Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

108: LHDev 2x

Lichte heren development dubbeltwee
4 races

za 12:54 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus[6]01:56,84(5)03:54,83(1)05:51,20(1)07:44,87(1)
  Henry Harrison01:57,9901:56,3701:53,67
2.ASOAsopos[3]01:55,24(3)03:56,17(2)05:57,51(2)07:52,02(2)
  Jarno Hagelen02:00,9302:01,3401:54,51
3.TRITriton/Viking[1]01:54,25(1)03:57,14(3)05:58,98(3)07:54,20(3)
  Jacco Broeren02:02,8902:01,8401:55,22
4.ORCOrca[4]01:56,16(4)03:57,78(4)05:59,38(4)07:55,54(4)
  Pelle Laken02:01,6202:01,6001:56,16
5.NAANaarden[5]01:54,57(2)04:03,40(5)06:25,70(6)08:28,90(5)
  Daan van de Heisteeg02:08,8302:22,3002:03,20
6.SKASkadi[2]02:06,82(6)04:17,98(6)06:16,54(5)08:37,02(6)
  Pieter Verweij02:11,1601:58,5602:20,48

za 12:59 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[4]01:50,59(1)03:47,98(1)05:46,87(1)07:47,57(1)
  Casper Reinders01:57,3901:58,8902:00,70
2.NERNereus[2]01:54,80(2)03:54,27(2)05:53,33(2)07:52,13(2)
  Willem Buist01:59,4701:59,0601:58,80
3.THEThĂȘta[1]01:57,19(4)03:58,72(4)05:58,36(4)07:53,73(3)
  Ralph Bens02:01,5301:59,6401:55,37
4.GYAGyas[6]01:56,02(3)03:56,54(3)05:56,96(3)07:55,08(4)
  Jelco Hamstra02:00,5202:00,4201:58,12
5.OKEOkeanos[5]01:57,91(5)03:59,22(5)06:00,35(5)08:03,09(5)
  Jaap de Knegt02:01,3102:01,1302:02,74
6.SKASkadi/Laga[3]02:01,13(6)04:08,55(6)06:10,31(6)08:12,21(6)
  Camiel Schreuder02:07,4202:01,7602:01,90

za 18:04 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi/Laga[1]01:50,45(2)03:43,89(2)05:38,78(2)07:33,55(1)
  Camiel Schreuder01:53,4401:54,8901:54,77
2.OKEOkeanos[2]01:49,34(1)03:43,48(1)05:37,05(1)07:36,24(2)
  Jaap de Knegt01:54,1401:53,5701:59,19
3.GYAGyas[3]01:52,99(4)03:52,62(4)05:47,44(3)07:44,65(3)
  Jelco Hamstra01:59,6301:54,8201:57,21
4.ORCOrca[4]01:51,95(3)03:51,90(3)05:49,94(4)07:44,68(4)
  Pelle Laken01:59,9501:58,0401:54,74
5.SKASkadi[6]01:58,05(6)03:57,70(5)05:59,31(5)08:01,57(5)
  Pieter Verweij01:59,6502:01,6102:02,26
6.NAANaarden[5]01:56,76(5)04:00,86(6)06:07,19(6)08:14,82(6)
  Daan van de Heisteeg02:04,1002:06,3302:07,63

za 18:09 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[3]01:44,83(1)03:34,61(1)05:28,09(1)07:21,45(1)
  Casper Reinders01:49,7801:53,4801:53,36
2.NERNereus[5]01:48,75(2)03:40,25(2)05:35,58(2)07:29,12(2)
  Willem Buist01:51,5001:55,3301:53,54
3.THEThĂȘta[6]01:49,29(3)03:40,88(3)05:38,64(4)07:29,90(3)
  Ralph Bens01:51,5901:57,7601:51,26
4.TRITriton/Viking[1]01:49,85(4)03:42,81(4)05:36,83(3)07:31,69(4)
  Jacco Broeren01:52,9601:54,0201:54,86
5.ASOAsopos[2]01:51,51(5)03:45,18(5)05:39,50(5)07:32,35(5)
  Jarno Hagelen01:53,6701:54,3201:52,85
6.SAUSaurus[4]01:52,61(6)03:47,00(6)05:44,15(6)07:40,74(6)
  Henry Harrison01:54,3901:57,1501:56,59

Acties

Terug