Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

109: LHDev 4- (Dev)

Lichte heren development vier-zonder
5 races

za 13:09 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[4]01:37,92(1)03:23,74(1)05:12,21(1)07:04,38(1)
  Floris Hondmann01:45,8201:48,4701:52,17
2.ARGArgo[2]01:39,57(2)03:27,42(2)05:16,89(2)07:07,68(2)
  Leander Gall01:47,8501:49,4701:50,79
3.ASOAsopos[3]01:45,76(4)03:39,53(4)05:31,78(4)07:26,10(3)
  Victor Hakeboom01:53,7701:52,2501:54,32
4.SKOSkøll[5]01:42,22(3)03:35,56(3)05:30,87(3)07:27,86(4)
  Ewout Hardeman01:53,3401:55,3101:56,99

za 13:14 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 2[5]01:38,60(1)03:25,60(1)05:16,58(1)07:04,51(1)
  Sven Brinkman01:47,0001:50,9801:47,93
2.LAGLaga[2]01:43,44(3)03:30,64(2)05:20,53(2)07:08,61(2)
  Bas de Ruijter01:47,2001:49,8901:48,08
3.ORCOrca[3]01:42,79(2)03:34,17(3)05:29,12(3)07:21,60(3)
  Maarten Mein01:51,3801:54,9501:52,48
4.NJONjord 1[4]01:44,59(4)03:36,87(4)05:31,05(4)07:23,39(4)
  Diederik van Gent01:52,2801:54,1801:52,34

za 13:19 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[2]01:40,75(2)03:29,62(2)05:18,81(1)07:03,06(1)
  Calvin Terpstra01:48,8701:49,1901:44,25
2.NERNereus[3]01:42,14(3)03:30,97(3)05:21,82(3)07:05,97(2)
  Maciek Mika01:48,8301:50,8501:44,15
3.PROProteus 2[4]01:43,51(5)03:33,53(5)05:23,35(4)07:07,15(3)
  Tom van der Sande01:50,0201:49,8201:43,80
4.AEGAegir[5]01:39,02(1)03:27,64(1)05:20,62(2)07:16,31(4)
  Robert Kuyer01:48,6201:52,9801:55,69
5.TRITriton[6]01:42,60(4)03:32,40(4)05:26,94(5)07:21,75(5)
  Malte Stuhlmacher01:49,8001:54,5401:54,81

za 17:44 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[5]01:39,77(1)03:27,54(1)05:18,58(1)07:05,70(1)
  Robert Kuyer01:47,7701:51,0401:47,12
2.PROProteus 2[4]01:42,51(2)03:29,67(2)05:20,44(2)07:08,03(2)
  Tom van der Sande01:47,1601:50,7701:47,59
3.NJONjord 1[1]01:43,55(3)03:33,33(3)05:23,86(3)07:12,14(3)
  Diederik van Gent01:49,7801:50,5301:48,28
4.TRITriton[6]01:44,00(4)03:34,20(4)05:25,79(4)07:14,51(4)
  Malte Stuhlmacher01:50,2001:51,5901:48,72
5.ORCOrca[2]01:44,74(5)03:36,54(5)05:28,33(5)07:18,77(5)
  Maarten Mein01:51,8001:51,7901:50,44
6.ASOAsopos[3]01:52,81(6)03:40,33(6)05:35,85(6)07:29,15(6)
  Victor Hakeboom01:47,5201:55,5201:53,30

za 17:49 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 2[3]01:37,32(1)03:21,08(1)05:06,91(1)06:49,89(1)
  Sven Brinkman01:43,7601:45,8301:42,98
2.SKASkadi[4]01:38,09(2)03:25,06(3)05:11,44(3)06:53,04(2)
  Floris Hondmann01:46,9701:46,3801:41,60
3.ARGArgo[1]01:39,25(4)03:23,66(2)05:10,86(2)06:54,71(3)
  Leander Gall01:44,4101:47,2001:43,85
4.PROProteus 1[5]01:38,70(3)03:26,70(4)05:14,67(4)06:59,19(4)
  Calvin Terpstra01:48,0001:47,9701:44,52
5.NERNereus[2]01:40,90(5)03:29,71(6)05:17,00(5)07:01,19(5)
  Maciek Mika01:48,8101:47,2901:44,19
6.LAGLaga[6]01:42,27(6)03:28,48(5)05:17,20(6)07:01,45(6)
  Bas de Ruijter01:46,2101:48,7201:44,25

Acties

Terug