Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

120: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
4 races

za 13:24 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[3]02:03,10(3)04:10,06(3)06:16,86(3)08:16,44(1)
  Igor Nienhaus02:06,9602:06,8001:59,58
2.AMSAmstel[5]02:00,13(2)04:08,38(2)06:16,68(2)08:18,67(2)
  Syb Andringa02:08,2502:08,3002:01,99
3.LEYLeythe[4]01:57,18(1)04:05,83(1)06:15,24(1)08:22,67(3)
  Chris Albers02:08,6502:09,4102:07,43
4.WILWillem III 2[2]02:05,70(4)04:14,40(4)06:24,12(4)08:28,84(4)
  Maarten Vester02:08,7002:09,7202:04,72

za 13:29 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne[2]01:48,60(1)03:46,20(1)05:47,33(1)07:44,88(1)
  Guus Mollee01:57,6002:01,1301:57,55
2.HOOHoop[3]01:57,82(2)04:01,52(2)06:07,27(2)08:10,80(2)
  Neo Festen02:03,7002:05,7502:03,53
3.RICRIC[5]01:59,09(3)04:04,29(3)06:12,12(3)08:19,40(3)
  Dominique van Wijngaarden02:05,2002:07,8302:07,28
4.VIKViking 1[4]02:07,66(4)04:19,32(4)06:34,72(4)08:50,97(4)
  Quinten de Cocq02:11,6602:15,4002:16,25

za 13:34 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 1[4]01:50,26(1)03:51,48(1)05:53,91(1)07:50,25(1)
  Jort Kroeze02:01,2202:02,4301:56,34
2.HOOHoop/Willem III[3]01:52,59(3)03:53,46(2)05:57,56(2)07:56,48(2)
  Sybren den Dekker02:00,8702:04,1001:58,92
3.HEMHemus[2]01:51,95(2)03:55,62(3)06:02,21(3)08:03,42(3)
  Jens van Brakel02:03,6702:06,5902:01,21
4.VIKViking 2[6]02:03,41(4)04:15,19(4)06:33,72(4)08:45,27(4)
  Ruben Bähre02:11,7802:18,5302:11,55
5.TROTromp 2[5]02:04,00(5)04:18,95(5)06:39,01(5)08:49,71(5)
  Daan Meinardi02:14,9502:20,0602:10,70

za 18:14 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne[4]01:45,69(1)03:40,70(1)05:39,16(1)07:37,05(1)
  Guus Mollee01:55,0101:58,4601:57,89
2.HOOHoop/Willem III[1]01:49,64(2)03:49,62(3)05:48,40(2)07:48,07(2)
  Sybren den Dekker01:59,9801:58,7801:59,67
3.HOOHoop[2]01:53,75(4)03:51,23(4)05:49,86(3)07:50,67(3)
  Neo Festen01:57,4801:58,6302:00,81
4.TROTromp 1[5]01:51,33(3)03:48,67(2)05:50,74(4)07:52,39(4)
  Jort Kroeze01:57,3402:02,0702:01,65
5.AMSAmstel[6]01:57,40(6)04:01,16(6)06:07,62(6)08:12,54(5)
  Syb Andringa02:03,7602:06,4602:04,92
6.WILWillem III 1[3]01:57,02(5)04:00,75(5)06:07,02(5)08:15,87(6)
  Igor Nienhaus02:03,7302:06,2702:08,85

Acties

Terug