Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

019: M18 1x

Meisjes achttien skiff
13 races

vr 17:48 : time-trial

4.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 4 (P1)------07:24,76(1)
  Fien van Westreenen
2.MAAMaas 2 (P9)------07:32,20(2)
  Pau Koster
3.LEYLeythe 1 (P2)------07:32,86(3)
  Isabel van Opzeeland
4.LAALaak (P11)------07:32,98(4)
  Benthe Boonstra
5.SALSalland (P5)------07:35,14(5)
  Femke Paulis
6.GOUGouda (P4)------07:36,05(6)
  Lisa Bruijnincx
7.LEYLeythe 2 (P8)------07:41,85(7)
  Jildou Wassenaar
8.TROTromp 1 (P12)------07:46,47(8)
  Susan Temming
9.WILWillem III 1 (P13)------07:46,49(9)
  Pleun Bon
10.TROTromp 2 (P10)------07:46,99(10)
  Elke Schokking
11.DDSDDS (P6)------07:47,04(11)
  Veronique van der Borg
12.MAAMaas 3 (P3)------07:49,27(12)
  Birgit Cornelissen
13.AMSAmstel 1------07:50,93(13)
  Kiene Remijn
14.MAAMaas 1 (P7)------07:51,17(14)
  Adine de Keijzer
15.WETWetterwille------07:52,15(15)
  Alyde Bles
16.TROTromp 4------07:53,40(16)
  Adinda Frisart
17.HUNHunze 1 (P15)------07:53,73(17)
  Hannah van der Sluijs
17.TROTromp 3------07:53,73(17)
  Mare Schulten
19.TROTromp 5------07:55,98(19)
  Marlies Buné
20.RICRIC 1 (P17)------07:56,86(20)
  Hannah Heideveld
21.WILWillem III 3------07:57,98(21)
  Charlotte Russel
22.ROORoosendaalse 2------08:01,08(22)
  Lieve Nijland
23.NAUNautilus 2------08:07,23(23)
  Fleur van Dijk
24.TROTromp 6------08:07,74(24)
  Anna Schapers
25.ALKAlkmaarsche 2------08:08,79(25)
  Femke Metz
26.AMSAmstel 3------08:09,73(26)
  Nan Prins
27.ROORoosendaalse 1------08:11,51(27)
  Janey van As
28.TROTromp 7 (P16)------08:11,98(28)
  Katinka Westra Hoekzema
29.AMSAmstel 2------08:12,27(29)
  Roos Luteijn
30.WILWillem III 5------08:12,98(30)
  Jet Zandbergen
31.SPASpaarne------08:13,85(31)
  Isabelle Haak
32.RICRIC 2------08:13,88(32)
  Janna Zwolle
33.NAUNautilus 1------08:15,11(33)
  Hanna van Essen
34.ALKAlkmaarsche 1------08:22,10(34)
  Emma Spaargaren
35.NAANaarden 1------08:24,80(35)
  Emma Schippers
36.HUNHunze 2------08:32,84(36)
  Maimoena Hulshof
37.DAVDaventria------09:01,38(37)
  Irene Fredriks

za 08:16 : kwart-finale 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 4 (P1)[3]02:03,41(1)04:12,61(1)--08:37,99(1)
  Fien van Westreenen02:09,20
2.TROTromp 1 (P12)[4]02:06,12(3)04:19,69(2)--08:47,04(2)
  Susan Temming02:13,57
3.WILWillem III 1 (P13)[2]02:05,22(2)04:20,11(3)--08:50,85(3)
  Pleun Bon02:14,89
4.HUNHunze 1 (P15)[1]02:07,05(4)04:23,52(4)--08:53,62(4)
  Hannah van der Sluijs02:16,47
5.TROTromp 4[5]02:11,78(5)04:26,69(5)--08:59,79(5)
  Adinda Frisart02:14,91
6.TROTromp 6[6]02:17,32(6)----09:29,10(6)
  Anna Schapers

za 08:20 : kwart-finale 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas 2 (P9)[3]02:02,07(1)04:16,05(1)--08:45,71(1)
  Pau Koster02:13,98
2.TROTromp 2 (P10)[2]02:06,63(2)04:23,02(3)--08:52,29(2)
  Elke Schokking02:16,39
3.LEYLeythe 2 (P8)[4]02:07,09(3)04:22,67(2)--08:52,57(3)
  Jildou Wassenaar02:15,58
4.TROTromp 3[1]02:11,30(5)04:26,63(4)--08:55,32(4)
  Mare Schulten02:15,33
5.WETWetterwille[5]02:08,51(4)04:27,49(5)--09:07,31(5)
  Alyde Bles02:18,98
6.NAUNautilus 2[6]02:16,14(6)04:37,09(6)--09:18,27(6)
  Fleur van Dijk02:20,95

za 08:24 : kwart-finale 3

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda (P4)[4]02:00,61(2)04:11,15(2)06:21,98(2)08:28,45(1)
  Lisa Bruijnincx02:10,5402:10,8302:06,47
2.LEYLeythe 1 (P2)[3]01:59,98(1)04:09,90(1)06:21,28(1)08:35,69(2)
  Isabel van Opzeeland02:09,9202:11,3802:14,41
3.DDSDDS (P6)[2]02:06,71(3)04:20,18(3)--08:45,03(3)
  Veronique van der Borg02:13,47
4.TROTromp 5[1]02:10,94(5)04:26,97(5)--08:55,02(4)
  Marlies Buné02:16,03
5.MAAMaas 1 (P7)[5]02:07,81(4)04:24,81(4)--09:08,39(5)
  Adine de Keijzer02:17,00
6.ROORoosendaalse 2[6]02:12,75(6)04:36,37(6)--09:19,00(6)
  Lieve Nijland02:23,62

za 08:28 : kwart-finale 4

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SALSalland (P5)[4]02:05,14(1)--02:46,43(1)08:42,78(1)
  Femke Paulis05:56,35
2.LAALaak (P11)[3]02:06,80(2)--02:55,59(2)08:50,15(2)
  Benthe Boonstra05:54,56
3.MAAMaas 3 (P3)[2]02:09,61(3)--02:59,47(3)09:00,27(3)
  Birgit Cornelissen06:00,80
4.AMSAmstel 1[5]02:12,60(5)--06:32,19(4)09:04,32(4)
  Kiene Remijn02:32,13
5.RICRIC 1 (P17)[1]02:12,02(4)--06:36,52(5)09:07,92(5)
  Hannah Heideveld02:31,40
6.WILWillem III 3[6]02:13,30(6)--06:44,18(6)09:22,52(6)
  Charlotte Russel02:38,34

za 14:39 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda (P4)[4]02:07,95(2)04:22,72(2)06:36,08(1)08:46,06(1)
  Lisa Bruijnincx02:14,7702:13,3602:09,98
2.WILWillem III 4 (P1)[3]02:06,67(1)04:22,11(1)06:40,73(2)08:58,71(2)
  Fien van Westreenen02:15,4402:18,6202:17,98
3.LAALaak (P11)[5]02:10,71(3)04:29,97(3)06:49,03(3)09:05,81(3)
  Benthe Boonstra02:19,2602:19,0602:16,78
4.MAAMaas 3 (P3)[6]02:14,79(5)04:37,17(4)07:01,27(4)09:19,23(4)
  Birgit Cornelissen02:22,3802:24,1002:17,96
5.WILWillem III 1 (P13)[1]02:13,64(4)04:37,55(5)07:01,61(5)09:26,69(5)
  Pleun Bon02:23,9102:24,0602:25,08
6.TROTromp 2 (P10)[2]02:15,37(6)04:43,00(6)07:12,47(6)09:36,76(6)
  Elke Schokking02:27,6302:29,4702:24,29

za 14:44 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 1 (P2)[5]02:07,82(1)04:22,26(1)06:38,77(1)08:53,77(1)
  Isabel van Opzeeland02:14,4402:16,5102:15,00
2.SALSalland (P5)[3]02:11,21(3)04:27,34(2)06:44,21(2)08:57,03(2)
  Femke Paulis02:16,1302:16,8702:12,82
3.MAAMaas 2 (P9)[4]02:10,31(2)04:29,63(3)06:49,08(3)09:02,44(3)
  Pau Koster02:19,3202:19,4502:13,36
4.LEYLeythe 2 (P8)[6]02:13,99(4)04:32,49(4)06:52,75(4)09:05,12(4)
  Jildou Wassenaar02:18,5002:20,2602:12,37
5.TROTromp 1 (P12)[2]02:15,16(5)04:34,52(5)06:55,54(5)09:08,39(5)
  Susan Temming02:19,3602:21,0202:12,85
6.DDSDDS (P6)[1]02:16,32(6)04:36,56(6)06:59,00(6)09:12,98(6)
  Veronique van der Borg02:20,2402:22,4402:13,98

zo 10:00 : F-finale

4.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NAUNautilus 1[5]02:12,27(1)04:29,72(1)06:50,40(1)09:10,08(1)
  Hanna van Essen02:17,4502:20,6802:19,68
2.RICRIC 2[3]02:13,53(2)04:31,45(2)06:53,04(2)09:14,46(2)
  Janna Zwolle02:17,9202:21,5902:21,42
3.SPASpaarne[4]02:14,11(3)04:34,74(3)06:59,51(3)09:21,90(3)
  Isabelle Haak02:20,6302:24,7702:22,39
4.ALKAlkmaarsche 1[2]02:19,59(5)04:40,84(5)07:01,94(4)09:22,54(4)
  Emma Spaargaren02:21,2502:21,1002:20,60
5.NAANaarden 1[6]02:19,19(4)04:39,56(4)07:03,37(5)09:24,70(5)
  Emma Schippers02:20,3702:23,8102:21,33
6.HUNHunze 2[1]02:20,33(6)--07:24,59(6)09:58,79(6)
  Maimoena Hulshof02:34,20

zo 10:05 : E-finale

5.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 5[6]02:10,08(1)04:27,70(1)06:47,88(1)09:04,42(1)
  Jet Zandbergen02:17,6202:20,1802:16,54
2.AMSAmstel 2[2]02:16,00(4)04:34,88(4)06:54,15(2)09:07,56(2)
  Roos Luteijn02:18,8802:19,2702:13,41
3.ALKAlkmaarsche 2[4]02:14,46(3)04:33,89(3)06:54,52(3)09:10,46(3)
  Femke Metz02:19,4302:20,6302:15,94
4.ROORoosendaalse 1[3]02:16,65(5)04:36,28(5)06:56,57(4)09:11,89(4)
  Janey van As02:19,6302:20,2902:15,32
5.TROTromp 7 (P16)[5]02:13,63(2)04:33,47(2)06:58,79(5)09:13,21(5)
  Katinka Westra Hoekzema02:19,8402:25,3202:14,42

zo 10:10 : D-finale

5.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas 1 (P7)[4]02:07,45(1)04:19,25(1)06:35,30(1)08:50,40(1)
  Adine de Keijzer02:11,8002:16,0502:15,10
2.RICRIC 1 (P17)[3]02:08,91(2)04:25,68(4)06:41,32(3)08:52,32(2)
  Hannah Heideveld02:16,7702:15,6402:11,00
3.ROORoosendaalse 2[5]02:09,93(3)04:24,29(2)06:41,32(3)08:53,46(3)
  Lieve Nijland02:14,3602:17,0302:12,14
4.WILWillem III 3[6]02:10,47(4)04:24,57(3)06:40,03(2)08:54,04(4)
  Charlotte Russel02:14,1002:15,4602:14,01
5.NAUNautilus 2[2]02:12,40(5)04:26,73(5)06:41,71(5)09:00,03(5)
  Fleur van Dijk02:14,3302:14,9802:18,32
6.TROTromp 6[1]02:14,17(6)04:32,97(6)06:44,84(6)09:13,67(6)
  Anna Schapers02:18,8002:11,8702:28,83

zo 14:36 : C-finale

9.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 1 (P15)[2]02:03,40(2)04:14,59(2)06:25,31(2)08:32,94(1)
  Hannah van der Sluijs02:11,1902:10,7202:07,63
2.TROTromp 4[6]02:04,16(3)04:12,69(1)06:23,93(1)08:33,13(2)
  Adinda Frisart02:08,5302:11,2402:09,20
3.TROTromp 3[1]02:05,40(4)04:17,90(4)06:29,14(3)08:37,02(3)
  Mare Schulten02:12,5002:11,2402:07,88
4.TROTromp 5[3]02:08,75(5)04:21,88(5)06:32,16(5)08:40,06(4)
  Marlies Buné02:13,1302:10,2802:07,90
5.WETWetterwille[5]02:02,95(1)04:16,48(3)06:30,69(4)08:41,52(5)
  Alyde Bles02:13,5302:14,2102:10,83

zo 14:40 : B-finale

9.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 1 (P12)[4]02:01,59(1)04:09,90(2)06:20,01(2)08:22,88(1)
  Susan Temming02:08,3102:10,1102:02,87
2.LEYLeythe 2 (P8)[2]02:02,89(4)04:11,43(4)06:20,55(3)08:26,74(2)
  Jildou Wassenaar02:08,5402:09,1202:06,19
2.DDSDDS (P6)[5]02:07,22(6)04:11,81(5)06:19,65(1)08:26,74(2)
  Veronique van der Borg02:04,5902:07,8402:07,09
4.TROTromp 2 (P10)[6]02:02,43(3)04:10,95(3)06:20,85(4)08:27,91(4)
  Elke Schokking02:08,5202:09,9002:07,06
5.MAAMaas 3 (P3)[1]02:02,05(2)04:09,64(1)06:21,33(5)08:29,05(5)
  Birgit Cornelissen02:07,5902:11,6902:07,72
6.WILWillem III 1 (P13)[3]02:05,56(5)--06:24,34(6)08:37,48(6)
  Pleun Bon02:13,14

zo 14:44 : A-finale

9.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SALSalland (P5)[4]01:58,12(4)04:02,41(4)06:05,10(3)08:05,57(1)
  Femke Paulis02:04,2902:02,6902:00,47
2.GOUGouda (P4)[2]01:58,48(5)03:59,41(2)06:02,63(2)08:08,56(2)
  Lisa Bruijnincx02:00,9302:03,2202:05,93
3.WILWillem III 4 (P1)[3]01:56,27(2)03:57,02(1)06:00,47(1)08:10,24(3)
  Fien van Westreenen02:00,7502:03,4502:09,77
4.MAAMaas 2 (P9)[6]01:57,86(3)04:03,54(5)06:09,05(4)08:11,88(4)
  Pau Koster02:05,6802:05,5102:02,83
5.LAALaak (P11)[5]02:00,03(6)04:03,96(6)06:10,36(5)08:14,89(5)
  Benthe Boonstra02:03,9302:06,4002:04,53

Acties

Terug