Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

020: M16 1x

Meisjes zestien skiff
12 races

vr 17:30 : time-trial

4.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 1 (P1)------07:41,52(1)
  Hannah Otterloo
2.HOOHoop 1------07:53,81(2)
  Fréderique Pals
3.HUNHunze (P2)------08:03,50(3)
  Wouke Mollema
4.GOUGouda 2------08:03,98(4)
  Henriëtte Maitland
5.GOUGouda 1 (P5)------08:05,72(5)
  Annelotte Maitland
6.LEYLeythe 2------08:08,40(6)
  Silje Kouwenhoven
7.NAANaarden 2 (P10)------08:12,28(7)
  Linde Stoutjesdijk
8.NEPNeptunus------08:13,43(8)
  Eva Griep
9.HEMHemus------08:13,86(9)
  Floor Hurkmans
10.AMSAmstel 1 (P8)------08:15,14(10)
  Lauren de Hertog
11.MWCMaastrichtsche 1------08:15,69(11)
  Marij Höppener
12.MWCMaastrichtsche 2------08:16,01(12)
  Claire Fleming
13.AMSAmstel 2------08:17,37(13)
  Sarah Vreeken
14.AMSAmstel 3 (P9)------08:18,37(14)
  Anne Goorhuis
15.MAAMaas------08:19,57(15)
  Jana Akkerman
16.NAANaarden 3 (P6)------08:19,73(16)
  Lisa Schmoutziguer
17.NAANaarden 1 (P4)------08:19,97(17)
  Roos Lindenhovius
18.ARCARC------08:20,01(18)
  Nora Kaper
19.WETWetterwille------08:20,46(19)
  Vera Meijerhof
20.GOUGouda 3------08:20,79(20)
  Bente Ouderkerken
21.VIKViking 1------08:20,81(21)
  Loes Boddeke
22.TROTromp 1------08:20,88(22)
  Fleur van Olderen
23.HOOHoop 2------08:22,00(23)
  Gwendolyn Bloemen
24.RICRIC 3 (P7)------08:22,12(24)
  Cécile Bras
25.TROTromp 2------08:22,42(25)
  Melati Frisart
26.HOOHoop 3------08:28,17(26)
  Liza Lausberg
27.SPASpaarne------08:29,00(27)
  Pleun van der Leeuw
28.ALKAlkmaarsche 1------08:31,99(28)
  Liesbeth Udo
29.ALKAlkmaarsche 2------08:33,63(29)
  Demi Straathof
30.VIKViking 2------08:36,42(30)
  Jikke Lerou
31.RICRIC 2------08:41,85(31)
  Sarah Nordemann
32.HOOHoop 4------09:10,57(32)
  Olga Mommersteeg

za 08:32 : kwart-finale 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 1 (P1)[4]02:12,38(1)04:31,63(1)06:50,57(1)09:12,07(1)
  Hannah Otterloo02:19,2502:18,9402:21,50
2.RICRIC 3 (P7)[1]02:23,65(3)04:51,65(3)07:18,66(2)09:45,69(2)
  Cécile Bras02:28,0002:27,0102:27,03
3.NEPNeptunus[3]02:16,95(2)04:49,71(2)07:20,72(3)09:47,89(3)
  Eva Griep02:32,7602:31,0102:27,17
4.NAANaarden 1 (P4)[6]02:26,35(4)04:56,28(4)07:23,93(4)09:48,67(4)
  Roos Lindenhovius02:29,9302:27,6502:24,74
5.NAANaarden 3 (P6)[2]02:28,11(5)04:57,05(5)07:25,05(6)09:52,96(5)
  Lisa Schmoutziguer02:28,9402:28,0002:27,91
6.HEMHemus[5]02:28,62(6)04:57,68(6)07:24,47(5)09:53,06(6)
  Floor Hurkmans02:29,0602:26,7902:28,59

za 08:36 : kwart-finale 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop 1[4]02:19,58(1)04:40,50(1)07:06,79(1)09:29,92(1)
  Fréderique Pals02:20,9202:26,2902:23,13
2.HOOHoop 2[1]02:21,98(3)04:47,45(3)07:18,91(3)09:42,98(2)
  Gwendolyn Bloemen02:25,4702:31,4602:24,07
3.AMSAmstel 1 (P8)[5]02:20,66(2)04:46,75(2)07:18,62(2)09:46,38(3)
  Lauren de Hertog02:26,0902:31,8702:27,76
4.NAANaarden 2 (P10)[3]02:22,95(4)04:52,19(4)07:24,87(4)09:50,53(4)
  Linde Stoutjesdijk02:29,2402:32,6802:25,66
5.MAAMaas[2]02:27,19(6)04:54,91(5)07:27,32(5)09:54,79(5)
  Jana Akkerman02:27,7202:32,4102:27,47
6.ARCARC[6]02:24,99(5)04:56,73(6)07:33,08(6)10:03,65(6)
  Nora Kaper02:31,7402:36,3502:30,57

za 08:40 : kwart-finale 3

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 2[3]02:18,23(1)04:45,37(1)07:12,12(1)09:39,44(1)
  Silje Kouwenhoven02:27,1402:26,7502:27,32
2.HUNHunze (P2)[4]02:18,67(2)04:47,04(2)07:15,24(2)09:41,41(2)
  Wouke Mollema02:28,3702:28,2002:26,17
3.TROTromp 1[1]02:26,41(6)04:52,29(4)07:20,96(4)09:48,65(3)
  Fleur van Olderen02:25,8802:28,6702:27,69
4.AMSAmstel 3 (P9)[2]02:22,06(5)05:01,50(6)07:30,83(5)10:01,95(5)
  Anne Goorhuis02:39,4402:29,3302:31,12
5.WETWetterwille[6]02:21,13(4)04:57,84(5)07:32,46(6)10:04,35(6)
  Vera Meijerhof02:36,7102:34,6202:31,89
6.MWCMaastrichtsche 1[5]02:20,55(3)04:50,41(3)07:20,21(3)09:49,04(4)
  Marij Höppener02:29,8602:29,8002:28,83

za 08:44 : kwart-finale 4

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda 1 (P5)[3]02:21,50(1)04:44,66(1)07:09,37(1)09:29,70(1)
  Annelotte Maitland02:23,1602:24,7102:20,33
2.GOUGouda 2[4]--04:49,44(2)07:17,11(2)09:39,93(2)
  Henriëtte Maitland02:27,6702:22,82
3.MWCMaastrichtsche 2[5]02:23,97(2)04:50,09(3)07:19,97(3)09:43,94(3)
  Claire Fleming02:26,1202:29,8802:23,97
4.GOUGouda 3[6]02:26,01(5)04:54,45(4)07:27,52(4)09:53,46(4)
  Bente Ouderkerken02:28,4402:33,0702:25,94
5.AMSAmstel 2[2]02:24,23(3)04:54,86(5)--09:57,45(5)
  Sarah Vreeken02:30,63
6.VIKViking 1[1]02:25,37(4)04:57,76(6)07:31,37(5)10:08,90(6)
  Loes Boddeke02:32,3902:33,6102:37,53

za 14:49 : halve-finale 1

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 1 (P1)[4]02:12,40(1)04:32,40(1)06:51,82(1)09:08,68(1)
  Hannah Otterloo02:20,0002:19,4202:16,86
2.LEYLeythe 2[3]02:20,62(3)04:48,27(2)07:14,11(2)09:37,16(2)
  Silje Kouwenhoven02:27,6502:25,8402:23,05
3.GOUGouda 2[2]02:23,68(6)04:51,32(4)07:15,64(3)09:39,90(3)
  Henriëtte Maitland02:27,6402:24,3202:24,26
4.HOOHoop 2[5]02:22,96(5)04:55,11(6)07:24,87(5)09:46,60(4)
  Gwendolyn Bloemen02:32,1502:29,7602:21,73
5.NEPNeptunus[6]02:15,63(2)04:50,22(3)07:23,06(4)09:49,24(5)
  Eva Griep02:34,5902:32,8402:26,18
6.MWCMaastrichtsche 2[1]02:21,51(4)04:52,43(5)07:25,91(6)09:51,88(6)
  Claire Fleming02:30,9202:33,4802:25,97

za 14:54 : halve-finale 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop 1[3]02:21,19(2)04:41,11(1)07:02,41(1)09:22,43(1)
  Fréderique Pals02:19,9202:21,3002:20,02
2.GOUGouda 1 (P5)[4]02:22,73(3)04:43,21(2)07:05,46(2)09:23,91(2)
  Annelotte Maitland02:20,4802:22,2502:18,45
3.AMSAmstel 1 (P8)[6]02:21,00(1)04:47,40(3)07:18,43(4)09:43,78(3)
  Lauren de Hertog02:26,4002:31,0302:25,35
4.HUNHunze (P2)[2]02:23,20(4)04:48,97(4)07:17,75(3)09:44,39(4)
  Wouke Mollema02:25,7702:28,7802:26,64
5.TROTromp 1[1]02:26,14(5)04:55,67(5)07:30,17(5)10:06,79(5)
  Fleur van Olderen02:29,5302:34,5002:36,62
6.RICRIC 3 (P7)[5]02:29,17(6)05:07,67(6)07:50,93(6)10:34,84(6)
  Cécile Bras02:38,5002:43,2602:43,91

zo 09:50 : E-finale

4.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 2[3]02:14,31(1)04:32,75(1)06:56,73(1)09:23,36(1)
  Melati Frisart02:18,4402:23,9802:26,63
2.HOOHoop 3[4]02:15,27(2)04:40,55(2)07:07,28(2)09:31,09(2)
  Liza Lausberg02:25,2802:26,7302:23,81
3.VIKViking 2[6]02:20,33(4)04:46,63(5)07:10,94(3)09:33,64(3)
  Jikke Lerou02:26,3002:24,3102:22,70
4.SPASpaarne[2]02:18,30(3)04:45,34(3)07:14,33(5)09:38,72(4)
  Pleun van der Leeuw02:27,0402:28,9902:24,39
5.ALKAlkmaarsche 1[5]02:20,86(5)04:46,07(4)07:13,21(4)09:38,92(5)
  Liesbeth Udo02:25,2102:27,1402:25,71
6.ALKAlkmaarsche 2[1]02:22,88(6)04:55,07(6)07:20,82(6)09:48,96(6)
  Demi Straathof02:32,1902:25,7502:28,14

zo 09:55 : D-finale

4.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MWCMaastrichtsche 1[5]02:13,45(1)04:32,25(1)06:51,71(1)09:11,72(1)
  Marij Höppener02:18,8002:19,4602:20,01
2.ARCARC[6]02:15,90(3)04:34,52(2)06:55,38(2)09:16,23(2)
  Nora Kaper02:18,6202:20,8602:20,85
3.HEMHemus[2]02:22,53(5)04:44,24(5)07:06,18(3)09:26,84(3)
  Floor Hurkmans02:21,7102:21,9402:20,66
4.WETWetterwille[3]02:14,36(2)04:38,65(3)07:06,56(4)09:34,38(4)
  Vera Meijerhof02:24,2902:27,9102:27,82
5.VIKViking 1[1]02:22,97(6)04:47,46(6)07:13,25(6)09:35,42(5)
  Loes Boddeke02:24,4902:25,7902:22,17
6.AMSAmstel 2[4]02:18,79(4)04:42,14(4)07:10,67(5)09:39,90(6)
  Sarah Vreeken02:23,3502:28,5302:29,23

zo 14:20 : C-finale

9.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NAANaarden 2 (P10)[1]02:11,22(2)04:27,99(1)06:44,33(1)08:59,27(1)
  Linde Stoutjesdijk02:16,7702:16,3402:14,94
2.NAANaarden 3 (P6)[6]02:13,61(4)04:32,28(4)06:50,58(2)09:04,97(2)
  Lisa Schmoutziguer02:18,6702:18,3002:14,39
3.MAAMaas[5]02:15,00(6)04:32,42(5)06:51,22(4)09:07,17(3)
  Jana Akkerman02:17,4202:18,8002:15,95
4.NAANaarden 1 (P4)[2]02:10,97(1)04:29,89(2)06:50,91(3)09:09,35(4)
  Roos Lindenhovius02:18,9202:21,0202:18,44
5.AMSAmstel 3 (P9)[4]02:12,12(3)04:30,49(3)06:51,86(5)09:12,48(5)
  Anne Goorhuis02:18,3702:21,3702:20,62
6.GOUGouda 3[3]02:13,93(5)04:34,01(6)06:54,56(6)09:14,46(6)
  Bente Ouderkerken02:20,0802:20,5502:19,90

zo 14:24 : B-finale

9.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze (P2)[2]02:04,27(1)04:17,85(1)06:31,56(1)08:45,49(1)
  Wouke Mollema02:13,5802:13,7102:13,93
2.MWCMaastrichtsche 2[6]02:09,90(3)04:26,57(3)06:44,92(2)08:58,46(2)
  Claire Fleming02:16,6702:18,3502:13,54
3.NEPNeptunus[5]02:05,62(2)04:23,51(2)06:46,70(3)09:01,13(3)
  Eva Griep02:17,8902:23,1902:14,43
4.HOOHoop 2[3]02:11,33(5)04:30,96(5)06:52,04(5)09:05,61(4)
  Gwendolyn Bloemen02:19,6302:21,0802:13,57
5.TROTromp 1[4]02:10,85(4)04:30,44(4)06:50,77(4)09:08,39(5)
  Fleur van Olderen02:19,5902:20,3302:17,62

zo 14:28 : A-finale

9.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 1 (P1)[1]02:01,31(1)04:08,76(1)06:16,84(1)08:22,93(1)
  Hannah Otterloo02:07,4502:08,0802:06,09
2.HOOHoop 1[2]02:03,36(2)04:13,21(2)06:24,26(2)08:35,45(2)
  Fréderique Pals02:09,8502:11,0502:11,19
3.GOUGouda 1 (P5)[4]02:07,59(4)04:20,05(4)06:30,94(3)08:42,07(3)
  Annelotte Maitland02:12,4602:10,8902:11,13
4.GOUGouda 2[6]02:11,07(6)04:24,52(5)06:39,25(5)08:49,98(4)
  Henriëtte Maitland02:13,4502:14,7302:10,73
5.LEYLeythe 2[3]02:06,38(3)04:19,08(3)06:37,04(4)08:52,49(5)
  Silje Kouwenhoven02:12,7002:17,9602:15,45
6.AMSAmstel 1 (P8)[5]02:09,69(5)04:26,13(6)06:46,96(6)09:03,34(6)
  Lauren de Hertog02:16,4402:20,8302:16,38

Acties

Terug