(4)04:15,19(5)06:31,19(5)08:39,57(5)
  Nikolai van den Dungen02:13,0702:16,0002:08,38

zo 16:36 : C-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 3 (P10)[2]01:47,60(1)03:44,78(1)05:44,94(1)07:44,03(1)
  Martijn Oortwijn01:57,1802:00,1601:59,09
2.ARCARC[5]01:49,77(2)03:46,80(2)05:47,00(2)07:45,25(2)
  Wouter Breedveld01:57,0302:00,2001:58,25
3.WILWillem III 5 (P12)[3]01:52,95(3)03:52,70(3)05:47,00(2)07:54,84(3)
  Joost van Asperen01:59,7501:54,3002:07,84
4.HEMHemus 3[4]01:55,83(5)03:55,76(4)05:47,00(2)07:57,39(4)
  Matthijs Boschhuizen01:59,9301:51,2402:10,39
5.LEYLeythe 5 (P16)[6]01:57,25(6)03:57,25(6)05:54,56(5)07:59,27(5)
  Rinse van der Oord02:00,0001:57,3102:04,71
6.VIKViking 2[1]01:54,00(4)03:57,02(5)05:59,84(6)08:01,47(6)
  Rik Dijkman02:03,0202:02,8202:01,63

zo 16:40 : B-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 2[4]01:48,11(1)03:45,01(1)05:42,17(1)07:36,22(1)
  Lucas Keijzer01:56,9001:57,1601:54,05
2.LEYLeythe 2 (P11)[1]01:48,48(2)03:46,10(2)05:45,45(2)07:40,62(2)
  Douwe Ruttenberg01:57,6201:59,3501:55,17
3.NEPNeptunus (P13)[5]01:49,87(4)03:47,37(3)05:45,45(2)07:42,05(3)
  Maarten Veninga01:57,5001:58,0801:56,60
4.WILWillem III 2 (P1)[3]01:50,91(5)03:47,67(4)05:45,45(2)07:42,19(4)
  Bouke Hoekstra01:56,7601:57,7801:56,74
5.SPASpaarne 2[6]01:54,25(6)03:52,87(6)05:51,39(6)07:47,64(5)
  Robbe Mourits01:58,6201:58,5201:56,25
6.WILWillem III 1 (P5)[2]01:49,65(3)03:48,31(5)05:47,17(5)07:48,99(6)
  Jaap Worm01:58,6601:58,8602:01,82

zo 16:44 : A-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 1 (P3)[1]01:48,31(1)03:41,67(1)05:36,49(1)07:29,06(1)
  Jelle Bakker01:53,3601:54,8201:52,57
2.LEYLeythe 4 (P7)[6]01:49,09(2)03:44,31(2)05:40,34(2)07:32,66(2)
  Ruben Kouwenhoven01:55,2201:56,0301:52,32
3.LEYLeythe 1 (P2)[2]01:51,15(4)03:44,93(3)05:40,34(2)07:32,78(3)
  Alexander Suyver01:53,7801:55,4101:52,44
4.WILWillem III 4 (P9)[3]01:52,21(6)03:48,95(6)05:47,09(5)07:41,77(4)
  Hidde Lycklama01:56,7401:58,1401:54,68
5.WILWillem III 3 (P8)[5]01:51,57(5)03:47,31(4)05:45,70(4)07:41,98(5)
  Maarten Stork01:55,7401:58,3901:56,28
6.HOOHoop[4]01:50,33(3)03:48,19(5)05:47,86(6)07:49,32(6)
  Melle Delfgaauw01:57,8601:59,6702:01,46

Acties

Terug