Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

022: DG 1x

Dames gevorderde skiff
4 races

za 09:44 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III[7]02:02,07(2)04:09,11(2)06:16,63(2)08:19,72(1)
  Marleen Verburgh02:07,0402:07,5202:03,09
2.ORCOrca 1[6]02:00,42(1)04:07,34(1)06:16,14(1)08:20,18(2)
  Margriet Lantink02:06,9202:08,8002:04,04
3.SKOSkøll 2[8]02:04,04(3)04:11,77(3)06:21,05(3)08:25,67(3)
  Elsbeth Beeres02:07,7302:09,2802:04,62
4.SKOSkøll 3[3]02:09,15(5)04:22,74(4)06:36,09(4)08:48,44(4)
  Lia Witteveen02:13,5902:13,3502:12,35
5.NJONjord[4]02:10,26(6)04:23,45(5)06:37,41(5)08:52,09(5)
  Femke van Veen02:13,1902:13,9602:14,68
6.MAAMaas 1[1]02:12,51(7)04:31,99(7)06:51,38(7)09:06,88(6)
  Adine de Keijzer02:19,4802:19,3902:15,50
7.GYAGyas 2[5]02:08,73(4)04:25,89(6)06:48,45(6)09:11,35(7)
  Xanthe Jeremiasse02:17,1602:22,5602:22,90
8.RICRIC[2]02:14,94(8)04:39,68(8)07:05,91(8)09:29,29(8)
  Merel van Loenen02:24,7402:26,2302:23,38

za 09:50 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 1[7]02:02,80(1)04:11,69(1)06:22,19(1)08:33,29(1)
  Baukje Zaaijer02:08,8902:10,5002:11,10
2.SKOSkøll 1[5]02:03,47(2)04:13,58(2)06:24,80(2)08:36,76(2)
  Ashley Rijst02:10,1102:11,2202:11,96
3.OKEOkeanos[8]02:04,81(3)04:13,87(3)06:26,06(3)08:38,80(3)
  Jocelyn Spruit02:09,0602:12,1902:12,74
4.LEYLeythe[4]02:11,84(5)04:23,74(4)06:36,28(4)08:51,37(4)
  Jildou Wassenaar02:11,9002:12,5402:15,09
5.PONPontos[1]02:12,37(7)04:26,92(7)06:43,83(6)08:57,31(5)
  Joyline Mud02:14,5502:16,9102:13,48
6.MAAMaas 2[3]02:12,07(6)04:26,26(6)06:44,19(7)08:58,58(6)
  Birgit Cornelissen02:14,1902:17,9302:14,39
7.ORCOrca 2[2]02:11,59(4)04:24,78(5)06:42,14(5)08:58,83(7)
  Carlijn Haringsma02:13,1902:17,3602:16,69
8.PHOPhocas[6]02:12,78(8)04:32,79(8)06:55,16(8)09:15,77(8)
  Sera Weevers02:20,0102:22,3702:20,61

za 14:59 : B-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[8]02:14,04(6)04:24,92(1)06:37,54(1)08:59,94(1)
  Femke van Veen02:10,8802:12,6202:22,40
2.PONPontos[7]02:12,59(3)04:27,24(2)06:43,79(2)09:07,61(2)
  Joyline Mud02:14,6502:16,5502:23,82
3.MAAMaas 2[6]02:12,20(2)04:29,37(4)06:47,49(3)09:08,78(3)
  Birgit Cornelissen02:17,1702:18,1202:21,29
4.MAAMaas 1[5]02:13,04(4)04:31,41(6)06:48,59(4)09:11,90(4)
  Adine de Keijzer02:18,3702:17,1802:23,31
5.GYAGyas 2[4]02:13,64(5)04:30,90(5)06:50,76(5)09:18,75(5)
  Xanthe Jeremiasse02:17,2602:19,8602:27,99
6.ORCOrca 2[3]02:11,74(1)04:28,20(3)06:51,54(6)09:20,95(6)
  Carlijn Haringsma02:16,4602:23,3402:29,41
7.PHOPhocas[1]02:17,27(7)04:39,05(7)07:05,72(7)09:40,80(7)
  Sera Weevers02:21,7802:26,6702:35,08
8.RICRIC[2]02:20,58(8)04:48,62(8)07:20,16(8)10:07,53(8)
  Merel van Loenen02:28,0402:31,5402:47,37

za 15:05 : A-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III[7]02:02,95(1)04:08,66(1)06:17,02(1)08:22,73(1)
  Marleen Verburgh02:05,7102:08,3602:05,71
2.GYAGyas 1[8]02:04,87(4)04:14,48(4)06:22,31(3)08:31,64(2)
  Baukje Zaaijer02:09,6102:07,8302:09,33
3.ORCOrca 1[6]02:03,73(3)04:10,83(2)06:23,32(4)08:38,63(3)
  Margriet Lantink02:07,1002:12,4902:15,31
4.SKOSkøll 1[5]02:08,79(5)04:17,74(5)06:30,74(5)08:43,24(4)
  Ashley Rijst02:08,9502:13,0002:12,50
5.OKEOkeanos[4]02:10,29(6)04:22,21(6)06:38,39(7)08:50,70(5)
  Jocelyn Spruit02:11,9202:16,1802:12,31
6.SKOSkøll 3[1]02:10,76(7)04:23,78(7)06:37,62(6)08:51,08(6)
  Lia Witteveen02:13,0202:13,8402:13,46
7.LEYLeythe[2]02:11,65(8)04:27,92(8)06:43,50(8)08:57,77(7)
  Jildou Wassenaar02:16,2702:15,5802:14,27

Acties

Terug