Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

007: HDev 4-

Heren development vier-zonder
5 races

za 11:48 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[5]01:39,43(1)03:20,53(1)05:06,94(1)06:52,33(1)
  Sietse de Vilder01:41,1001:46,4101:45,39
2.PROProteus 1[3]01:39,79(2)03:23,29(2)05:09,18(2)06:53,56(2)
  Friso Dam01:43,5001:45,8901:44,38
3.TRITriton/Viking[4]01:42,86(3)03:24,19(3)05:09,26(3)06:54,23(3)
  Casper van Luyken01:41,3301:45,0701:44,97
4.PHOPhocas[1]01:44,16(5)03:29,74(5)05:16,87(4)07:04,52(4)
  Nick Harmsen01:45,5801:47,1301:47,65
5.NJONjord 2[2]01:43,23(4)03:27,93(4)05:17,34(5)07:11,12(5)
  Dolf Rutten01:44,7001:49,4101:53,78

za 11:53 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[1]01:36,06(1)03:20,16(1)05:07,71(1)06:51,96(1)
  Bas Fluitman01:44,1001:47,5501:44,25
2.GYAGyas[2]01:37,98(4)03:22,46(2)05:09,17(2)06:52,73(2)
  Joris Oonk01:44,4801:46,7101:43,56
3.NERNereus[4]01:36,42(2)03:22,69(3)05:11,07(3)06:54,04(3)
  Niels Euser01:46,2701:48,3801:42,97
4.SKASkadi[5]01:36,69(3)03:23,81(4)05:13,05(4)06:57,70(4)
  Bram Meijer01:47,1201:49,2401:44,65
5.LAGLaga 2[3]01:40,85(5)03:28,51(5)05:16,20(5)07:01,56(5)
  Jelle Ammerlaan01:47,6601:47,6901:45,36

za 11:58 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1[4]01:41,21(3)03:26,55(1)05:12,55(1)06:57,97(1)
  Max Bosman01:45,3401:46,0001:45,42
2.THEThêta[3]01:40,07(2)03:28,07(3)05:14,29(2)06:59,28(2)
  Pelle Krol01:48,0001:46,2201:44,99
3.VIDVidar[5]01:39,68(1)03:27,81(2)05:14,82(3)06:59,53(3)
  Jeppe Komdeur01:48,1301:47,0101:44,71
4.PROProteus 2[1]01:42,66(4)03:30,95(4)05:20,33(4)07:09,84(4)
  Roland Günther01:48,2901:49,3801:49,51
5.OKEOkeanos[2]01:44,16(5)03:33,66(5)05:21,33(5)07:11,52(5)
  Jord Schaap01:49,5001:47,6701:50,19

za 16:20 : B-finale

4.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton/Viking[5]01:47,53(5)03:36,29(1)05:27,58(1)07:16,33(1)
  Casper van Luyken01:48,7601:51,2901:48,75
2.VIDVidar[4]01:45,44(2)03:37,99(3)05:28,61(2)07:16,88(2)
  Jeppe Komdeur01:52,5501:50,6201:48,27
3.NERNereus[3]01:46,09(3)03:36,57(2)05:28,61(2)07:17,68(3)
  Niels Euser01:50,4801:52,0401:49,07
4.PROProteus 2[2]01:45,24(1)03:38,56(4)05:31,07(4)07:21,05(4)
  Roland Günther01:53,3201:52,5101:49,98
5.SKASkadi[1]01:47,08(4)03:38,93(5)05:31,07(4)07:21,52(5)
  Bram Meijer01:51,8501:52,1401:50,45

za 16:25 : A-finale

4.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[5]01:40,74(1)03:29,13(1)05:17,12(1)07:00,92(1)
  Bas Fluitman01:48,3901:47,9901:43,80
2.LAGLaga 1[6]01:42,31(3)03:31,28(3)05:19,65(2)07:03,07(2)
  Sietse de Vilder01:48,9701:48,3701:43,42
3.GYAGyas[1]01:42,05(2)03:31,97(4)05:22,01(3)07:06,11(3)
  Joris Oonk01:49,9201:50,0401:44,10
4.PROProteus 1[2]01:42,55(4)03:30,95(2)05:22,22(4)07:09,92(4)
  Friso Dam01:48,4001:51,2701:47,70
5.NJONjord 1[4]01:43,57(6)03:33,12(5)05:24,47(5)07:12,54(5)
  Max Bosman01:49,5501:51,3501:48,07
6.THEThêta[3]01:43,14(5)03:33,34(6)05:25,74(6)07:14,55(6)
  Pelle Krol01:50,2001:52,4001:48,81

Acties

Terug