Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

114: DDev 4-

Dames development vier-zonder
5 races

za 13:59 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[4]01:49,18(1)03:48,44(1)05:49,85(1)07:50,02(1)
  Tessa van Haaften01:59,2602:01,4102:00,17
2.ASOAsopos 1[2]01:52,35(2)03:52,56(2)05:52,94(2)07:52,39(2)
  Anouk Bonke02:00,2102:00,3801:59,45
3.ORCOrca[3]01:54,84(3)03:54,37(3)05:54,65(3)07:54,89(3)
  Emma Verkaaik01:59,5302:00,2802:00,24
4.SKOSkøll[5]01:56,34(4)04:00,81(4)06:04,55(4)08:05,56(4)
  Astrid Druijff02:04,4702:03,7402:01,01

za 14:04 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[6]01:52,30(3)03:50,37(1)05:49,61(1)07:49,71(2)
  Evi Nijhof01:58,0701:59,2402:00,10
2.OKEOkeanos[2]01:51,58(2)03:52,88(3)05:53,59(3)07:50,97(3)
  Sarah Tabak02:01,3002:00,7101:57,38
3.ASOAsopos 2[3]01:57,91(4)04:03,08(4)06:08,26(4)08:12,69(4)
  Meike van Kootwijk02:05,1702:05,1802:04,43
4.NJONjord[4]01:59,08(5)04:05,67(5)06:12,47(5)08:17,93(5)
  Margot Leeuwenburgh02:06,5902:06,8002:05,46
5.ARGArgo[5]01:50,62(1)03:51,06(2)05:50,94(2)07:48,64(1)
  Sanne Put02:00,4401:59,8801:57,70

za 14:09 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:50,90(1)03:46,52(2)05:45,16(2)07:40,63(1)
  Dani Oldenmenger01:55,6201:58,6401:55,47
2.LAGLaga 1[2]01:51,19(2)03:46,09(1)05:44,01(1)07:41,36(2)
  Dieuwertje den Besten01:54,9001:57,9201:57,35
3.PROProteus[3]01:52,98(3)03:49,34(3)05:51,65(3)07:51,64(3)
  Kitty de Smit01:56,3602:02,3101:59,99
4.LAGLaga 2[6]01:55,50(4)03:59,14(4)06:03,31(4)08:04,70(4)
  Regina Aukes02:03,6402:04,1702:01,39
5.TRITriton[4]01:58,69(5)04:00,16(5)06:04,99(5)08:06,33(5)
  Willemijn van Olderen02:01,4702:04,8302:01,34

za 18:29 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[2]01:48,96(1)03:45,89(1)05:43,48(1)07:40,43(1)
  Kitty de Smit01:56,9301:57,5901:56,95
2.ORCOrca[4]01:52,71(2)03:52,13(2)05:50,61(2)07:48,06(2)
  Emma Verkaaik01:59,4201:58,4801:57,45
3.SKOSkøll[5]01:54,34(3)03:53,63(3)05:54,24(3)07:54,20(3)
  Astrid Druijff01:59,2902:00,6101:59,96
4.NJONjord[6]01:55,80(4)03:55,83(4)05:56,45(4)07:56,01(4)
  Margot Leeuwenburgh02:00,0302:00,6201:59,56
5.LAGLaga 2[1]01:58,98(6)03:57,30(5)05:57,73(5)07:57,38(5)
  Regina Aukes01:58,3202:00,4301:59,65
6.ASOAsopos 2[3]01:57,84(5)04:00,45(6)06:01,42(6)08:01,94(6)
  Meike van Kootwijk02:02,6102:00,9702:00,52

za 18:34 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:45,67(1)03:36,36(1)05:31,57(1)07:26,44(1)
  Dani Oldenmenger01:50,6901:55,2101:54,87
2.LAGLaga 1[6]01:47,88(2)03:39,18(2)05:34,01(2)07:29,51(2)
  Dieuwertje den Besten01:51,3001:54,8301:55,50
3.ASOAsopos 1[1]01:48,39(4)03:41,07(3)05:37,61(3)07:35,86(3)
  Anouk Bonke01:52,6801:56,5401:58,25
4.OKEOkeanos[2]01:50,49(5)03:44,02(5)05:41,02(4)07:38,62(4)
  Sarah Tabak01:53,5301:57,0001:57,60
5.THEThêta[3]01:48,15(3)03:42,60(4)05:43,05(5)07:41,65(5)
  Tessa van Haaften01:54,4502:00,4501:58,60
6.EUREuros[4]01:51,05(6)03:44,51(6)05:43,49(6)07:43,80(6)
  Evi Nijhof01:53,4601:58,9802:00,31

Acties

Terug