Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

016: LHDev 2x

Lichte heren development dubbeltwee
4 races

za 11:13 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[6]01:43,73(1)03:33,63(1)05:29,35(1)07:24,69(1)
  Casper Reinders01:49,9001:55,7201:55,34
2.SAUSaurus[2]01:48,91(4)03:38,92(4)05:33,13(3)07:26,96(2)
  Henry Harrison01:50,0101:54,2101:53,83
3.ASOAsopos[4]01:46,22(2)03:36,05(2)05:31,67(2)07:28,00(3)
  Mees van der Meer01:49,8301:55,6201:56,33
4.NERNereus[3]01:47,77(3)03:38,35(3)05:34,83(4)07:29,55(4)
  Willem Buist01:50,5801:56,4801:54,72
5.THEThĂȘta[1]01:49,52(5)03:39,61(5)05:36,04(5)07:30,23(5)
  Ralph Bens01:50,0901:56,4301:54,19
6.ORCOrca[5]01:50,09(6)03:44,94(6)05:43,75(6)07:41,68(6)
  Pelle Laken01:54,8501:58,8101:57,93

za 11:19 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 2[1]01:46,77(2)03:36,28(2)05:29,54(2)07:23,14(1)
  Pancras Hogendoorn01:49,5101:53,2601:53,60
2.SKASkadi/Laga[5]01:48,39(4)03:39,19(3)05:33,87(3)07:29,07(3)
  Camiel Schreuder01:50,8001:54,6801:55,20
3.TRITriton/Viking[3]01:47,31(3)03:41,29(4)05:39,05(4)07:36,22(4)
  Victor de Vos01:53,9801:57,7601:57,17
4.GYAGyas 1[4]01:50,01(5)03:42,09(5)05:39,44(5)07:38,04(5)
  Jelco Hamstra01:52,0801:57,3501:58,60
5.SKASkadi[6]01:51,03(6)03:45,04(6)05:46,40(6)07:49,53(6)
  Pieter Verweij01:54,0102:01,3602:03,13
6.OKEOkeanos[2]01:44,15(1)03:33,05(1)05:28,32(1)07:26,09(2)
  Jaap de Knegt01:48,9001:55,2701:57,77

za 15:51 : B-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[3]01:54,45(1)03:54,82(1)05:54,91(1)07:54,89(1)
  Jaap de Knegt02:00,3702:00,0901:59,98
2.THEThĂȘta[4]01:56,97(2)03:59,33(2)06:01,78(2)08:01,15(2)
  Ralph Bens02:02,3602:02,4501:59,37
3.ORCOrca[2]02:01,69(3)04:05,88(3)06:12,16(3)08:10,70(3)
  Pelle Laken02:04,1902:06,2801:58,54
4.SKASkadi[5]02:03,46(4)04:09,52(4)06:13,88(4)08:21,67(4)
  Pieter Verweij02:06,0602:04,3602:07,79

za 15:57 : A-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[8]01:47,92(1)03:42,67(1)05:39,97(1)07:34,41(1)
  Casper Reinders01:54,7501:57,3001:54,44
2.GYAGyas 2[7]01:53,13(2)03:49,77(2)05:47,84(2)07:42,54(2)
  Pancras Hogendoorn01:56,6401:58,0701:54,70
3.SKASkadi/Laga[5]01:55,69(6)03:51,89(4)05:49,52(3)07:45,02(3)
  Camiel Schreuder01:56,2001:57,6301:55,50
4.NERNereus[1]01:54,74(3)03:50,97(3)05:50,82(4)07:46,03(4)
  Willem Buist01:56,2301:59,8501:55,21
5.SAUSaurus[6]01:56,44(8)03:54,28(5)05:52,16(5)07:46,45(5)
  Henry Harrison01:57,8401:57,8801:54,29
6.ASOAsopos[3]01:55,20(5)03:54,81(6)05:56,63(6)07:57,07(6)
  Mees van der Meer01:59,6102:01,8202:00,44
7.TRITriton/Viking[4]01:55,69(6)03:55,57(8)06:01,10(8)08:00,82(7)
  Victor de Vos01:59,8802:05,5301:59,72
8.GYAGyas 1[2]01:54,97(4)03:55,09(7)06:00,09(7)08:02,17(8)
  Jelco Hamstra02:00,1202:05,0002:02,08

Acties

Terug