Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

009: HEj 4+

Heren eerstejaars vier-met
6 races

za 08:40 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[4]01:43,87(1)03:33,59(1)05:24,82(1)07:15,97(1)
  Jordi Wevers01:49,7201:51,2301:51,15
2.TRITriton[3]01:46,54(2)03:38,99(2)05:33,83(2)07:27,12(2)
  Erik Sonneveld01:52,4501:54,8401:53,29
3.PROProteus[5]01:46,75(3)03:39,37(3)05:35,20(3)07:31,88(3)
  Sander Hazelaar01:52,6201:55,8301:56,68
4.EUREuros/Skøll[6]01:51,46(4)03:44,49(4)05:39,96(4)07:37,02(4)
  Stefan van Haren01:53,0301:55,4701:57,06

za 08:45 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[6]01:45,67(1)03:39,41(1)05:35,82(1)07:29,96(1)
  Bram van der Sar01:53,7401:56,4101:54,14
2.AEGAegir/Thêta[3]01:48,05(2)03:42,20(2)05:37,31(2)07:31,84(2)
  Job Van Der Worp01:54,1501:55,1101:54,53
3.NJONjord/Laga/Aegir[5]01:49,37(3)03:44,54(4)05:40,16(3)07:34,79(3)
  Marnix Meersman01:55,1701:55,6201:54,63
4.THEThêta 1[4]01:49,66(4)03:43,87(3)05:40,99(4)07:35,60(4)
  Job Van Der Worp01:54,2101:57,1201:54,61
5.PHOPhocas/Skadi[2]01:50,35(5)03:47,24(5)05:43,31(5)07:39,18(5)
  Leon Masselink01:56,8901:56,0701:55,87

za 08:50 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[4]01:41,11(1)03:30,07(1)05:22,67(1)07:18,17(1)
  Tijl Rombout01:48,9601:52,6001:55,50
2.BORBoreas[3]01:48,19(4)03:40,40(2)05:33,54(2)07:28,06(2)
  Remco Borgman01:52,2101:53,1401:54,52
3.LAGLaga[2]01:47,93(3)03:43,26(4)05:39,21(3)07:32,76(3)
  Jelle Freund01:55,3301:55,9501:53,55
4.NJONjord[5]01:46,73(2)03:42,30(3)05:39,54(4)07:37,15(4)
  Max Simon01:55,5701:57,2401:57,61
5.EUREuros[6]01:51,47(5)03:46,30(5)05:46,25(5)07:47,18(5)
  Mart Wijntjes01:54,8301:59,9502:00,93

za 08:55 : voorwedstrijd 4

3.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[2]01:43,94(1)03:34,45(1)05:28,42(1)07:20,92(1)
  Pieter Verloop01:50,5101:53,9701:52,50
2.SAUSaurus/Triton[6]01:46,60(2)03:38,04(2)05:34,21(2)07:29,26(2)
  Karel van Melle01:51,4401:56,1701:55,05
3.PELPelargos[4]01:50,34(4)03:44,66(4)05:41,29(3)07:36,43(3)
  Thijs Barten01:54,3201:56,6301:55,14
4.THEThêta 2[3]01:48,63(3)03:43,90(3)05:42,00(4)07:37,59(4)
  Sjoerd Aker01:55,2701:58,1001:55,59
5.PHOPhocas[5]01:52,76(5)03:46,78(5)05:45,69(5)07:42,48(5)
  Stijn Kuipers01:54,0201:58,9101:56,79

za 13:59 : B-finale

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus/Triton[6]01:51,08(1)03:45,92(1)05:40,31(1)07:38,89(1)
  Karel van Melle01:54,8401:54,3901:58,58
2.PELPelargos[1]01:51,87(2)03:48,86(2)05:44,73(2)07:42,50(2)
  Thijs Barten01:56,9901:55,8701:57,77
3.NJONjord/Laga/Aegir[4]01:54,38(5)03:52,37(4)05:46,69(3)07:43,42(3)
  Marnix Meersman01:57,9901:54,3201:56,73
4.LAGLaga[2]01:52,08(3)03:50,42(3)05:46,90(4)07:46,21(4)
  Jelle Freund01:58,3401:56,4801:59,31
5.AEGAegir/Thêta[5]01:53,33(4)03:53,06(5)05:49,79(5)07:51,26(5)
  Job Van Der Worp01:59,7301:56,7302:01,47
6.PROProteus[3]01:54,65(6)03:54,28(6)05:51,72(6)07:51,51(6)
  Sander Hazelaar01:59,6301:57,4401:59,79

za 14:04 : A-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[4]01:42,35(1)03:31,65(1)05:25,20(1)07:18,70(1)
  Tijl Rombout01:49,3001:53,5501:53,50
2.ARGArgo[6]01:45,56(2)03:35,07(2)05:29,06(2)07:24,27(2)
  Jordi Wevers01:49,5101:53,9901:55,21
3.VIDVidar[3]01:46,26(3)03:37,07(3)05:31,75(3)07:26,18(3)
  Pieter Verloop01:50,8101:54,6801:54,43
4.BORBoreas[1]01:49,15(6)03:43,20(6)05:39,34(4)07:35,32(4)
  Remco Borgman01:54,0501:56,1401:55,98
5.GYAGyas[5]01:47,78(4)03:40,78(4)05:40,28(6)07:38,59(5)
  Bram van der Sar01:53,0001:59,5001:58,31
6.TRITriton[2]01:48,34(5)03:42,59(5)05:40,07(5)07:40,20(6)
  Erik Sonneveld01:54,2501:57,4802:00,13

Acties

Terug