Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

116: LDDev 2x

Lichte dames development dubbeltwee
6 races

za 12:34 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas/Saurus[2]02:02,46(2)04:08,32(1)06:19,51(1)08:31,91(1)
  Thamar Kroes02:05,8602:11,1902:12,40
2.TRITriton 2[5]02:02,00(1)04:09,87(2)06:24,97(2)08:37,16(2)
  Merel Kraak02:07,8702:15,1002:12,19
3.GYAGyas[3]02:06,80(4)04:14,43(3)06:28,03(3)08:40,75(3)
  Sanne van den Tol02:07,6302:13,6002:12,72
4.SAUSaurus[4]02:05,21(3)04:15,16(4)06:31,65(4)08:50,61(4)
  Anne-Aime Dabekaussen02:09,9502:16,4902:18,96

za 12:39 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 1[5]01:58,96(1)04:09,77(1)06:22,09(2)08:32,05(1)
  Inez den Hond02:10,8102:12,3202:09,96
2.EUREuros[2]02:00,25(2)04:09,96(2)06:21,88(1)08:35,11(2)
  Lisanne de Weert02:09,7102:11,9202:13,23
3.NERNereus[3]02:05,22(4)04:17,04(4)06:29,71(4)08:41,87(3)
  Eva van Hilten02:11,8202:12,6702:12,16
4.SKOSkøll[6]02:00,96(3)04:12,76(3)06:28,40(3)08:45,52(4)
  Adinda Pijpers02:11,8002:15,6402:17,12
5.DDSDDS 1[4]02:08,88(5)04:28,30(5)06:49,02(5)09:10,04(5)
  Teddy Damen02:19,4202:20,7202:21,02

za 12:44 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[6]02:07,22(2)04:18,85(1)06:33,16(1)08:39,75(1)
  Aurianne Puts02:11,6302:14,3102:06,59
2.AEGAegir/Gyas[5]02:05,89(1)04:20,03(2)06:35,48(2)08:45,22(2)
  Guyonne Schuch02:14,1402:15,4502:09,74
3.LAGLaga 2[2]02:09,07(3)04:22,49(3)06:43,14(3)08:55,97(3)
  Pauline Verkaik02:13,4202:20,6502:12,83
4.PHOPhocas 2[3]02:17,80(5)04:40,44(5)07:06,09(4)09:23,48(4)
  Eliza Heffels02:22,6402:25,6502:17,39
5.VIDVidar/Argo[4]02:16,13(4)04:39,96(4)07:08,10(5)09:30,39(5)
  Inge Poelman02:23,8302:28,1402:22,29

za 12:49 : voorwedstrijd 4

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[6]02:02,35(1)04:11,89(1)06:26,59(1)08:34,62(1)
  Giulia Rolloos02:09,5402:14,7002:08,03
2.LAGLaga 1[2]02:06,51(2)04:19,38(2)06:34,70(2)08:40,06(2)
  Annabel Oggel02:12,8702:15,3202:05,36
3.PHOPhocas 1[4]02:10,74(3)04:29,96(3)06:52,13(3)09:02,92(3)
  Sophie Tooten02:19,2202:22,1702:10,79
4.NJONjord[3]02:12,40(4)04:37,50(4)07:04,91(4)09:21,96(4)
  Mirte van Os02:25,1002:27,4102:17,05
5.DDSDDS 2[5]02:17,94(5)04:44,77(5)07:11,00(5)09:27,34(5)
  Vera de Jong02:26,8302:26,2302:16,34

za 17:54 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[1]02:00,54(1)04:03,42(1)06:06,69(1)08:09,13(1)
  Eva van Hilten02:02,8802:03,2702:02,44
2.GYAGyas[2]02:01,68(2)04:05,97(2)06:12,01(2)08:14,94(2)
  Sanne van den Tol02:04,2902:06,0402:02,93
3.LAGLaga 1[3]02:03,76(3)04:11,43(3)06:19,16(3)08:25,06(3)
  Annabel Oggel02:07,6702:07,7302:05,90
4.AEGAegir/Gyas[4]02:04,96(4)04:13,37(4)06:23,73(4)08:29,78(4)
  Guyonne Schuch02:08,4102:10,3602:06,05
5.LAGLaga 2[6]02:05,77(5)04:15,24(5)06:31,82(6)08:30,75(5)
  Pauline Verkaik02:09,4702:16,5801:58,93
6.PHOPhocas 1[5]02:06,18(6)04:19,04(6)06:23,90(5)08:38,94(6)
  Sophie Tooten02:12,8602:04,8602:15,04

za 17:59 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas/Saurus[3]01:59,40(5)04:04,51(5)06:08,77(2)08:07,82(1)
  Thamar Kroes02:05,1102:04,2601:59,05
2.EUREuros[6]01:58,42(2)04:01,50(1)06:06,67(1)08:09,69(2)
  Lisanne de Weert02:03,0802:05,1702:03,02
3.TRITriton 1[5]01:58,19(1)04:02,58(2)06:10,70(5)08:10,57(3)
  Inez den Hond02:04,3902:08,1201:59,87
4.TRITriton 2[1]01:58,93(3)04:08,69(6)06:09,50(3)08:12,63(4)
  Merel Kraak02:09,7602:00,8102:03,13
5.SKASkadi[2]01:59,20(4)04:04,09(4)06:09,83(4)08:14,31(5)
  Giulia Rolloos02:04,8902:05,7402:04,48
6.OKEOkeanos[4]02:02,96(6)04:03,66(3)06:18,54(6)08:24,86(6)
  Aurianne Puts02:00,7002:14,8802:06,32

Acties

Terug