Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

103: HDev 2x

Heren development dubbeltwee
4 races

za 12:07 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[4]01:51,49(1)03:46,79(1)05:42,63(1)07:39,01(1)
  Robert Tiemeijer01:55,3001:55,8401:56,38
2.ZWOZwolsche[2]01:53,98(2)03:52,94(2)05:50,71(2)07:47,69(2)
  Cristian van Eeden01:58,9601:57,7701:56,98
3.TRITriton[3]01:56,82(3)03:56,62(3)05:55,11(3)07:48,84(3)
  Wessel Boosman01:59,8001:58,4901:53,73
4.PHOPhocas 2[6]01:58,63(4)03:57,62(4)05:55,88(4)07:53,74(4)
  Wouter Bos01:58,9901:58,2601:57,86
5.ASOAsopos[5]02:04,36(5)04:09,09(5)06:15,50(5)08:19,36(5)
  Sean van Beek02:04,7302:06,4102:03,86

za 12:11 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[2]01:47,15(1)03:41,89(1)05:34,75(1)07:32,72(1)
  Maarten Klop01:54,7401:52,8601:57,97
2.LAGLaga[4]01:48,25(2)03:43,33(2)05:39,94(2)07:37,37(2)
  Edwin van der Maarel01:55,0801:56,6101:57,43
3.SKASkadi 2[3]01:52,60(3)03:49,60(3)05:48,76(3)07:48,72(3)
  Sven Dogger01:57,0001:59,1601:59,96
4.SAUSaurus[5]01:53,24(4)03:54,38(4)05:55,13(4)07:54,64(4)
  Camiel Coolen02:01,1402:00,7501:59,51
5.SKASkadi 1[6]01:54,62(5)03:55,91(5)06:00,14(5)08:02,81(5)
  Sebastiaan Pach02:01,2902:04,2302:02,67

za 17:19 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus[4]01:49,66(1)03:49,47(1)05:49,65(1)07:48,96(1)
  Camiel Coolen01:59,8102:00,1801:59,31
2.SKASkadi 1[5]01:51,50(2)03:51,12(2)05:52,37(2)07:50,79(2)
  Sebastiaan Pach01:59,6202:01,2501:58,42
3.ASOAsopos[2]01:58,81(3)04:00,99(3)05:58,67(3)07:56,74(3)
  Sean van Beek02:02,1801:57,6801:58,07

za 17:24 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[4]01:43,79(1)03:34,93(1)05:28,61(1)07:18,44(1)
  Robert Tiemeijer01:51,1401:53,6801:49,83
2.SKOSkøll[3]01:43,99(2)03:37,53(2)05:30,83(2)07:21,41(2)
  Maarten Klop01:53,5401:53,3001:50,58
3.TRITriton[1]01:49,91(5)03:42,77(4)05:33,19(3)07:25,84(3)
  Wessel Boosman01:52,8601:50,4201:52,65
4.LAGLaga[5]01:47,66(3)03:39,65(3)05:35,61(4)07:29,62(4)
  Edwin van der Maarel01:51,9901:55,9601:54,01
5.SKASkadi 2[6]01:49,66(4)03:43,29(5)05:37,78(5)07:34,04(5)
  Sven Dogger01:53,6301:54,4901:56,26
6.ZWOZwolsche[2]01:53,06(6)03:53,01(6)05:54,40(6)07:56,63(6)
  Cristian van Eeden01:59,9502:01,3902:02,23

Acties

Terug