Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

003: HG 1x

Heren gevorderde skiff
4 races

za 12:10 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[2]01:55,85(2)03:58,41(1)06:02,96(3)08:04,30(1)
  Henk Jan Schuijt02:02,5602:04,5502:01,34
2.ORCOrca 1[3]01:55,29(1)04:00,23(3)06:02,23(2)08:04,51(2)
  Vincent Goris02:04,9402:02,0002:02,28
3.NERNereus[4]01:57,11(4)03:58,65(2)06:01,62(1)08:07,78(3)
  Haye Dijkstra02:01,5402:02,9702:06,16
4.LAGLaga 1[1]01:56,34(3)04:00,55(4)06:04,29(4)08:08,63(4)
  Flavio Garrisi02:04,2102:03,7402:04,34
5.EUREuros 2[7]01:59,17(6)04:03,84(5)06:07,81(5)08:11,27(5)
  Steven Hoogeveen02:04,6702:03,9702:03,46
6.AMSAmstel[5]01:57,79(5)04:05,23(6)06:14,60(6)08:20,88(6)
  Christiaan Tuijl02:07,4402:09,3702:06,28
7.EUREuros 1[6]02:00,66(7)04:08,66(7)06:16,06(7)08:21,41(7)
  Benjamin van Kooten02:08,0002:07,4002:05,35

za 12:16 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar 2[6]01:54,83(3)----08:02,12(1)
  Jochem Kostelijk
2.NJONjord[7]01:57,98(6)----08:05,23(2)
  Niels Boonstra
3.LEYLeythe[1]01:54,58(2)----08:05,87(3)
  Finn Florijn
4.SKOSkøll[3]01:56,48(4)----08:08,25(4)
  Joris Moerman
5.THEThêta[2]01:54,29(1)----08:10,80(5)
  Guido de Ruiter
6.VIDVidar 1[5]01:56,71(5)----08:18,62(6)
  Jochem Hoekstra
7.ARGArgo[4]02:02,52(8)----08:20,82(7)
  Luuk Achterberg
8.WETWetterwille[8]01:58,14(7)----08:23,60(8)
  Jan Douwe de Boer

za 16:46 : B-finale

4.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[6]01:57,24(1)04:03,09(1)06:12,39(1)08:21,31(1)
  Guido de Ruiter02:05,8502:09,3002:08,92
2.ARGArgo[3]02:02,72(2)04:13,16(2)06:25,94(2)08:35,93(2)
  Luuk Achterberg02:10,4402:12,7802:09,99
3.VIDVidar 1[4]02:03,05(3)04:16,28(4)06:33,02(4)08:41,18(3)
  Jochem Hoekstra02:13,2302:16,7402:08,16
4.EUREuros 2[5]02:03,33(4)04:15,00(3)06:31,00(3)08:41,94(4)
  Steven Hoogeveen02:11,6702:16,0002:10,94
5.WETWetterwille[1]02:07,26(6)04:19,86(6)06:34,65(5)08:43,16(5)
  Jan Douwe de Boer02:12,6002:14,7902:08,51
6.EUREuros 1[2]02:06,32(5)04:19,64(5)06:35,80(6)08:43,47(6)
  Benjamin van Kooten02:13,3202:16,1602:07,67

za 16:52 : A-finale

4.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[7]01:59,44(1)04:04,50(1)06:10,97(1)08:11,20(1)
  Henk Jan Schuijt02:05,0602:06,4702:00,23
2.VIDVidar 2[6]02:06,70(5)04:09,22(2)06:12,89(2)08:11,76(2)
  Jochem Kostelijk02:02,5202:03,6701:58,87
3.ORCOrca 1[4]02:03,49(2)04:10,50(3)06:18,44(3)08:24,59(3)
  Vincent Goris02:07,0102:07,9402:06,15
4.SKOSkøll[1]02:04,70(3)04:11,51(4)06:21,82(4)08:25,46(4)
  Joris Moerman02:06,8102:10,3102:03,64
5.NERNereus[3]02:05,28(4)04:13,52(5)06:23,50(5)08:29,10(5)
  Haye Dijkstra02:08,2402:09,9802:05,60
6.NJONjord[5]02:08,86(7)04:15,71(6)06:25,21(7)08:29,73(6)
  Niels Boonstra02:06,8502:09,5002:04,52
7.LAGLaga 1[2]02:07,29(6)04:15,87(7)06:24,87(6)08:30,50(7)
  Flavio Garrisi02:08,5802:09,0002:05,63

Acties

Terug