Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

008: HDev 2x

Heren development dubbeltwee
4 races

za 10:36 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[2]01:41,97(1)03:31,85(1)05:23,00(1)07:12,14(1)
  Maarten Klop01:49,8801:51,1501:49,14
2.TROTromp[1]01:43,25(2)03:33,75(2)05:24,45(2)07:13,56(2)
  Max Gompel01:50,5001:50,7001:49,11
3.TRITriton[5]01:47,64(5)03:37,04(4)05:26,64(3)07:16,20(3)
  Wessel Boosman01:49,4001:49,6001:49,56
4.SKASkadi 2[6]01:44,00(3)03:34,25(3)--07:22,73(4)
  Sven Dogger01:50,25
5.ZWOZwolsche[4]01:45,58(4)03:37,45(5)05:33,07(4)07:29,22(5)
  Cristian van Eeden01:51,8701:55,6201:56,15
6.PHOPhocas[3]01:48,89(6)03:45,93(6)05:45,39(5)07:45,23(6)
  Wouter Bos01:57,0401:59,4601:59,84

za 10:42 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[2]01:40,57(1)03:28,89(1)05:18,98(1)07:07,67(1)
  Robert Tiemeijer01:48,3201:50,0901:48,69
2.OKEOkeanos[5]01:41,31(2)03:30,11(2)05:20,53(2)07:09,79(2)
  Jurgen Toennaer01:48,8001:50,4201:49,26
3.LAGLaga[4]01:43,82(3)03:32,00(3)05:23,44(3)07:15,01(3)
  Edwin van der Maarel01:48,1801:51,4401:51,57
4.AEGAegir/Gyas[6]01:47,65(4)03:41,73(4)05:36,11(4)07:31,59(4)
  Wessel Hesselink01:54,0801:54,3801:55,48
5.ASOAsopos[1]01:51,00(6)03:44,42(5)05:39,51(5)07:31,87(5)
  Sean van Beek01:53,4201:55,0901:52,36
6.SKASkadi 1[3]01:49,23(5)03:46,86(6)05:46,31(6)07:46,99(6)
  Sebastiaan Pach01:57,6301:59,4502:00,68

za 15:25 : B-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ZWOZwolsche[5]01:52,39(1)03:53,66(1)05:56,14(1)07:54,51(1)
  Cristian van Eeden02:01,2702:02,4801:58,37
2.PHOPhocas[3]01:54,27(4)03:56,56(3)06:00,06(2)07:58,34(2)
  Wouter Bos02:02,2902:03,5001:58,28
3.ASOAsopos[4]01:52,94(2)03:54,67(2)06:02,29(3)08:04,18(3)
  Sean van Beek02:01,7302:07,6202:01,89
4.SKASkadi 1[2]01:53,66(3)03:57,03(4)06:03,28(4)08:06,36(4)
  Sebastiaan Pach02:03,3702:06,2502:03,08

za 15:30 : A-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[7]01:45,43(1)03:35,71(1)05:31,74(1)07:22,98(1)
  Robert Tiemeijer01:50,2801:56,0301:51,24
2.SKOSkøll[8]01:47,05(2)03:38,35(2)05:35,01(2)07:26,66(2)
  Maarten Klop01:51,3001:56,6601:51,65
3.LAGLaga[4]01:50,31(5)03:43,55(4)05:39,60(3)07:29,91(3)
  Edwin van der Maarel01:53,2401:56,0501:50,31
4.OKEOkeanos[5]01:48,93(3)03:41,79(3)05:39,88(4)07:33,58(4)
  Jurgen Toennaer01:52,8601:58,0901:53,70
5.TROTromp[6]01:49,17(4)03:44,92(5)05:43,99(5)07:37,95(5)
  Max Gompel01:55,7501:59,0701:53,96
6.SKASkadi 2[2]01:52,24(6)03:48,15(6)05:48,09(6)07:44,88(6)
  Sven Dogger01:55,9101:59,9401:56,79
7.TRITriton[3]01:54,47(7)03:49,13(7)05:49,55(7)07:46,21(7)
  Wessel Boosman01:54,6602:00,4201:56,66
8.AEGAegir/Gyas[1]01:57,81(8)03:56,59(8)05:59,24(8)07:55,97(8)
  Wessel Hesselink01:58,7802:02,6501:56,73

Acties

Terug