Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

117: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
5 races

za 10:00 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[2]02:00,00(1)04:05,62(1)06:13,76(1)08:20,95(1)
  Fleur Willems02:05,6202:08,1402:07,19
2.ASOAsopos[6]02:04,65(3)--06:19,38(3)08:23,71(2)
  Renate Vos02:04,33
3.PHOPhocas/Laga[5]02:05,38(4)04:09,73(3)06:17,83(2)08:25,32(3)
  Ilse van Doorn02:04,3502:08,1002:07,49
4.SKASkadi[4]02:02,08(2)04:09,18(2)06:19,94(4)08:25,42(4)
  Rosita van den Puttelaar02:07,1002:10,7602:05,48
5.SKOSkøll[3]02:12,44(5)--06:24,03(5)08:30,86(5)
  Anna Vos02:06,83

za 10:05 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[4]01:52,55(1)03:56,68(1)06:03,95(1)08:08,29(1)
  Jenny Huizing02:04,1302:07,2702:04,34
2.AEGAegir[5]01:58,48(3)04:00,78(2)06:07,02(2)08:10,47(2)
  Rosa Brouwers02:02,3002:06,2402:03,45
3.GYAGyas[1]01:57,75(2)04:02,07(3)06:08,82(3)08:11,85(3)
  Frouke Tijsma02:04,3202:06,7502:03,03
4.LAGLaga[3]01:59,17(4)04:05,27(4)06:14,91(4)08:20,32(4)
  Sophie Mans02:06,1002:09,6402:05,41
5.THEThêta[2]----06:15,76(5)08:22,78(5)
  Els Vlooswijk02:07,02
6.TRITriton/Orca/Skadi[6]02:10,88(5)--06:40,99(6)08:52,28(6)
  Mouk Sinnema02:11,29

za 10:10 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[2]01:57,24(1)04:02,03(1)06:09,10(1)08:13,61(1)
  Tessa Reitsma02:04,7902:07,0702:04,51
2.SAUSaurus[1]01:59,52(2)04:07,88(3)06:12,40(2)08:18,29(2)
  Evy Paulussen02:08,3602:04,5202:05,89
3.TRITriton[4]02:00,14(3)04:04,32(2)06:12,60(3)08:19,55(3)
  Maaike Olivier02:04,1802:08,2802:06,95
4.NERNereus[6]02:00,83(4)04:09,17(4)06:16,36(4)08:19,85(4)
  Babette den Houting02:08,3402:07,1902:03,49
5.VIDVidar[5]02:02,09(5)04:11,13(5)06:17,08(5)08:23,44(5)
  Famke Paulussen02:09,0402:05,9502:06,36
6.EUREuros[3]02:05,14(6)--06:23,81(6)08:33,00(6)
  Brechje Hooglugt02:09,19

za 15:54 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[5]02:03,63(1)04:06,73(1)06:09,94(1)08:11,74(1)
  Frouke Tijsma02:03,1002:03,2102:01,80
2.SKASkadi[6]02:06,17(5)04:09,48(2)06:15,13(2)08:17,22(2)
  Rosita van den Puttelaar02:03,3102:05,6502:02,09
3.NERNereus[2]02:04,31(2)04:10,33(3)--08:17,99(3)
  Babette den Houting02:06,02
4.LAGLaga[1]02:06,79(6)04:11,96(6)06:15,35(3)08:19,01(4)
  Sophie Mans02:05,1702:03,3902:03,66
5.TRITriton[3]02:05,19(3)04:11,01(4)06:16,12(4)08:19,74(5)
  Maaike Olivier02:05,8202:05,1102:03,62
6.PHOPhocas/Laga[4]02:05,68(4)04:11,36(5)06:16,63(5)08:21,26(6)
  Ilse van Doorn02:05,6802:05,2702:04,63

za 15:59 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[2]01:52,66(1)03:54,13(1)05:57,94(1)08:00,34(1)
  Jenny Huizing02:01,4702:03,8102:02,40
2.AEGAegir[6]01:55,97(2)03:56,87(2)05:59,77(2)08:02,96(2)
  Rosa Brouwers02:00,9002:02,9002:03,19
3.ORCOrca[4]01:58,81(3)04:03,28(4)06:07,00(3)08:10,52(3)
  Tessa Reitsma02:04,4702:03,7202:03,52
4.ARGArgo[3]02:00,59(4)04:01,50(3)06:09,73(4)08:15,47(4)
  Fleur Willems02:00,9102:08,2302:05,74
5.ASOAsopos[5]02:00,85(5)04:05,96(5)06:11,47(5)08:16,77(5)
  Renate Vos02:05,1102:05,5102:05,30
6.SAUSaurus[1]02:01,29(6)04:06,66(6)06:14,31(6)08:21,10(6)
  Evy Paulussen02:05,3702:07,6502:06,79

Acties

Terug